Gönderen Konu: golfümüze rcd 200 nasıl olur?  (Okunma sayısı 104559 defa)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
Ynt: golfümüze rcd 200 nasıl olur?
« Yanıtla #98 : 03 Şubat 2009, 14:18:21 »
arkadaşlar ben şuan teyip masrafına ayıracak bütçem yok, orjinalle idare ediyorum ancak değiştirecek olanlar için SONY CDX-GT222 NİN FİYATI = 177 TL (4x45 W, aux-line girişli)
                 SONY CDX-GT424U NUN Kİ = 229 TL (4x52 W, USB girişli)=benim tercihimde bu olurdu.
     bu fiyatları bugün babamın kangoo sunu orjinal renault servisine götürdüğümde bana verdikleri promosyon kitapçığında okudum. dışarıda fiyatlar nasıl bilmiyorum ama bana çok uygun  geldi. neticede sony ve pioneer bence en iyi markalar. :tamamdir

abı bu 2 teypın fıyatlar tr fıyatımı yabancı ulke fıyatımı anlamadım ?

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 03 Şubat 2009, 17:48:56 »
http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=12982

arkadaşlar burada da var rcd 200 bi sorun belki satılmamıştır...

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #100 : 03 Şubat 2009, 22:26:33 »
abı bu 2 teypın fıyatlar tr fıyatımı yabancı ulke fıyatımı anlamadım ?

türkiye fiyatı, daha dün ranault mais de bana katalog verdiler

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 04 Şubat 2009, 23:21:41 »
    türkiye fiyatı, daha dün ranault mais de bana katalog verdiler

tamam saolasın abi sen bu urunlerı hıc kullandınmı yada kullanma fırsatın oldumu ben alpıne ıstıyodum sence alpıne nı aratır mı bu teypler ?

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 05 Şubat 2009, 00:49:43 »
ben hiç alpine kullanmadım. ama eskiden beri çok iyi bir marka olduğunu duyuyorum. ancak pioneer kullandım. sony içinde pioneer e eşdeğer derler.vasatın üstünde bir teyip. o fiyata da uygun bilmiyorum benimki fikir. kendim teyp alacak olsam düşünürdüm diye fikrimi söledim. :saygılar

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #103 : 05 Şubat 2009, 10:21:56 »
sony içinde pioneer e eşdeğer derler.
Sonyle Pionner arasında dağlar var  >:D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 05 Şubat 2009, 10:51:56 »
bence pioner i pioner yapan o bizamların degişikmezi olan 6985 lerdi onlar gibi belkide daha cıkmamıstır piyasaya :sevgi:

Çevrimdışı sorx01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 07 Şubat 2009, 01:10:53 »
slm kaya..ben de adanadanım..rcd icin senle yuz yuze yada msn de gorusebilir miyiz?bu konuda yardımcı olacagını dusunuyorum:)) ayrıca benim golfte asagıdaki adresteki 4 aylık sıfır gibi (garantisi devam ediyor)pioneer teyp var.rcd 200 olan arklar takas dusunurse ben burdayım..kaya senden de haber bekliorum.simdiden saol..

Çevrimdışı __geCe__

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 07 Şubat 2009, 01:36:18 »
Linki eklemeyi unttunuz galiba modeli nedir teybinizin.

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 07 Şubat 2009, 09:04:10 »
sorx01 öncelikle aramıza hoşgeldin böyle hemşerilerimi görünce gurur duyuyorum,adanalılar çoğaldı galiba,arkadaşımda var dediğim rcd 200 galiba satılmış,benden de haber çıkmayınca boraya takmışlar, ama yinede istersen sana bulabilirim hemde çok uygun fiyata  :) sorx yardım olarak ne gerekiyorsa görüşelim hem bak adanalı çoğalıyor _gece_ arkadaşımız da var..umarım daha çok aktif olursunuz ve sizlerin de bilgilerinizden faydalanabiliriz..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 07 Şubat 2009, 13:01:43 »
Sonyle Pionner arasında dağlar var  >:D
        hangisi daha sizce. ben son 5 senedir çıkan modeller hakkında bilgim yom 2000 yılında aldığım pioneer keh 4650 yi kullanıyordum. kuzenimde de sony mp3 çalarlı bi model vardı ama modelini bilmiyorum. pioneer4x35 W, sony 4x 45W idi. ikisinden de memnunduk. netice de ben müzk çalarda sesin yüksekliğinden çok kaliteli ses vermesini beklerim. ikiside gayet iyiydi

Çevrimdışı meşgale

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 07 Şubat 2009, 18:16:25 »
 kaya_01 arkadaşım ben Adana'lı değilim  :) ama bir kaç tane sorum olacak, cevaplarsan memnun olurum.
 Bu konunun 8 sayfasını yani tamamını okudum belki gözden kaçırdım ama anlayamadığım şeyler var.
1) Aracına takdırdığın rcd 200 5'li mi 6'lı mı?
2) Cd oynatıcı mı yoksa mp3 oynatıcı mı yada her iki formatıda oynabiliyormu?
 Ben de uzun zamandır istiyordum böyle bir makina bu konuyu açman isabet oldu yani.
 Teşekkürler.  :tamamdir
Hayallerimiz var ama hedeflerimiz için yaşıyoruz!

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 07 Şubat 2009, 23:48:51 »
Meşgale kardeşim adanalı olman veya olmaman hiç önemli değil ya  :) 1.sorunun cevabı rcd 200  6 lı cd çalar ancak bunun başka bir aparatı daha var,bagaja takılıyor onu da alırsanız 6 tane cd yi dinleyebilirsiniz,takmam diyorsanız da tek cd çalar ile dinlemek zorundasınız..
    gelelim 2.soruya rcd 200 ler iki çeşit üretilmiş birtanesi yalnızca cd çalıyor yani truck, diğeri ise yani benim kullandığım hem mp3 çalıyor hem de truck çalıyor, ben taktırdığım günden bu yana çok memnunum ancak küçük bir kusuru var o da geceleri mavi lcd ekranı hafif bulanık gösteriyor,sebebi ise transporter veya polo için üretilmiş olmaları,görüş açısı farkı olduğu için bu arıza değil üretimden o şekilde çıkmaları..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 07 Şubat 2009, 23:49:15 »
Meşgale kardeşim adanalı olman veya olmaman hiç önemli değil ya  :) 1.sorunun cevabı rcd 200  6 lı cd çalar ancak bunun başka bir aparatı daha var,bagaja takılıyor onu da alırsanız 6 tane cd yi dinleyebilirsiniz,takmam diyorsanız da tek cd çalar ile dinlemek zorundasınız..
    gelelim 2.soruya rcd 200 ler iki çeşit üretilmiş birtanesi yalnızca cd çalıyor yani truck, diğeri ise yani benim kullandığım hem mp3 çalıyor hem de truck çalıyor, ben taktırdığım günden bu yana çok memnunum ancak küçük bir kusuru var o da geceleri mavi lcd ekranı hafif bulanık gösteriyor,sebebi ise transporter veya polo için üretilmiş olmaları,görüş açısı farkı olduğu için bu arıza değil üretimden o şekilde çıkmaları..