Gönderen Konu: bu nasıl  (Okunma sayısı 3287 defa)

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
Ynt: bu nasıl
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2011, 22:04:23 »
vw arabalarında delta marka kullanır ...bildiğim kadarıyla bu ona benzer bir ürün ama gayet güzel ..ben bundan 2 yıl evvel shanghai  dan bir arkadasıma getirmiştim sadece 145 usd idi ..hala canavar gibi çalısıyor...2 ay içinde tekrar gidebilirim bu sefer kendimede alıcam bu fiyatlar cok ama cok yuksek

Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2011, 22:13:43 »
cankus merhaba.ya ben nedense double teyp yakıstıamıyorum bu araca sanki bunların oldugu tarihte double olmaması bilincaltımda kalmıs ve sırıtıyor gibime geliyor. ama tabiki iyi birsey ama bu paraya anfisi teybi compenato woofer seti duzulur iyi dusun. guzel bi teyp al 300 tl ye max. kral gibi gecinir idersin.bence vazgec. pioneer 5250 aldım canavar gibi mesela.setin varsa eger git araca baska bişeyler yaptır 1.200 buyuk para babacım ya birkere daha dusun.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2011, 22:14:07 »
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2011, 22:14:38 Gönderen: golge »
../__________ ___\..
       my golf is my passion

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2011, 22:16:21 »
benim araçta usb sd kart okuyan cd çalar teyp var çok güzel ayrıca da küçük anfi destekli mid takımı kapılarda takılı anfi de gizli. ben multimedya navi ve geri görüş kamerasını birlikte istiyorum ondan bakıyorum bunlara
../__________ ___\..
       my golf is my passion

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2011, 22:17:15 »
kullanıslı istiyorsan 1.   ama goruntu ve cool bir durus istiyorsan 2. olsun derim. 2. cok hos duruyor ama ses acma kapama flan ölüm bence 2. de.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2011, 22:18:55 »
golge kardes  kapılardaki compenatları besleyen afi kapıdamı? ayrıca nasıl performans ? marka ve watt gucunu yazarsan bende alayım bir tane ve kapılar titremiyormu parzit sesler gelmiyormu bass vurunca?

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2011, 22:42:06 »
bilmiom pioneer 2 adet mid takımı. 4 kapıda da küçük kapaklı elektronik şeylerden var adını unuttum şimdi. o küçük kutudan pioneer subwooferlara ve tweeterlara ayrı kablo çıkıyo üzerinde yazıyo kapıyı söktüğümüzde görmüştüm tweeter ve subwoofer diye. adam hoparlör deliklerini bozmamış araya parça attırmış geniş kapak o sayede takabilmiş büyük hoparlörlerianfi de küçük koltuk altına monte edilmiş çok güzel sabilenmiş görünmüyor zaten ince ama markasına bakmadım. teyp subwoofer çıkışını otomatik açıyo zaten inanamazsın sese ve kalitesine. hiç gerek yok öyle bagaja kocaman kolona felan. aldığımda böyleydi ince zevkli bi aadamdan almıştım zaten.  nefret ederim kocaman subwoofer bagajda ve anfi. bence bunları düşünüyorsan çıkar aklından çocukça şeyler yaş kaç bu arada?
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2011, 22:43:48 Gönderen: golge »
../__________ ___\..
       my golf is my passion

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2011, 22:45:32 »