Gönderen Konu: Selam Arkadaşlar Yeni Polo`mla Aranızdayım.  (Okunma sayısı 5281 defa)

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar Yeni Polo`mla Aranızdayım.
« : 01 Mayıs 2010, 00:58:59 »
Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.dün 2000 model 1,6 Hb aldım.yanlız arabanın sol şöför kapısında sorun var.anahtarla açamıyorum.yanı anahtar dönmüyor.bi ustaya gösterdim şifresi bozulmuş olabilir dedi beni başka bi anahtarcıya yönlendirdi ama vakit darlıgından gidemedim.sizin düşünceniz nedir?

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: Selam Arkadaşlar Yeni Polo`mla Aranızdayım.
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2010, 11:31:18 »
diğer mesajda da yazmışssın, şifre mifre uydurmuş anahtarcı, sonuçta aynı anahtar, kontağı, bagajı açıyor mı? açıyor. e o zaman sorun kapının kilidinde. düzgün bir anahtarcıya git, yapar. kilidi değişecek, orjinali 300 tl civarı. sen de sağdakini sola taktır, sadece işcilik öde.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2010, 01:32:07 »
aynı anahtarla tüm kapılar rahatlıkla açılıyor ama sadece şöför kapısında sorun var.kilit sorunu olduguna kanaat getiriyorum bende.300 tl baya yüksek bi rakam.sagdakinide sola taktırısam bu seferde sagdakı sorun olmazmı?

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2010, 10:59:30 »
sağı  anahtarla açıp kapamayacaksın işte . merkeziden kapanacak  ;D
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2010, 13:03:22 »
sağdan kapı açma zaten yeni basiclerde olmaması lazım. Uzaktan kumanda taktırmanı tavsiye ederim hem kolaylık hemde kışın kilit dondu çözüldü uğraşmazsın
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ghostrider

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2010, 15:45:15 »
hayırlıı olsun araban kazasız belasız bence onur arkadasın dedıgı gıbı uzaktan kumanda taktır

Çevrimdışı ahmet51

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2010, 19:55:04 »
Sağ sol birbirine uymaz zannetmiyorum . çünkü yönleri aynı değil. büyük ihtimalle arabanınkide öyledir. Bu arada araban hayırlı olsun üstat. güle güle bin. eğer masraf etmek istemiyorsan sağdan aç kapıyı sonra diğerkapıdan arabaya bin.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2010, 20:00:23 Gönderen: ahmet51 »

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2010, 20:25:47 »
benimki oldu , bir de üstüne uzaktan kumanda. kilitle işim yok.  her mekanik aletin bir ömrü vardır. 11 yaşında araç sonuçta. elbet o da bozulur
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2010, 13:59:06 »
Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.dün 2000 model 1,6 Hb aldım.yanlız arabanın sol şöför kapısında sorun var.anahtarla açamıyorum.yanı anahtar dönmüyor.bi ustaya gösterdim şifresi bozulmuş olabilir dedi beni başka bi anahtarcıya yönlendirdi ama vakit darlıgından gidemedim.sizin düşünceniz nedir?

Hayırlı olsun,devirli kullanımda uzun yolda oldukça uygun yakıtlı bir araç(3000 devir 120 geçmemek kaydıyla)
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2010, 18:07:06 »
dün uzuktan kumanda alarm taktırdım.sıkıntıyıda ortadan kaldırdım arkadaşlar.bilgiler için teşekkürler.yanlız yakkir arkadaşımızında dediği gibi 1,6 motor cok yakarmı? yada tam olarak şehirler arası ve şehir içi kilometreye ne yakar bu araçlar?

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2010, 19:04:18 »
3000 deviri aşmazsan az yakar. gene de çok şey bekleme. diğer araçlara oranla biraz fazla yakıyor 1.6 motorlar
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı caninan1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Mayıs 2010, 14:00:31 »
dün uzuktan kumanda alarm taktırdım.sıkıntıyıda ortadan kaldırdım arkadaşlar.bilgiler için teşekkürler.yanlız yakkir arkadaşımızında dediği gibi 1,6 motor cok yakarmı? yada tam olarak şehirler arası ve şehir içi kilometreye ne yakar bu araçlar?

kardeş slm hayırlı olsun. aynı arabanın 98 modelini kullanıyorum. benzin çok yaktığı filan yok rahat ol 1.4 lerden bile daha az yakıyor çünkü 1.6 motor o kasayı daha rahat kaldırdığından daha az yakıt sarfediyor. önemli olan senin arabanın motor bakımının düzgün olup boğaz kelebeğinin temiz olması. bu 2 şartı sağlarsan arabandan hem benzin konusunda hemde sürüş zevki konusunda çok zevk alırsın.
benim de sana bir sorum olacak aynı kilit problemi bende de mevcut uzaktan kumandayı kaça taktırdın, alarmsızları da var mı?(sadece açıp kitleyen) boşyere alarmın ötüp de insanları rahatsız etmesini istemiyorum da.