Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 561563 defa)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: ReDDeviL's New Projects
« Yanıtla #1036 : 02 Mart 2011, 00:03:25 »
gecmıs olsun altan bu yazdıklarında tek fazlalık sıboplar gıbı gelıyo yanmıs sanırım kı degıstırme geregı gormus ustan allah kazasız bınmeyı nasıp etsın 3 krus haecanmıs olur ama uzun surelı rahatlık saglar bu ıslemler...

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1037 : 02 Mart 2011, 15:31:35 »
Evet benimde temennim bu ama
Peder bu sefer fena kizmistir tahminim daha geçenlerde yüklü para harcadık duyduğuma göre bu son yapılanlarda 600-700 tutmuş arabayı pedere getircekler büyük ihtimal bitmiş , aksam onla gelicek peder onun araba bende , aslında araba için hayırlı olucak birşeyin parasını biz hesaplamayiz asla fakat bu sefer üst üste çok para yedi isin kötüsü benim okulun senelik parası zaten 20 bin lirayı buluyo her haliyle bunların ödemesi de olunca sknti oluyo neyse aksam
İns goreyimde biranonce arabami
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1038 : 02 Mart 2011, 15:44:18 »
Büyük hasret sona eriyor desene ya  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1039 : 02 Mart 2011, 16:00:20 »
cok sukur bitmis. olan olmus artık fazla sıkma kafanı. bak ben 1.5 seneden fazladır motorla ugrasıyorum ve daha eksikleri var, benimde eskiden kafam bozuluyodu ama artık kafaya takmıyorum bazı seyleri. saglık olsun, gule gule binersin insallah  :tamamdir

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1040 : 02 Mart 2011, 16:15:54 »
geçmiş olsun.
dusuncelerınde haklısın ama soyle bır gercek varkı bılerek veya ısteyerek yaptıgın bısey yok ortada.
allah daha buyuk seylerden esırgesın...
ınsaallah kapagı ıyı kontrol edıp takmıslardır

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1041 : 02 Mart 2011, 19:14:27 »
Saolun beyler bakalım eve gidince gorucem ilk isim yorumlarımı yazmak olucak .. Bu arada Türker abi benden önce gormuş arabayı yapıldığı yere gitmis :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1042 : 02 Mart 2011, 19:24:14 »
Beyler bu arada sizinle mutlugumu paylasicam biliosunuz İstanbul park bizim okulun karşısında Hersene yarışdan önce bizim okuldan ogrenci seciolar gecen sene haberim yoktu mülakata giremedim diye üzülmüştüm bu sene büyük ihtimal seçildim 2 sat önce çıktım mülakattan one tanıtım toplantı oldu daha sonra birebir görüşme daha önce büyük organizasyonda oldunmu cart vcurt vs bende anlattım herseyi reddevilimin İstanbul parktaki resimlerini bile gösterdim daha sonra ing mülakata girdim adamlar anladgmz kadarıyla seviosun motor sporlarını dediler bana göre harika bir gorev var pistte gelen üst düzey adamları f1 CEO lari vs verilen lüks arabalarla taşımak bunun hızlı olması gerekli falan dediler bende siz merak etmeyin dedim  bunun katkısı büyük olcak bana kazanılan para umrunda dgl zaten paraizda çalışırım çünkü en baba koltuklara millet 3 bin Euro verio bem zaten pistin icinde olcam sizce nasıl   :tamamdir :tamamdir bu moralle eve gidince arabamı görmem lZm biranonce :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1043 : 02 Mart 2011, 19:26:06 »
Veya gelen turistlere yönlendirme yapicam 2sinden biri soforlerle pilotlarla  birebir yakın olma ihtimali ve daha fazlası  :tamamdir
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1044 : 02 Mart 2011, 19:26:14 »
Beyler bu arada sizinle mutlugumu paylasicam biliosunuz İstanbul park bizim okulun karşısında Hersene yarışdan önce bizim okuldan ogrenci seciolar gecen sene haberim yoktu mülakata giremedim diye üzülmüştüm bu sene büyük ihtimal seçildim 2 sat önce çıktım mülakattan one tanıtım toplantı oldu daha sonra birebir görüşme daha önce büyük organizasyonda oldunmu cart vcurt vs bende anlattım herseyi reddevilimin İstanbul parktaki resimlerini bile gösterdim daha sonra ing mülakata girdim adamlar anladgmz kadarıyla seviosun motor sporlarını dediler bana göre harika bir gorev var pistte gelen üst düzey adamları f1 CEO lari vs verilen lüks arabalarla taşımak bunun hızlı olması gerekli falan dediler bende siz merak etmeyin dedim  bunun katkısı büyük olcak bana kazanılan para umrunda dgl zaten paraizda çalışırım çünkü en baba koltuklara millet 3 bin Euro verio bem zaten pistin icinde olcam sizce nasıl   :tamamdir :tamamdir bu moralle eve gidince arabamı görmem lZm biranonce :D
Altan abi hadi yine iyisin  :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1045 : 02 Mart 2011, 19:27:42 »
Mülakatta bile vw lafını kullandım ona gore :D iyi tabi Gökhan sırf o arabalara dokunmak için millet milyarlar verir :tamamdir
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1046 : 02 Mart 2011, 19:34:28 »
Mülakatta bile vw lafını kullandım ona gore :D iyi tabi Gökhan sırf o arabalara dokunmak için millet milyarlar verir :tamamdir
:tamamdir

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1047 : 02 Mart 2011, 19:36:14 »
Spordan cikayimda arabayı görmem lzm biranonce  :(
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1048 : 02 Mart 2011, 19:38:25 »
Spordan cikayimda arabayı görmem lzm biranonce  :(
Görürsün aslan gibi seni bekliyodur orda  :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1049 : 02 Mart 2011, 20:01:35 »
Beklesin öyle degilse yandı zaten :bekleriz:
ADK