Gönderen Konu: golf 4 ön karlık isityorum  (Okunma sayısı 5415 defa)

Çevrimdışı tuncahmet

• gulf gulf
    • Profili Görüntüle
golf 4 ön karlık isityorum
« : 17 Nisan 2011, 14:19:02 »
ikinci el veya orjinali gibi imal edebilecek ustalar ve arkadaslar bu karlıkları istiyorum

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 ön karlık isityorum
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2011, 14:22:22 »
gecen gun bı sıtede gormustum 180 tl yazıodu sanırım yenıydı malzeme aklıma glırse lınkını paylasırım burda

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2012, 02:22:55 »
bende jantından istiyorum :D
quattro

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2012, 03:07:27 »
ben getirtebilirim ama elimde patlayacak biliyorum  ;D

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2012, 16:19:30 »
kaç paradır bu karlıklar  :) bende istiyorum..

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Şubat 2012, 09:45:00 »
ben getirtebilirim ama elimde patlayacak biliyorum  ;D
fiyat uçuk degilse neden kalsın elınde
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Şubat 2012, 11:55:52 »
fiyat uçuk degilse neden kalsın elınde

http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/ynt-toplu-olarak-r32-spoiler-almak-isteyenler-t25556.0.html

Umut bu konuda spoiler isteyen arkadaşların sayısı belli,benim belirttiğim fiyat belli. söylediğim tarihte söylediğim fiyata getirdim alan arkadaş sayısı sadece 4 :) aynı şey tamponda da oldu. fiyat uçuk diye düşünen arkadaşlar varsa onlar içinde belirteyim kalıbı bile tam olmayan fiber spoileri 100 liradan veriyorlar serviste orjinalinin fiyatı 600 küsür lira benim yazdığım rakam 160 lira. tampon fibercide 400 lira serviste 1600 lira benim siteden istediğim rakam 500 lira,bu fiyata uçuk diyen delikanlı yüzüme konuşsun :) ben aldığım rakamın üzerine kar koymuyormuyum,koyuyorum tabi bunu hiç inkar etmedim. çünkü ben bu malzemeleri koymak için tuttuğum depoya kira veriyorum,çünkü ben bu malzemeleri getirmek için her siparişimde bir golf mk3 parası yatırıyorum,parayı yatırdıktan sonra başlayan ve malzemeleri gümrükten çıkartana kadar geçen süre içerisinde bir dünya ağız kokusu çekip stres yaşıyorum,malzemeler gelince devlete vergimi yatırıyorum,sonra o parayı tekrar malzeme satarak parça parça toplamaya çalışıyorum :) ve emin olun benim bu ürünlere koyduğum kar payı koymam gerekenden çok daha aşağıda :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Şubat 2012, 12:09:43 »
25. yıl karlığı değil mi bu, korayda olan?

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Şubat 2012, 12:16:30 »
evet 25.yıl karlık..

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2012, 15:19:01 »
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/ynt-toplu-olarak-r32-spoiler-almak-isteyenler-t25556.0.html

Umut bu konuda spoiler isteyen arkadaşların sayısı belli,benim belirttiğim fiyat belli. söylediğim tarihte söylediğim fiyata getirdim alan arkadaş sayısı sadece 4 :) aynı şey tamponda da oldu. fiyat uçuk diye düşünen arkadaşlar varsa onlar içinde belirteyim kalıbı bile tam olmayan fiber spoileri 100 liradan veriyorlar serviste orjinalinin fiyatı 600 küsür lira benim yazdığım rakam 160 lira. tampon fibercide 400 lira serviste 1600 lira benim siteden istediğim rakam 500 lira,bu fiyata uçuk diyen delikanlı yüzüme konuşsun :) ben aldığım rakamın üzerine kar koymuyormuyum,koyuyorum tabi bunu hiç inkar etmedim. çünkü ben bu malzemeleri koymak için tuttuğum depoya kira veriyorum,çünkü ben bu malzemeleri getirmek için her siparişimde bir golf mk3 parası yatırıyorum,parayı yatırdıktan sonra başlayan ve malzemeleri gümrükten çıkartana kadar geçen süre içerisinde bir dünya ağız kokusu çekip stres yaşıyorum,malzemeler gelince devlete vergimi yatırıyorum,sonra o parayı tekrar malzeme satarak parça parça toplamaya çalışıyorum :) ve emin olun benim bu ürünlere koyduğum kar payı koymam gerekenden çok daha aşağıda :)
abi spoiler siparis verenlerin en basında gelenlerin biride benim. Ama hesapta olmayan baskı balata degisecek alt takım kontrol edilecek ne kadar tutacagını bilmedigimden dolayı kısa bir sureligine spoiler almayı erteledim. Ama alacagım en fazla 1 hafta
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2012, 15:57:23 »
yok Umut'um yanlış anlama ben kimseyi suçlamıyorum,sadece yaşadığım durumu izah ettim. Sonuçta getirttiğim bir üründen 5-10 tane getirtme durumum yok,en ufak siparişim 8-9bin dolara mal oluyor ve gelen o ürünleri satma süreci çok uzun sürüyor. o yüzden hesabını iyi yapıp almalıyım. bu şekilde yavaş yavaş uzun araklıklarla kendimi topladıkça ürün getirtmem sadece paramı uzun vadeli malzemeye bağlamama neden oluyor ama ben bir an önce getirtmeye kalkarsam borçla,krediyle vs. yöntemlerle malzeme almak zorunda kalırım ve o gelen ürünler daha önce gelenler gibi uzun vadeli süreçlerde elimde kalırsa yaşayacağım ödeme güçlüğü beni batağa sürükler. En azından şu anda kimseye borcum yok :) O yüzden bir anda ürün getirtmemi beklemeyin,profesyonel esnaf değilim ben :)

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2012, 14:55:22 »

gani bu konuda çok haklıdır ben sipariş vermediğim halde hemen spoiler ı aldım ;D orj olsa ancak bu kadar olur ne üründe ne malzeme konusunda nede ölçü konusunda şaşma yok adam en iyisini getirtti yinede yaranamadı hala 25,yıl ön arka yan maşpiyel bekliyorum gani bana özel olarak bi takım getirtemezmiyiz  ;D almanyadan getirtcem cesaret edemiyorum orj ürün olmadığı için sonra uymaz falan elimde patlar diye korkuyorum orj lerin fiyatları gelecek bugun yarın beklemedeyim :tamamdir
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2012, 14:55:52 Gönderen: scarden »