Gönderen Konu: Beyaz Güvercin....  (Okunma sayısı 93911 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Beyaz Güvercin....
« Yanıtla #140 : 07 Ekim 2010, 14:16:49 »
Cahit olm bak artık inandım senin içinde zuzaylı var..  ;D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 10 Ekim 2010, 00:01:09 »
Cahit olm bak artık inandım senin içinde zuzaylı var..  ;D

o nedır yahıu
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 10 Ekim 2010, 11:26:49 »
hacı nöbettten sonra ugrıcam bi ıslatalım iki tur atam bakam guvercinle, ona göre :D 4 bi sıkıntı olmazsa nobeti bırakırım 5 gibi orda olurum nasipse :P

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 11 Ekim 2010, 12:12:19 »
ersann abıcımmmm  :D :D :D

benım aracım 2 vıteste 65 yapıyor ve pompa kesıyor ff mıdır ya alta ınıp bakmak ıstemıyorum   :melek: :melek: :melek:

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 11 Ekim 2010, 12:15:36 »
ersann abıcımmmm  :D :D :D

benım aracım 2 vıteste 65 yapıyor ve pompa kesıyor ff mıdır ya alta ınıp bakmak ıstemıyorum   :melek: :melek: :melek:

hacı ben düz diesel turbosuz passatla 70-75 gibi sıkıyordum ama insan gibi kullanmıyordum >:D :melek:
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 11 Ekim 2010, 21:55:54 »
p
hacı ben düz diesel turbosuz passatla 70-75 gibi sıkıyordum ama insan gibi kullanmıyordum >:D :melek:
pek zorlamadım hacım

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 12 Ekim 2010, 09:44:32 »
ne kadar zorlarsanız zorlayın en son yapacağı km bellidir cahit. şanzıman gurup dişlilerinde bir km si var ondan fazla yapamazsınız isterr araban 70 ps olsun ister 700 ;)
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı ahmancar

• Ahmet Halit MANCAR
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1 & Mk4
« Yanıtla #147 : 12 Ekim 2010, 13:17:18 »
benim aracımda düz dizel 1.6 ff şanzıman varken 70-80 arası hız yapıyordu. :) şanzımanım da bir sorun oldu değiştirdik km dişlisi daha takılmadı şu anda tam olarak bende bilmiyorum kaç yapıyor
Mancarlar Torna

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 12 Ekim 2010, 15:30:43 »
 FF şanzıman ile dizel makinada 70km son sürat en fazla göreceğinizdir bunu görmek bile dizel motorda (4800rpm) çok iyi bir rakam ama çokta abanmamak lazım. Bu şanzıman GTI da 100Km yi deviriyorsa oda makinanın 7000rpm olmasından tabi KM sapmalarınıda hesaplamak lazım..

Şuan benimkisindede FF şanzıman var seriliği 10 numara ama Dizel makinanın devri bittimi bitiyor :)

İlker ölüyom olm yorgunluktan senin yapıcağın yol hesabına emi. Bi manisa dedin anca 200km gideriz dedin 270KM git 270km gel bide manisada TOTAL dan hava basıldık yediğimiz kazıkla kaldık. Ama güzel gittik be benim KM saati 200 den aşa düşmedi :D :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 12 Ekim 2010, 15:35:40 »
güvercin uçuşa geçmiş , 200 km/h  :o  bozuktur o ibre  ;D :D şaka bir yana ben turbosuz o koca passatla 185 gördüm düzde mk1 görür pompa açıksa kazasız belasız abi

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 12 Ekim 2010, 15:50:51 »
FF şanzıman ile dizel makinada 70km son sürat en fazla göreceğinizdir bunu görmek bile dizel motorda (4800rpm) çok iyi bir rakam ama çokta abanmamak lazım. Bu şanzıman GTI da 100Km yi deviriyorsa oda makinanın 7000rpm olmasından tabi KM sapmalarınıda hesaplamak lazım..

Şuan benimkisindede FF şanzıman var seriliği 10 numara ama Dizel makinanın devri bittimi bitiyor :)

İlker ölüyom olm yorgunluktan senin yapıcağın yol hesabına emi. Bi manisa dedin anca 200km gideriz dedin 270KM git 270km gel bide manisada TOTAL dan hava basıldık yediğimiz kazıkla kaldık. Ama güzel gittik be benim KM saati 200 den aşa düşmedi :D :D :D

klavuzu ilker olanın burdu totalden çıkmaz mış :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 12 Ekim 2010, 15:51:16 »
güvercin uçuşa geçmiş , 200 km/h  :o  bozuktur o ibre  ;D :D şaka bir yana ben turbosuz o koca passatla 185 gördüm düzde mk1 görür pompa açıksa kazasız belasız abi

Sedat birkanınki 200km yapıyorda bizimkisi yapıncamı inanmıyosun :D :D :D :D

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 12 Ekim 2010, 15:58:39 »
Sedat birkanınki 200km yapıyorda bizimkisi yapıncamı inanmıyosun :D :D :D :D
abi o araç özel 1.9 pistonlu yapar onunki ;)  ;D :D ;D :D ;D :melek:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 12 Ekim 2010, 16:06:03 »
abi o araç özel 1.9 pistonlu yapar onunki ;)  ;D :D ;D :D ;D :melek:

;D ;D ;D

Sedat benim ibre bozuk mebran yayı salmış kendini daha 1. viteste 70-80 i görüyorum bianda  ;D ;D 120gibi tahmini çıktımı ibre ters dönüyor :) :)