Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 561546 defa)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dirildik-ReDDeviL's New Projects
« Yanıtla #1078 : 03 Mart 2011, 20:55:15 »
hayırlısı olsun  ;)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1079 : 03 Mart 2011, 20:58:19 »
Teşekkür ederim sunu anladım üst model arabalar bana gitmio babamin arabayı kullandım  3 4 gün ne bilim hersey dijital elektronik kendi arabın direksiyonun sertliği ağırlığı seriligi duruşumu değişmem 2008 modelere digerleinede  :)
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1080 : 04 Mart 2011, 18:57:42 »
2 gündür sırf eziyet çekiyorum  sabah karşya geçiyorum peder dükkanı açıyo bende hemen arabayı alıp okula akşamda tekrar karşıya pederle sonra tekrar eve , cumartesi gününden beri araba maslakta , pzt başladı usta , bugun biraz konuşma fırsatım oldu pederle biraz aram açık ondan ona sormadım ustayı aramıştım öğlene doğru hızlıca bahsetti biraz söylediği şeylerden birkaçını yazıcam değiştiriceği yada değiştirdiği şeyleri söyledi ,
.Conta değişmesi
. silindir kapağı ve bir kapak daha varmış galiba reklefiye olayı
.siboplar
.sibop yatakları
.sibok lastikleri

.motor yağı
.yağ filtresi

.hava filtresi
.radyatör
  hatırladıklarım bunlar arkadaşlar usta zaten babamı aramadan yapmışken herşey  0 oolsundiye değiştirmek istemiş büyük ihtimal yaptıgı herşey yarın pederin eline geçer  bu usta benım cocukluguma biliyo o kadar eski zamandır bizim ailenin arabalarını yapar o yüzden işçilik az alır ama yinede yüklü bir tutar olucagına eminim benım anladıgım bunlar daha bıtırememıs 2 gundur calısıyor yarın öğleye tamamen takıcak galiba radyatör uğraştırmış galiba yarın marşa basıcak bakalım hayırlısı of ya şu 1 ayda çok para yedi dürzü...
arkadaşlar biliosunuz arabamı çıkmıştı ama tam fikirlerimi söylememiştim çünkü arabada titreme vardı bende ulan yarı motor yaptık 1200 lira para bayıldık neden böyle ddiyodum babamda buji kabloları değişince düzelir dedi bugun alıp taktık buji kablolarını araba biranda düzeldi çünkü saolsun ustamız fazla masraf çıkmasın diye kabloyu bantlamış (1200 para verene 100 200 de koymaz zaten yapmışken onuda değiştir dimi)neyse taktık yeni kablolarımızı işte şimdi harika oldu tadını aldım arabamın çekişi gazı kavraması uzaması müthiş sanki araba fabrikadan yeni çıkmış gibi sonunda karşılığını aldım yarı motor yaptık ama değdi artık sorunsuz hayata devam emeği hgeçen herkese teşekkür ederim başınızı ağrıttım artık sportlineları bekliorum reddevil geri geldi :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Takılmak yok ,titretmek yok , en önemlisi 2 günde su eksilttme sorunu yok, gaza dokundugun anda direk koltuga yapıştırıyor , kontak bir seferde anında çalışıyor istediğim buydu bıkmıştım çilelerden kendine geldi artık
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
e hadı güle güle kullanırsın artık  :tamamdir
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
e hadı güle güle kullanırsın artık  :tamamdir
eyw. saol  :tamamdir
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
bujı kabloları fıyatı ne ? banada lazım

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
110 du galiba peder almış net hatırlamıyorum
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
peder bagladı makınaya . ateşleme sistemını olctuk. 1-2 tanesınde zayıflık var.banada bı guncelleme lazım  aga =)) 2 kımızı şeytan cıkamadık pıyasaya. gercı benım kı turuncuya kaçık bıraz ama :D
« Son Düzenleme: 04 Mart 2011, 19:38:51 Gönderen: onurc »

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Cıkarız elbet ama vaktım az olluyo onur kosturuyorum çok yaptıgım sey var haftaıcı 5 gun spordayım yarın gs nın macındayım gene bır yandan dersler sunlar bunlar ıste , ama arabayı nerdeyse 2 senedır kullanıyorum hıc bu kadar hosuma gıtmemıstı nazar boncugu alıcam artık !
ADK

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
bujı kabloları fıyatı ne ? banada lazım
60 a da var onur ,100 e de var

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Bu sefer almisken herseyin en iyisini yaptık kablolar ondan pahalı ama
Araba kuş gibi ne bilim
Ses sedasız çıkmıyor eskiden iyi halinde bile
Çalışırken biraz Mars sesi duyulur dü tık diye çalışıp turker abi sonunda oldu istdgm hale getirdim çok paramız gitti ama olsun seviorum keratayi , eve yeni gelebildim zaten ayakta uyuyorum
Gelirken 160km yol yaptım bugün yatxam hmen :D
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Pazar yokmusun şimdi sen ?

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Malesef
ADK