Gönderen Konu: 2002 bora comfortline var triger seti kayışım yağlanmış ne yapmam lazım  (Okunma sayısı 6235 defa)

Çevrimdışı basinger19

• özgürce düşün özgürce hisset
    • Profili Görüntüle
2002 bora comfortline var triger seti kayışım yağlanmış ne yapmam lazım daha değiştireli 20000 km olmadı

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
daha detaylı anlatsan yağlanmış derken ne yağı bu motor yağı mı yoksa anlatmak istediğini benmi yanlış anlıyrum

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
üst kapagı iyi sıkamamıslar gibi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı basinger19

• Profili Görüntüle
aracla bi deneme yapayım dedim 170 km hıza kadar çıktım ertesi gün park ettiğim yere motor yağı sızmıştı sanayiye götürdüm keçe patlamış motor yağı akmış dedi usta ayrıca kayış yağlanmıştı

Çevrimdışı basinger19

• Profili Görüntüle
 triger setini değiştireli 4 yıl oldu ama 20000 km bile yapmadım

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
aracla bi deneme yapayım dedim 170 km hıza kadar çıktım ertesi gün park ettiğim yere motor yağı sızmıştı sanayiye götürdüm keçe patlamış motor yağı akmış dedi usta ayrıca kayış yağlanmıştı

keçelerle trigier kayısı arasında nasıl oldu anlamadım yagı bir temizletin motor temizleyi ürünlerle tekrar bir deneyin bakın nereden geliyor yag

not : trigier 4 yıl veya 90 bin km bir değiştirilir hangisi önce gelirse.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
keçelerle trigier kayısı arasında nasıl oldu anlamadım yagı bir temizletin motor temizleyi ürünlerle tekrar bir deneyin bakın nereden geliyor yag

not : trigier 4 yıl veya 90 bin km bir değiştirilir hangisi önce gelirse.
seti değiştir ve dikkat et çift egzantrik araban 16v se eğer egzantrik kayışlarınıda değiş sıyırırsa sübapları eğer komple üst kapak yaptırırsın ;)
WOLFSBURG STYLE ;)