Gönderen Konu: BOR POWER Hakkında Sohbet edelim...  (Okunma sayısı 12234 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
BOR POWER Hakkında Sohbet edelim...
« : 01 Ocak 2010, 23:12:28 »
 Evet arkadaşlar öncelik ile başlıkta yazdığım gibi sadece BOR POWER hakkında görüşler ve araştırmalar hakkında konuşalım diğer ürünler ile karşılaştırma yada polemik olamaması için sadece bu ürün hakkında yazmaya özen gösterelim...

Ben şahsen kullanmadım ve herhangi bir bilgim yok... İsteğim Satan ve uygulayan kişilerin görüşlerini almak, Memnun kalan veya kalmayan kişilerin görüşleri, Bu ürünü inceleyip uygulamak isteyen kişileri yönlendirmesi için çok önemli...

Lütfen saçma sapan yazılar yerine bu ürün hakkında gerçekten araştırmış veya kullanıp memnun kalmış kişiler bizi yönlendirirse konunun sağlığı açısından ve kullanmayı düşünen kişiler için çok güzel olucaktır...

Gelelim benim görüşlerime... Kullanmadım ama sadece internetten yaptığım araştırmalar sonucu %70 lik bir olumlu sonuçlara ulaştım.. Ama her tartışmada platformunda ürün konusu sapıtıldığı için %100 lük bir sonuç alınamamış güzel memleketimde. Ama yurt dışındaki platformlarda ABD hariç %98 lik bir olumlu sonuç var...

Hadi bakalım tecrübeli arkadaşlar sizlerde bu ürün hakkında bilgiye aç insanlara yardım bekliyoruz.. Eğer olumlu sonuçlar çıkarsa bu ürün 100 yılın ürünü olarak araçlarımıza can vereceğine inanarak kullanmaya başlarız..

« Son Düzenleme: 01 Ocak 2010, 23:15:59 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: BOR POWER Hakkında Sohbet edelim...
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2010, 18:41:15 »
Ben şahsen ilk başta ne olduğunu anlamamıştım tabi anlamamın nedenide reklamlar adamlar ürün hakkında bilgi vermek yerine satış yapmak için güzel kızları ön plana çekiyolar  :D (sarışınları saymıyorum) neyse geçenler bizim mercoya yağ koydurmak için aksesuarcıma gittik orda TOYOTA marka bi araç vardı Corolla olması lazım araba uzun süre yatmış yağ değişimi için gelmiş dediki gel sana nasıl bişey olduğunu göstereyim yağ çubuğunu bi çektik yağ artık katılaşmış tortu gibi şeyler var bir bidon BOR dökdük birazcık düzeldi bi tane daha iyicene düzeldi toplam 3 adet BOR'dan sonra yağ çubuğu krisal gibi oldu bana bayağı faydası var gibi geldi bende deniyicem yağ değişiminde  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2010, 00:07:13 »
Paranızı çöpe atmayın arkadaşlar..En iyi performansı periyodik bakımları zamanında ve tam yaptırarak alırsınız.Arabamı aldığımda haşat vaziyetteydi ne benzin filtresi değişmiş ne yağ filtresi, içinden 1.5 lt yağ çıktıysa iyiydi..Silecek suyu haznesi bile kupkuru duruyordu ama daha sonraki beraber geçirdiğimiz 30.000 km'de 1 km bile aksatmadan her şeyi komple değiştirdim(Yağ, yağ filtresi, benzin filtresi, hava filtresi, polen filtresi,bujiler) şimdi her şey gayet yolunda, yağ değişiminde ne konulduysa o çıkıyor hem de kıvamı da değişmeden, dynoda fabrika çıkışına çok yakın değer alıyorum.
Borla ilgili yazmamışım gibi oldu şimdi de ona geleyim..Kullandım..Hiç bir şey değişmedi.Ne cihazda, ne görünürde...
Das auto.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2010, 17:30:46 »
Bu ürünün kaliteli bir markasını 2 araçta kullandık 2008 daihatsu terios ve 97 polo sportline..
Tamamen hikaye hiçbir işe yaramadı iki araçta da..Zaten öyle ahım şahım şeyler beklemiyorduk ta 10 kuruş etkileseydi bari yakıtı..
Hey neyse sonuç olarak tavsiye etmiyorum boşa giden birsürü para
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2010, 00:07:04 »
ben kullanın derım bnm opelde kullandım aracın çekıişi arttı ses kesıldı(zaten gelmıyordu) ısıklarda arabadan çıkıp
bakıyordum stop ettımı dıye ses yoktu yakıt tasarufu %100 türk malı kullanın derım :) :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2010, 00:59:35 »
arkadasımın başımdan geçen olaydır, kullanmadım, bilmiyorum, kefil değilim.arkadaşım arabasını ödünç veriyor, aracın altını vuruyorlar, sonra yağ uyarısı veriyor, ara. golf 4.yaklaşık 150-200 km yola gidiyorlar yağ uyarısyla.sonra kendilerini sanayiye zor atıyorlar, araçta 1 gr yağ kalmamış, motorda bor power var, durumu o kotarıyor.benzer bir urun o da yağ katkısı motorsilk faln diyorlar, çok övüyorlar, ben bir onu deniyeceğim bakalım

