Gönderen Konu: Teyp Tavsiyesi  (Okunma sayısı 4806 defa)

Çevrimdışı burack23

• Profili Görüntüle
Teyp Tavsiyesi
« : 28 Haziran 2010, 21:13:58 »
merhaba arkadaslar aracımda suan orjinal teyp (kaset çalar) takılı tatile gitmeden mp3 çalar dönüşümü yapmak istiyorum.Bunun için

1.Secenek kaset adeptör; 5800 Xpress Music telefonum var 8gb gibi yeterli bi hafızası var buna attıgım şarkıları yolda dinleyebilirim

2.Seçenek Fm transmitter usb bellege attıgım şarkıları dinleyebilirim ancak frekans büyük şehirlerde karısıyo diyolar ses kalitesi kötü diyenler var

3.Seçenek ise cd çalar alıp cd mp3leri cdye cekmek bu en pahalı ve en zahmetlisi gibi geliyor bana arabamda suan abartılı tesisatta yok ama ilerde olması muhtemel şimdiden böyle bi yüke girmeye gerek varmı yoksa diger seçeneklerden hangisi beni en iyi şekilde idare eder? + ve - lerini belirtirseniz sevinirim.

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
Ynt: Teyp Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2010, 21:33:43 »
Eger cd çalar teyp almak isterseniz bende sıfır aldıgım kutusu ıle duruyor pıoneer 1150 cd çalar teyp var hiç kullanamadım sıfır dıyebılırım.. işine yararsa verebilirim sanırım sıfırı 200 civarı

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2010, 22:09:17 »
en mantılklısı 1 numara olan bende yeni keşvettim :)i....şehir içi zaten herkesin radyo dinlediğini düşünüyorum..şehir dışı da yolda giderken bangır bngır müzik dinlemein rahatsız edici ve 5800 ında sesinin ve hafıza kartınında ideal olduğunu düşünüyorum.masrafa gerek yok
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2010, 00:32:16 »
1 numara için philips adamtör kullanıyordum ses kalitesi cd gibi yani prof tesisat flm yoksa hiç sırıtmaz bile.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı burack23

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2010, 12:16:00 »
zaten en makulu 1 hemen alıp denicem :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Haziran 2010, 17:30:23 »
su kaset olayını anlatsın biri birşey anlamadım benim arabadada kaset çalaır var uzun yolda radyo hiç yok kendim sarkı söylemekten geçtiğim bütün illerde karga nufusunda azalma oldu :D >:D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2010, 00:09:51 »
Kaset adaptörü var abi bildiğin kaset şeklinde ama içinden bi kablo çıkıyor önemli olan o kablonun ucundaki jakın MP3 çalar yada cep telefonuna uyumlu olması.Kaseti takıyorsun kasetçalar kısımı çalıştığı sürece telefondan çıkan bütün sesleri araç hoparlöründen duyarsın bunu şunun için söylüyorum ben çağrı geldiğinde telefonu açıyorum ve sanki araç kiti varmış gibi konuşabiliyorum.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Temmuz 2010, 10:57:20 »
Kaset adaptörü var abi bildiğin kaset şeklinde ama içinden bi kablo çıkıyor önemli olan o kablonun ucundaki jakın MP3 çalar yada cep telefonuna uyumlu olması.Kaseti takıyorsun kasetçalar kısımı çalıştığı sürece telefondan çıkan bütün sesleri araç hoparlöründen duyarsın bunu şunun için söylüyorum ben çağrı geldiğinde telefonu açıyorum ve sanki araç kiti varmış gibi konuşabiliyorum.

pilibis aldım 12 tl ye kaset adaptörü ik tanede ince sarjlı pil denemeleri yazarım

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2010, 09:18:01 »
pilibis aldım 12 tl ye kaset adaptörü ik tanede ince sarjlı pil denemeleri yazarım

kaset adaptörü mükemmel :D ses düşmesi filan yok teyp plibis kaset plibis

Yunus EMRE

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2010, 09:57:43 »
Bir arkadasımın babası hep solerdi. Bilhassa pilipis marka olacak diye :)