Gönderen Konu: BEYAZ BORACILAR YARDIMA İHTİYACIM VAR  (Okunma sayısı 7078 defa)

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
BEYAZ BORACILAR YARDIMA İHTİYACIM VAR
« : 06 Eylül 2012, 14:08:46 »
S.A ARKADAŞLAR UZUN SÜREDİR YOKTUM ÖZLEDİM HEPİNİZİ :)

ARKADAŞLAR BENDE 1.6 TRENDLİNE BORA VAR BEYAZ RENKTE BİLİNDİĞİ ÜZERE TRENDLİNELERDE TAMPON-KAPI ÇİTALARI SİYAH BEN ONLARI KAPLATICAM BEYAZA PEKİ PASİFİCTEKİ GİBİ O KROMLAR VAR İNCE ONU NERDEN BULABİLİRİM NİKELAJ MI NE DİYOLAR YARDIMA İHTİYACIM VAR

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
Ynt: BEYAZ BORACILAR YARDIMA İHTİYACIM VAR
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2012, 14:21:56 »
o kromlar için ya aynısını alman gerekir fiyat :
arka tampon cıtası 630 +4 kapı çıtası 1000+ön tampon çıtası 400

normal prımlıne çıtası kanalsız olduğu için metre hesabı satılan nikelej görünümlü magırusçu ve taksicilerin oraya buraya yapıştırdıkları malzeme kötü görünümlü olur..
  kaplama boya ile aynı paraya mal olabilir. 
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2012, 14:33:56 »
şimdi benim kendi arkadaşım araç kaplama işi yapıyor kapı ve tampondaki aracın rengi beyaz oldugu için beyaza iyi işçilik ve kaliteli kaplama kagıtıyla kaplıcaz ama sorun o krom nikelajlarda kalıyor yapan var mı acaba?benim gibi gücüm yetmez kromlara suan acıkca ucuza nasıl getirebiliirim o önemli

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2012, 14:37:19 »
olur yanı yok.ancak kapı bantının bitimine aracın kapısının metal kısmına yapıştırma yapabilirsin.beğenmezsen sökersin metresi 5 tl bir kapıya dene begenizsen devam et .
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2012, 14:38:45 »
aynı görünümü elde ederiz yani? birde ön panjur var ya orayıda krom gözükmesini istiyorum yani çizgi çizgi geliyor ya o kısımı

Çevrimdışı stinger

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2012, 15:06:57 »
valla hocam bende istiyorum öle kromda almaya gittiğin zaman 2800,00 tl kusur hesap çıkarttılar ondan vazgeçtim. dediğiniz cıtalardan düşündüm oda sağlıklı gelmedi pek bana.
Ben Geçmişimi Çöpe Attım, Çöpüde Ancak Kedi Köpek Karıştırır.

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2012, 20:28:55 »
o zaman sadece kapmalayla kalır krom işinden vazgeçtim :)

Çevrimdışı mcc-120

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2012, 22:20:04 »
1 ay önce benim boraya arkadan vurdular serviste tampon çıtası ve de nikelajı değişti çıta 400 + nikelaj 400 toplam 800  tl bir hafta önce de arka sağ kapı nın nikelajı ucundan kalkıktı kapıyı actım ön kapıya takıldı boydan boya açıldı yine serviste kapı çıtalarının ayrı ayrı satılmadığını söylediler 200 küsür parça boyasıyla 350 tl montaj dahil fiyat verdiler kaskoda daha fazla hasar kaydı olmasın diye yaptırmadım gittim sanayide yan sanayi parça aldım 45 tlye 10 tl ye de sprey boya yaptırdım aracın boyasını, kendim boyadım taktım çokta güzel oldu. şimdi kanallı sağ arka kapı çıtası var elimde orjinal beyaz renk nikelajı biraz eğri çıtası sağlam  ihtiyacı olan varsa verebilirim yoksa atıcam zaten

Çevrimdışı stinger

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2012, 11:24:14 »
lazımda bana komple lazım yan sanayi nerden buluruz öle varmıdır
Ben Geçmişimi Çöpe Attım, Çöpüde Ancak Kedi Köpek Karıştırır.

Çevrimdışı mcc-120

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2012, 01:00:24 »
lazımda bana komple lazım yan sanayi nerden buluruz öle varmıdır
kapının 45 tl oldunu varsayarsak 4 tanesi 180 eder ön kapılar biraz uzun 200 tl diyelim ön ve arka tamponlarınki çıtasıyla birlikte 100 erden 200 de onlara de : 400 eder bunlar zaten sökmatik bişe herkes söküp takabilir folyo kaplama açma yapabilir 10 tl ye de sprey yaptırırsın steril bi ortamda boyarsın senin bu işe 400 tl ayırman gerekir birde koyu araca güzel olur tavsiye ederim beyazda ve gride nikelaj pek fazla belli olmuyor..fiyatı tahminlerimce söylüyorum bende merak ettim bidaha sorucam takım fiyatını burdan dönüş yaparım net fiyatı
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2012, 01:10:46 Gönderen: mcc-120 »

Çevrimdışı rama55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2012, 00:21:03 »
s. a  mcc-120  kardeş benim ihtiyacım var  çıtayı ve nikaljı atmadıysanız iletişime geçmek isterim ben vezirköprü de ikamet ediyorum ama sık sık samsun a geliyorum. görüşmek isterim.

Çevrimdışı rama55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2012, 01:33:09 »
1 ay önce benim boraya arkadan vurdular serviste tampon çıtası ve de nikelajı değişti çıta 400 + nikelaj 400 toplam 800  tl bir hafta önce de arka sağ kapı nın nikelajı ucundan kalkıktı kapıyı actım ön kapıya takıldı boydan boya açıldı yine serviste kapı çıtalarının ayrı ayrı satılmadığını söylediler 200 küsür parça boyasıyla 350 tl montaj dahil fiyat verdiler kaskoda daha fazla hasar kaydı olmasın diye yaptırmadım gittim sanayide yan sanayi parça aldım 45 tlye 10 tl ye de sprey boya yaptırdım aracın boyasını, kendim boyadım taktım çokta güzel oldu. şimdi kanallı sağ arka kapı çıtası var elimde orjinal beyaz renk nikelajı biraz eğri çıtası sağlam  ihtiyacı olan varsa verebilirim yoksa atıcam zaten

s. a  mcc-120  kardeş benim ihtiyacım var  çıtayı ve nikaljı atmadıysanız iletişime geçmek isterim ben vezirköprü de ikamet ediyorum ama sık sık samsun a geliyorum.bu hafta sonuda samsundayım. eğer müsait iseniz görüşmek isterim

Çevrimdışı serkan_yuksel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Nisan 2014, 19:59:01 »
arkadaşlar merhaba elime gelecek parçalar mevcut şuan yurtdışından geldi gümrükte bekliyor  gelsin benbi kontrol ediyim resimleri atarım begenen arkadaşlara tedarik yaparım

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2014, 20:37:52 »
neler var?