Gönderen Konu: yolculuk var...  (Okunma sayısı 4472 defa)

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
yolculuk var...
« : 22 Haziran 2012, 19:03:17 »
merhaba arkadaşlar tayinim çıktı HAKKARİYE gidiyorum :( aracımla uzun yol yapıcam yaklaşık 1300 km kadar uzun yola çıkarken nelere baktırmam lazım (yağına suyuna alt takımlarına baktırdım)... birde benzin deposunu doldurmayı düşünüyorum arkadaşlar depoyu dolduracaksan benzine karıştırılan motor korumalar var iyi olur dediler Arkadaşların dediklerini yapsam nasıl olur bilgisi olan varsa bilgisini paylaşırsa sevinirim... ARABADA LPG de var...

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Ynt: yolculuk var...
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2012, 19:43:05 »
Arabaya yağından suyundan başka birşey eklemem :) Yok bormuş yok bilmem ne :) Bunu yağ üreticileri düşünemiyor sanırım borlu yağ falan :)

Bana güven yapılacak başka birşey kalmamış. Dün konuştuk zaten. Antifrizi elden geçir sadece :) Güle güle git...

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2012, 01:19:21 »
saol metin hocam dediğin gibi konuştuk Bugün şubede muhabbet ederken arkadaşlar söyledi benide biliyorsun araştırmayı severim :D benzine katkı diye bir sorayım dedim... Teşekkürler benzin LPG yola devam :)))))))))))

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2012, 11:40:05 »
kardeş inşallah hayırlı olsur senin için.
hakkarinin neresine gidiyorsun?
ben 3 sene çalıştım geçen sene geldim hakkariden.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2012, 01:11:36 »
SAMET kısmetse HAKKARİ MERKEZ e gidiyorum... tayin yeri açıklan dı merkez diye sanki memleketim çıkmış kadar sevindim :(  VATANIN her karış toprağı bizim ama yaşanamayacak duruma getirenlere diyecek söz bulamıyorum... Bu arada darısı benim başıma bir an önce gidip gelmek üzere (benimle beraber bütün herkez için aynı temennim tabi)

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2012, 12:32:44 »
meslek ne üstad?
bi sıkıntı olursa yardımcı olmaya çalışırım.
hala ordam çalışan çok sayıda arkadaşlarım var bütün kurumlarda ve tanıdık sağlam esnafları ve yerlileri var..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2012, 13:57:57 »
POLİSim Samet saolasın... benim de devrelerim var hakkaride onlar saolsun yardımcı oluyorlar şimdilik tek sorun kalacak yer oda bulunacak inşallah en kısa zamanda:(

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Haziran 2012, 14:20:20 »
evlimisiniz bekarmı?
eğer bekarsanız hiç yer bulamazsanız öğretmen arkadaşlar var misafir olabilirsiniz yanlarında. polis evinde yer olmayabiliyor bazen.
ilk gittiğimde bende polis evinde kalmıştım.
bazı zamanlar dışında çokta kötü bir yer değil.
eğlenecek felan çok yer var.
[/font]

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2012, 19:24:34 »
Samet EVLİYİM bir de yolda olan BEBİŞ var... dediğin gibi ev büyük sorun inşallah halledicez ama nasib tabi , ilk defa senden duyuyorum ya eğlenecek çok yer var diye şimdi gözlerime inanamıyorum vallahi dur bir daha okuyayım :D bakıcaz gidip görücez hakkımızda hayırlısı olsun...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2012, 22:19:15 »
polis lojmanlarının yanında valilik parkı var yazları çok canlıdır.
çarşıda ninova cafe(hakkaride paradox olarak bilinir eski adı)
cafe dengi .....
bu gibi bir çok yer var canlı müzik yapan.
benim ev arkadaşımın biride polisti, adanaya tayin olmuştu 2010'da.
yine çarşıda sefa restaurant var. lüx ve temiz bir yer.
büyük spor tesisler var halı saha, bilardo masa tenis, tenis, gibi etkinliklerin bulunduğu. hakkariye göre gayet güzel.
muhtemelen arabayı çok kullanmazsın.
şehir içi taksiler ben gelmeden önce in bin 5 TL idi.
istersen sağ kapıdan bin , sol kapıdan in oda 5TL
hakkariyi uçtan uca gezsen oda 5TL.
[/font]

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2012, 22:32:10 »
vallahi samet çok şaşırdım desem yeridir ben hakkariye evden işe işten eve gitmek 2 senemi yok sayma adına gidiyorum ama senin yazdıkların beni rahatkattı birazda olsa yazları eğlenecek yerler olduğu beni mutlu etti... arabayı götürmüyeceğim memlekette burakıcam 2 sene sonra geleip kaldığım yerden devam :D gaz benzin yola devam :D
 bu arada memleket neresi ve öğretmensen nerede okudun ? ismin biraz tanıdık geldi ?

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2012, 23:06:44 »
bende aynen bu düşüncelerle hakkariye gitmiştim ve tayinim çıkıp dönerken çok zorlanmıştım.
hala özlerim ordaki ortamı ve eğlenceli günleri.
yapacak bişeyin olmaması ve tehlike düşüncesi insanları bir araya getiriyor ve eğlenceye sevk ediyor. rahat ol merak etme.
ilk giden hep tedirgin gidiyor 1 ay sonra oralı gibi rahat oluyor.
ben istanbul ünv. matematik öğretmenliği mezunuyum.
şuan şanlıurfada görev yapıyorum.
siz nerdensiniz?
nerde görev yapıyorsunuz.
[/font]

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Haziran 2012, 01:22:36 »
ben fırat üniv. MAKİNE öğrt. mezunuyum bildiğiniz gibi meslek liselerinde öğretmen ataması yok :( bende polis oldum ,  şimdi EDİRNE de görev yapıyorum...
 SAMET dediğin doğru hakkaride rahat rahat gezemiyeceğimiz için bir araya gelib eğlenecek uğraşlar buluyormuşuz bizim burada doğu görevini yapıp gelen abilerimiz öğle diyor senin dediğin gibi yani :D birlik beraberlik en üst noktadaymış inşallah hepte öyle kalır...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Haziran 2012, 12:19:59 »
öğretmen evi var bide canlı olan, polislerin girmeside serbest.
orasıda güzeldir, yaz aylarında çok canlı olur.
bekar olsan ortama karışman daha rahat olurdu.
[/font]