Gönderen Konu: Güzel bir Golf1 Project olabilir.  (Okunma sayısı 7080 defa)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güzel bir Golf1 Project olabilir.
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2009, 13:37:19 »
boya faciaa olmuşş...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2009, 14:50:21 »
Sanırsam üzerinde ATS var yoksa benmi öyle gördüm ama gerçektende toplanıp binilecek kadar sağlam bir araba benim imkanım olsa kesinlikler alırdım :-\
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2009, 15:29:57 »
bizim siteden arkadaş...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2009, 16:28:22 »
bizim siteden arkadaş...
AAA hiç görmedik kim  :o
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2009, 16:55:21 »
arkadaşlar arabanın sahibini aradım bu akşam  buluşacağız benim yolumun üzerinde duruma bakıp sizi bilgilendiririm :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2009, 19:58:27 »
 Bu tür araçları bizim gibi manyaklardan başkası alıp uğraşmaz bence satıcaksa toplayıp satmaya baksın.... Hiçbir usta yarım bırakılmış işi alıp devam etmez etsede fiyat yüksek olur...

Rasimler küçük ayrıntı belli değil ama renk konusunda mk1 e uyacak bi renk seçselermiş iyi olurmuş bu sene ne hikmetse OPEL mavisi moda oldu...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2009, 21:11:52 »
Bu tür araçları bizim gibi manyaklardan başkası alıp uğraşmaz bence satıcaksa toplayıp satmaya baksın.... Hiçbir usta yarım bırakılmış işi alıp devam etmez etsede fiyat yüksek olur...

Rasimler küçük ayrıntı belli değil ama renk konusunda mk1 e uyacak bi renk seçselermiş iyi olurmuş bu sene ne hikmetse OPEL mavisi moda oldu...
evet abi rasimleri ben de tanıyorum çok küçük onlar...:-)
ama bence 79 için biraz fazla bi fiyat çekmiş, ki bi de borcu harcı varmış, sıkıntıılı iş...

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2009, 00:18:37 »
sahibi kim ki bizden?

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2009, 10:19:29 »
Çok uğraştırır evet bana göre güzelide o vallahi haklısınız yarım işe kimse el atmaz bu ancak kendi emeğinizle olacak bi güzellik olur .Bakıyorum USA da genellikle adamlar suyun içinde 5 10 yıl kalmış arabaları alıp restore ediyolar aşmış artık manyaklar olayı arabanın neredeyse hiç bişeyini kullanmıyorlar tüm parçalar sasi vs dahil sıfır .

Sevgiler..
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2009, 17:44:38 »
evet arkadaşlar yorumlarınızı okudum iş çıkışı yolum üzerinde olduğu için sahibini aradım beni aldı arabayı beraber inceledik hikayesinide dinledik gayet beyfendi bir arkadaş samimi olduğuna inanıyorum arabanın eski sahibi oto cam işi yapan bir usta imiş zamanında arabaya iyi emek vermiş araç 1,6 veya 1,8 motor üzerinde  performans yönünde çeşitli oynamalar yapıldığını beyan etti araçta enjeksiyon sistemi yok karbüratör var bence daha iyi bu saatten sonra enjeksiyon sistemini adam etmek zor mesele.ekonomik olarak çok sıkışık değil temel sıkıntı adapazarında oto sanayi esnafının adam gibi olmaması bende bu konudan müzdaribim boya için para vermiş 1 yıl sonunda arabayı boyanmadan çıkartıp parasını geri almış
anlıyacağınız usanma var cezasıyla beraber 3000 ytl alınıp en kaba haliyle 2000 ytl de masraf edildiğinde
fena araba olmaz ben emre arkadaşımıza tavsiye edicem hadi hayırlısı araçta aşırı bir yıpranma yok birde görmeden aşırıya kaçan yorumlar yapmamak lazım bizim araçlarımız hatır gönül işi akıllı adam işi değil alıcan sabırla uğraşıcan hepinize kolay gelsin. :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı efeler

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 29 Nisan 2009, 20:43:21 »
arkadaşlar nasılsınız yw bakıyorm arkamdan konuşmuşsunuz bayadır sieye giremiyordum işle yoğundu. belki bilen vardır ben toyta fabriksında proje mühndislik bölüündeçalışmaktayım yeni verso için çok uğraştık bizimkine fırsat kalmadı. aslında bunaldım bitireyim dedimolmadı  d ustları devecek hale geldim derken sataym dedim . buseerde verdiğim eme yazık dedim en iyi birz keyfini çıkarayım.  maısın sonukadar yolarda ezmeye başlıyacam. herkese sevgiş ve saygılarıma. bu arda apdullah abiye selamlar dün grştük ama.

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2009, 09:40:18 »
teşekkür ederim dostum kısaca özetledik arabanın durumunu hata ettiysek affola  :)
golf 4 1,8 Highline