Çevrimdışı ss-halo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2010, 10:44:50 »
motorsılk bır numaradır

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2010, 12:14:42 »
Hepsiburada.com

burda yorumları var.

yorumlara bakarsak , faydasını görmek için araca koyar koymaz biraz km yapmak gerekiyor sanırım. yağ değişimi sürem geliyor aslında ben de denesem mi diyorum

zira arabamda motorum çok bağırıyor ve gaza bastığım zaman sanki bir güç arabayı arkaya iteliyor. bilmiyorum faydası olur mu
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2010, 19:15:20 »
 Bu motorsilk bunun amacı ile Borpower zıt kutuplar... Motorsilk aşınmaya yada aşınmış motor bileşenleri için bir ürün Borpower ise tam tersi sıfır motora bile uygulanan nano teknoloji bir koruyucu ürün, yağlama ile alakası olmayan bir ürün.. Benim aklımdaki en belirgin özelliği motor bileşenlerine ömür katması.. Castrol magnatec yağdada borpower gibi koruyucu bir katkı özelliği var ama daha hala tam %100 bir karara ben varamadım çünki insanların beklentisi yanlış oluyor ve umduklarını bulamayıp forumlarda ürünün faydasız olduğu görüşünde yorumlar oluyor...

Ben bu ürünü kullanıp yağ değişim zamanı gelmiş araç sahiplerinin yorumlarını merakla beklemekteyim..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı storm_tolqa

• driftzone.net
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2010, 19:01:37 »
güzel bi konu olmuş tebrikler bende ne zamandır araştırıyorum senin gibi , çoğu kişiye danıştım ve bu günde ustama sordum gerçekten faydasını görmüşler onlarda tavsiye ettiler bende yağ değişim zamnında kullanıcam 3bin kmcik kaldı :D
Gönül ister GTİ , Cüzdan der TDİ...

http://i53.tinypic.com/j63i55.jpg

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2010, 19:09:13 »
ben boru tafsıye uzerıne kulndım daha 7 bın oldu ama tabıkı beırgın farklılıklar yok tabıkı krıstal seklınde koyduk seste azarma var motor ıcındekı pıstonlar ne alemdedır bılemem ztn fazla bır mıktar degıl 40 tl koymakta fayda var sanırım dıe dusunuyorum

ersan abı ne gıbı beklentılerın var senın?
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Mart 2010, 21:04:25 »
 Benim beklentim motoru hakkı ile koruyup koruyamadığı.. Borpower kullanıldıktan sonra yağ değişimde yağın neşekilde olacağını merak ediyorum.. Malum yağ değişiminde yağımız kararmış ve içerisinde motor aşınmalarından dolayı metal parçalar oluşuyor.. Benim beklentim motordaki aşınmayı minumuma nekadar düşürdüğü.. 20bin de yağ değişimi olacağına adamlar 50bin gibi çok yüksek rakamları iddia ediyorlar..

Çevrimdışı riky73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Mart 2010, 21:13:09 »
Palavra.

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Mart 2010, 21:35:47 »
ben opelımı satmış olmasaydım bakardım  çünkü koymuştum yukardada yazdım faydalarını gırın sıtesine  sonuçlarını
okuyun :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif