Gönderen Konu: Unıversal fıltre kıtı taktım(lınklerı guncelledım+vıdeo)  (Okunma sayısı 13325 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: Unıversal fıltre kıtı taktım(lınklerı guncelledım+vıdeo)
« Yanıtla #14 : 09 Kasım 2010, 11:24:21 »
Hayırlı olsun Onur. Ama universal filtre için yüksek sanki fiyat.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Kasım 2010, 11:35:52 »
Sen  git debriyajı bitir sonra parayı intake ye yatır :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Kasım 2010, 12:12:30 »
Sen  git debriyajı bitir sonra parayı intake ye yatır :)

O kısmına bişey demem artık zaten. Arabanın o kadar acil işi varken bencede şu zamanda gereksiz bi harcama. Paşa gönlü bilir.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Kasım 2010, 13:03:48 »
Ses gerçekten çok iyi olmuş ama uzun yolda yokuş çıkarken adamın kafasını öper sanki ;D Bende performans egsoz var o bile yetiyor birde bunu yaptırsam heralde kulaklıkla yolculuk ederim  ;D Ama ses hakkaten 10 numara kardeşim  :tamamdir
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 13:05:31 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Kasım 2010, 13:41:38 »
Kendin daha hesaplı yapardın ama güle güle kullan,
yazılmış zaten araya plaka iyi olur filtreyide egzoza değil sinyale doğru ver hatta gerektiğinde sinyali çıkarırsın buz gibi olur.
normal bir kullanımdan sonra boru ve filtrenin sıcaklığına bak, boru çok sıcak ise onuda yalıtım malzemeleri ile sarabilirsin.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Kasım 2010, 14:12:56 »
Kendin daha hesaplı yapardın ama güle güle kullan,
yazılmış zaten araya plaka iyi olur filtreyide egzoza değil sinyale doğru ver hatta gerektiğinde sinyali çıkarırsın buz gibi olur.
normal bir kullanımdan sonra boru ve filtrenin sıcaklığına bak, boru çok sıcak ise onuda yalıtım malzemeleri ile sarabilirsin.

abi kendimiz yapmak istesek borulari nerde yaptirabiliriz

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 09 Kasım 2010, 14:16:30 »
ostimde hortum market var ordan uygun silikon boru yada kağıt boru alabilirsin, kağıt boru bir çok yerde var zaten ucuz ama kaliteli değil o yüzden garanti olsun diye her periyodik bakımda boruyuda yeniliyebilirsin bişey olmaz ama zamanla içi bozulabilir. Boru yaptırmana gerek  yok yani.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Kasım 2010, 14:23:34 »
hmm ben o kagit boruyla yapmistim bi ara zaten görüntü hosuma gitmiyo o yuzden krom boru dusundum

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 09 Kasım 2010, 14:26:25 »
siyah sprey ile görünümde sorun yok.
krom falan egzoscular yapabilir.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Kasım 2010, 14:27:01 »
tamam tesekkur ederim

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Kasım 2010, 14:30:35 »
Aero Form Air Intake Kit Vw Polo/Lupo/Seat Ibiza 1.4 16 V |  | Tuning Modifiye Bys Tuning

Onur şuda vardı,
106 lardaki gibi hem verimli hem uygun fiyat.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 14:34:55 Gönderen: Erhan »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 10 Kasım 2010, 00:21:33 »
tesekkurler. erhan abı bunları arastırdım. sordugum heryer 2000 model ustu dedı . bı suru yer arastırdım araca hazır uygun bb tunıngde vardı .350 lıra fıyat cekdı . suratına kapadım telefonu . kendım yapmakla ugrasamazdım sanırım.  hazırını bulamazsın dedı zaten kıme sorduysam . bu sekılde onerı sundular kabul ettım bende. memnunum su anda. ama o karter havalandırmasımı egzozmu herneyse. orası acık kaldı ? bır problem olurmu ?? bıraz bastıktan sonra bazen yanık kokuları gelıyor ama. boruya doknuyorum ısısı gayet normal . aşırı derece bı ısınma yok . elle tutulabılıyor yanı .
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 10 Kasım 2010, 00:23:18 »
O kısmına bişey demem artık zaten. Arabanın o kadar acil işi varken bencede şu zamanda gereksiz bi harcama. Paşa gönlü bilir.
Peder bey degıstırmeye ızın vermedı. zaten yaptırdıgıma pısman ettı gıbı bısey. bu tarz kucuk seylere bıle laf edıyorsa. dusunun artık debrıyaj degısımıne neler der :)
bu arada erhan abı . fıltre oraya tam oturdu cunku fıltre cok buyuk . sınyale dogru vermek ıstedık ama olmadı . sıgmıyor oraya bı yukseklık var. o yuzden gırmedı .  sınyal cıkarma ısı zaten olmaz . farlarım tek parca. nalet olasıca farlar :)
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 00:24:33 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Kasım 2010, 02:31:28 »
Karter havalandırması boruya bağlanmış resimden gördüğüm kadarıyla. Ama o koku da muhtemelen yağ buharının kokusudur, leş gibi bir kokusu var. Hava soğukken bile camları açmak zorunda kalıyordum öyle berbat bir kokuydu :) Kaloriferi açınca içeriye giriyorsa bir çare bulun, benim ön cama 1 ay gibi bir süreçte havalandırmadan buhar halinde yağ geldi, zamanla çok rahatsız ediyor. Ben çözüm olarak bahçe hortumu bağladım o çıkışa, daha sonra da arabanın altına doğru polen filtresinden en uzak noktaya çektim, artık koku yok.