Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 561508 defa)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: ReDDeviL's New Project - Page 19,24,[32]
« Yanıtla #686 : 28 Ocak 2011, 22:40:53 »
Saat 6 gibi geldim istanbula birazdan kurtlar Vadisi'nin sinema filmini izledikten sonra evde Ankara maceramı paylasicam sizlerle :tamamdir :tamamdir

Oh oh iyi seyirler :) Ben de Salı günü gelsin bedava gideceğim sinemaya :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #687 : 29 Ocak 2011, 00:04:54 »
Oh oh iyi seyirler :) Ben de Salı günü gelsin bedava gideceğim sinemaya :D

salı ne var buğra?

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #688 : 29 Ocak 2011, 00:54:54 »
salı ne var buğra?

Forum Ankara' da Salı öğrenci ve kamu görevlilerine sinema bedava :D Gidiyorsun girişte öğrenci kimliği veriyorsun, kayda alıp sonra bilet alman için gerekli kağıt ve kimliği veriyorlar. Sonra sinemaya gidip beleş biletini alıp istediğin filme giriyorsun. Önceleri kalabalık değildi ama şu sıralar biraz kalabalık oluyor.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2011, 00:55:45 Gönderen: atego »

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #689 : 29 Ocak 2011, 01:15:56 »
Forum Ankara' da Salı öğrenci ve kamu görevlilerine sinema bedava :D Gidiyorsun girişte öğrenci kimliği veriyorsun, kayda alıp sonra bilet alman için gerekli kağıt ve kimliği veriyorlar. Sonra sinemaya gidip beleş biletini alıp istediğin filme giriyorsun. Önceleri kalabalık değildi ama şu sıralar biraz kalabalık oluyor.

başkan forum bana baya bi uzak, git gel benzin parasını sinemaya versem aynı hesap olur büyük ihtimal, gidip gelene kadar geçen zaman da bana kalır :) bu uygulamayı yakın bi yerlerde de yapmaları lazım ama :D

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #690 : 29 Ocak 2011, 01:22:59 »
başkan forum bana baya bi uzak, git gel benzin parasını sinemaya versem aynı hesap olur büyük ihtimal, gidip gelene kadar geçen zaman da bana kalır :) bu uygulamayı yakın bi yerlerde de yapmaları lazım ama :D

