Gönderen Konu: GOLF 2 Almak İstiyorum  (Okunma sayısı 19272 defa)

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF 2 Almak İstiyorum
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2008, 13:35:48 »
İsmailtunca teşekkür edrim ama ben tek kapı almak istiyorum düzgün bi şekilde sağını solunu düzeltip sade bir spor araba sahibi olmak istiyorum  ;) dizelden spor araba oluyomu deme oluyo işte

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Ağustos 2008, 13:42:04 »
lostys arkadaşım, benzinli arabaya lpg olmadan binemem bütcem buna buna elverişli değil lpg taktırsam oda bagajda yer kaplıyo stepnenin yetine konsa stepne ortada kalıyo o yüzden dizel almak zorundayım teklifin için yinede teşekkür ederim

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Ağustos 2008, 13:45:10 »
ÖZGÜR.K  Parça sıkıntısı olmamasına sevindim ama fiyatlar uçukmu yoksa ortanın üstümü ?

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Ağustos 2008, 17:45:27 »
ÖZGÜR.K  Parça sıkıntısı olmamasına sevindim ama fiyatlar uçukmu yoksa ortanın üstümü ?
Valla parça fiyatları uçuk değil tabiki.Biraz fazla olabilir bazılarının fiyatı ama bazı parçaları da bizim yerli otolardan daha ucuz.Bazı parçalar normal.Mesela ben ön cam krikosunu 30 ya da 35 YTL ye almıştım diye hatırlıyorum.Far,sinyal gibi malzemelerin fiyatı normal düzeylerde.Bazı ince detay parçaları hurdacılardan da araştırman gerekebilir.Sanırım sen tek kapı dizele yoğunlaştın.Umarım güzel bir tane bulursun.Bulabildin mi?Veya kafan yatan bir araba var mı şimdilik?

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Ağustos 2008, 21:35:54 »
Yani çok sıkıntılı değil parça olayı.İyi buna sevindim.Kafama yatan araba bulamadım. İzmir de hiç satılık yok benim aradığım modelden. Hep İzmir dışında var.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Eylül 2008, 10:49:32 »
araba  bulabildinmi 
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Eylül 2008, 18:39:25 »
araba  bulabildinmi 

arıyorum ama bulamıyorum hep izmir dışında arabalar adamlardan detaylı resim istiyorum ya göndermiyorlar yada detaylı çekmiyorlar hiç birşey anlaşılmıyor çektikleri resimlerden

Çevrimdışı alone01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Eylül 2008, 09:37:04 »
gümrüğe bak bu aralar güzel arabalar var.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Mechule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Eylül 2008, 21:03:23 »
gümrüğe bak bu aralar güzel arabalar var.
Selam, gümrükten kastın eğer TASİŞ ise web sitesinden  bakıyorum ama satılık göstermiyor şu aralar GOLF 2 dizeli. Eğer bakmam gereken farklı biryer varsa yardımcı olursan memnun olurum.

Çevrimdışı alone01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 26 Eylül 2008, 14:19:13 »
kusura bakma bu aralar bakamadım foruma geçenlerde bir tane %10 hasarlı yeşil tek kapı mk2 vardı fakat onun satışı yapıldı galiba sen ikinci el araç sitelerine bak otopazarlarına falan git illaki vardır.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Mechule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 02 Ekim 2008, 13:41:25 »
kusura bakma bu aralar bakamadım foruma geçenlerde bir tane %10 hasarlı yeşil tek kapı mk2 vardı fakat onun satışı yapıldı galiba sen ikinci el araç sitelerine bak otopazarlarına falan git illaki vardır.
gümrük olsa fiyat daha uygun oluyo ama denk getirmek zor biraz iyi bayramlar...

Çevrimdışı wwww

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 20 Ekim 2008, 18:34:09 »
Kardeşim nihat bende izmirden engin bende aracımı alalı 5 ay oldu aslında lancia delta integrale hastasıyım  fakat ulaşamadığım için ona en yakın kasa olarak sectim benimkisi benzinli ama gerçekten günden güne alışınca modifiye kaldıracak bi arac olduğunu fark ettim inşallah temizini bulabilirsin bol şanslar.

Çevrimdışı nihat izmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Ekim 2008, 20:15:40 »
Kardeşim nihat bende izmirden engin bende aracımı alalı 5 ay oldu aslında lancia delta integrale hastasıyım  fakat ulaşamadığım için ona en yakın kasa olarak sectim benimkisi benzinli ama gerçekten günden güne alışınca modifiye kaldıracak bi arac olduğunu fark ettim inşallah temizini bulabilirsin bol şanslar.
Memnun oldum Engin kardeşim Lancia zor bir araba bulmak imkansız gibi birşey dizel temiz tek kapı Golf bulmakta oldukça zor çünkü İzmir de hiç satılık göremiyorum internetteki satılık arabalarda hep aynı detaylı resimde göndermiyorlar hevesim kaçmak üzere neredeyse seninde araban hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Çevrimdışı gürcü

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 28 Ekim 2008, 17:08:23 »
kardeş dizel düşünüyorsun ama düşünürsen 1991  4 kapı arabamı satıyom izmirdeyim fotoğrafları var görürsün xenon var spor direksiyon çelik jant spor helozon görmek istersen buluşuruz beyenceginden eminim hiç değişeni yok.neyse düşün  :tamamdir