Evet keşke yakınlarda olsa :D Ben çevre yoluna çıkıyorum, sabit 70 80 km ile şehiriçinden çok daha az yakarak gidiyorum.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #691 : 29 Ocak 2011, 16:02:33 »
bu iş fazla bilet alınca kar a sokar adamı deniz  ;D istanbuldan gezi düzenleyeyim ben herşey dahil paket tur hesabı düşünsene 20 kişi getirsem sinema beleş kafadan 200 lira kar  :D şaka bir yana ankara resimlerimizi ekleyelim buğra buraya isterseniz veya başka yere sayfa olarak oda olmadı bana atın ya :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #692 : 29 Ocak 2011, 16:21:24 »
Ankara maceram  ;)
istanbula dün geldim ama daha yeni müsait oldum şimdide maslak oto sanayiden geliyorum.
hazır müsaitken ankara gezimi anlatmak isterim , salı akşamı ankaraya ulaştıktan sonra aydınlık adlı semt te kalıcak yerimize ulaştık o günün ardından canada konsoloslugundaki işlerimi hallettikten sonra denizi aradım deniz kardeşimde saolsun bulunduğum yerden hemen beni aldı saat 11 gibi , daha sonra arabayı parkedip hem sohbet hem muhabbet ederek yürüdük çokda güzel oldu daha sonra  denizin abone oldugu cafeye girdik sonra giriş o giriş  ;D tahminim saat 12 de girdiğimiz cafeden daha sonra da bugra kardeşimin de katılmasıyla saat akşam 7 ye kadar oturduk ve gerçektende saatın nasıl 7 oldugu cafenin biranda nasıl full oldugunun farkına bile varmadım ellerimizde nargile  denizle yaklaşık 7 saat çektik  :D ama muhabbet o kadar güzeldiki gerçekten nasıl akşam oldu 3 müzde anlıyamadık daha sonra ordan çıkınca bugranın arabasını inceledim gerçekten temiz ve gayet şık bir sportline maşallah  :tamamdir denizin arabadan hiç bahsetmiyorum çünkü videoları paylaşırım yakında orda herşey belli ediyor kendini  :saygılar daha sonra arabalara atlayıp go-kart için saolsun kardeşlerim baya bir yol gittiler yol sırasında video çekmeye çalıştım denize yolda biraz gazladık tabi  :) bu arada ankaranın soğuk oldugunu anlamış oldum, zaten akşamın 10 nunda o ayazda go kart yapmaya gelen çılgınlar bir biz vardık adamlarda görünce baya bir şaşırdı  ;Dpist gerçekten baya büyükmüş orda 3 müz eğlendikten sonra bir alışmerkezinin otoparkında bir kaç kare çekip bugra kardeşimle vedalaştık daha sonra deniz saolsun beni kalıcagım yere kadar bıraktı işin komik yanı kalıcagım evin yerini bende bilmediğimden baya komik anlar  yaşadık evi bulma konusunda  :) daha sonra eve ulaştım ve ertesi gün öğlen istanbula yola çıkarak turumu tamamladım, biraz öet anlattım bu gezimi iç yüzü gerçekten daha güzeldi çünkü beklediğimden kat kat üstünde beni ağırlayan ,belkide çok uzun bir süredir dostmuşuz edsaıyla  paylaştıgımız hayatımıza dair bazı sırları konuları paylaşarak ,araba konus olsun başka her konuda benimle olanm deniz ve buğra kardeşime çok teşekkür ediyorum ben gerçekten daha önce defalarca şehir dışına arkadaşlarımın yanına gittim onlar geldi ama bu ankara gezimdeki ağırlama olsun,herşeyden en önemlisi paylaşılan konuşulan o konular olsun daha önce belkide 2 dostum haricinde paylaşmadıgım şeylerdi gerçekten bugra da denizde tam benim kafamda tam benim düşüncemde 2 kişi çıktılar ve bundan dolayı o gün harika vakit geçirdik ve aşırı derecede güldük başımıza komik şeylerde geldi o kadar ayrıntıya girmiyorum o kadarı  bize kalsın  :) ama gerçekten bundan sonra arayıp soracagım  bundan sonraki hayatımdada yer alıcak olan 2 dost kazandım herşey için onlara teşekkür ediyorum kimse abarttıgımı sanmasın gerçekten az bile bu yazdıklarım biraz resim ve videoları paylaşırız ilerleyen günlerde gerçekten araba konularınada gelince bugradanda denizdende çok ilham aldıgım şey oldu 2 sinin de arabası gerçekten temiz ve seçilmiş bakılmış arabalardı yolda gazlarken 2 sinin arabadanda anladım belkide birbirimizi bu kadar anlıyor olmanın nedeni 3 müğzünde öğrenci olması vede birçok şeyi kendimiz yapıyor olmadanda olabilir ama bunun nedenini ben kesinlikle karakterlere bağlıyorum sonuç olarak ben herkeze arkadaşım veya dosrtum demem heleki işin başka yüzüne bakarsanız internette tanışıp görüşüyoruz ve bu etkenlere bir kenara bakarak 2 side gerçekten çok iyi insanlar ve dostum diyebilceğim kişiler , araba konusundada kafamdaki ses sistemi olayında ve birkaç yapmak istediğim şey ile ilgili kafamdaki soru işaretlerinin kalkmasıda beni çok sevindirdi kısacası harika bir gzei oldu benim için  ankarayıda  herşey için tekrar teşekküğr ederim kardeşlerim :tamamdir
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2011, 21:43:16 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: BAKIMA GİRİYORUZ---ReDDeviL's New Project - Page 19,24,[32]
« Yanıtla #693 : 29 Ocak 2011, 16:48:14 »
BAKIMA GİRİYORUZ  ;)
istanbula dönünce planladıgım bakıma başladım baya bir varmış  ;)
ilk olarak aracımda bulunan şikayetleri ve eksikliklerin listesini yaptım ve daha sonra ustaların kapılarını tek tek çalmaya başladım
bunun yaptıklarım ;
.Bagajı kapamak için aşırı sert kapamak gerekiyordu ve bazen bagajı açamıyordum öncelikle bagaj sorununu yaptırdım artık bagaj kapatırkenki sesi bile değişti daha güzel oldu                                                                                                                                                                                  .orjinal stopbları takarken iç tarafındaki tırnakları kırdıgımı farkettim ve oraya bir operasyon yaptırdım ve eskisi gibi sağlıklı oldu  
.paspas ayagımı takılıyordu bazen,takılan kısmı kestim
.motor Suyunda eksilme vardı    kaçak bulundu yaptırıldı
 .Arka silecek su atıyordu fakat çalışmıyordu arka silecek sorununuda yaptırdım
.Kalorifer sistemini ilaçla temizleterek , polen filtresini değiştirttim , ısıtma oranında ve üflemede artış oldu koku ortadan kalktı ,ayrıca lpg sisteminde oraya takılan t  lerden dolayı su lpg sistemine daha çok aktarılıyormuş bundan dolayı usta heryere suyun eşit gitmesi için birşeyler yaptı ve gayet güzel oldu
Bugünlük bunları halettim asıl yapılacak olan şeyleri pazartesi günü arabayı bırakıcam o zaman yaptırıcam
.Yapılıcak olan şeyler
.bütün amortisör takımını değiştirticem(belki bu sebeple aracı alçaltabilirim spor amortisör alabilirim)
.Abs sorunum vardı tamirini yaptırıcam
.tavan sarkması problemim vardı geçici olarak raptiyelemiştim bunu yaptırıcam
.sürücü koltugunun kızaklarında bir problem vardı döşemeciye yaptırılacak
.direksiyon dönüşlerinde alttan gelen taktak sesi vardı daha önce aks laleleri değiştirilmişti fakat tekrar bu ses başladı tekrar baktırılacak
.1 inci ve geri vitesde bazen zor geçiş vardı oda halledilecek
.Frene basınca hafif ses var disklere baktırılcak
 geriye bu saydıllarım kaldı bu pzt salı günü tekrar otosanayiye sokucam arabayı bunlarda halledildikten sonra arabama 0 hatasız şekilde binmeye devam edicem uzun zamandır bunların hepsini yaptırmak için beklemiştim doğal olarak bütün bunlara baya bir harcama yapıcam.. bunlarda sonlandıkltan sonra ses sistemi hazırlıklarına devam edicem..
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2011, 18:47:05 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #694 : 29 Ocak 2011, 17:45:16 »
Benim de İstanbul'da bir kardeşim oldu artık Altanım, bütün bu yazdıkların karşılıklı, en ufak şüphen olmasın ;) Bu geçirdiğimiz gün geçireceğimiz nicelerinin bir provası oldu diyelim ::)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #695 : 29 Ocak 2011, 18:49:37 »
Benim de İstanbul'da bir kardeşim oldu artık Altanım, bütün bu yazdıkların karşılıklı, en ufak şüphen olmasın ;) Bu geçirdiğimiz gün geçireceğimiz nicelerinin bir provası oldu diyelim ::)
eyw denizim , aynen güzel bir prova oldu en kötüsü  böyle olsun ;)
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #696 : 30 Ocak 2011, 00:04:24 »
Biraz geç geldim foruma, dışardaki havaya takmış durumdayım. Kar yağsa çıkacağım ama bir yağıyor bir duruyor, tutuyor mu tutmuyor mu anlayamadım daha :D

Bu arada Deniz' e katılıyorum İstanbullu kardeşimiz oldun Altan, söylediğin gibi tam aynı kafadanız :) İnşallah İstanbul' a geldiğimde ve sen tekrar Ankara' ya geldiğinde çok daha güzellerini yapacağız, yeter ki görüşelim. Olmadı ortak bir yerde mangal buluşması da yaparız, zaman ve maddiyat uygun olduğunda. Herhangi bir soru vs olduğunda ben burdayım, yapacaklarına başladığında ortaya çıkan sorunları beraber hallederiz.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #697 : 30 Ocak 2011, 00:14:07 »
Eye kardesim biliyorum yanımda oldugunuzu o günkü konusmalardanda anladım söylemeniz bile yeterli  :tamamdir ayıp ettin Buğra tabiki , bu arada yukarıdaki yaZimda yazmayı unutmusum bundan sonra deniz de sende istanbula ne zaman gelirseniz gelin basımın üstünde yeriniz var ben bana yapılanı unutmam tabiki siz gelinde bir İstanbul geziside ben yaptırayım size gelin gelin süper olur  :) elbette gelirim tabiki 3muzunde altında Allah'a şükür araba var olmasada farketmez demek istediğim yollar bizim ;D bu arada benim kız ark in en yakın ark ida Ankara'da , bakarsınız arabayla ne zaman gelicegim belli olmaz supriz yaparım ben geldim tunaliya gelin diye şaşar kalırsınız  :D yalnız ögrenmisim dımı tumalı falan :saygılar
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2011, 00:15:47 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #698 : 30 Ocak 2011, 00:26:09 »
Deniz videolarlada en yakın zamanda ilgilenicem kardesim fakat nazar deger diye çekiniyorum masallahi var quikinin :tamamdir Buğra senin makinadaki resimleri istiyorummmm ::)
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #699 : 30 Ocak 2011, 03:12:37 »
Deniz videolarlada en yakın zamanda ilgilenicem kardesim fakat nazar deger diye çekiniyorum masallahi var quikinin :tamamdir Buğra senin makinadaki resimleri istiyorummmm ::)

Tabii yarın gönderirim resimleri. Şimdi dışarı çıkıyorum kar, buz özlemişim :D