Gönderen Konu: proje jetta sayfa 36  (Okunma sayısı 170459 defa)

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
Ynt: proje 1980 jetta (boyandık)
« Yanıtla #238 : 20 Şubat 2009, 21:58:59 »
bu arad sürprizlerimiz de başladı aldığım kapı lastikleri uymadı kapı kapanmıyor değişecek
kapı karşılıklarıda uzun geldi süper bir gündü  :D :D

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 21 Şubat 2009, 11:51:48 »
15'' BBS replikasından var bende eğer bundan istersen.

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #240 : 21 Şubat 2009, 15:35:11 »
bu arad sürprizlerimiz de başladı aldığım kapı lastikleri uymadı kapı kapanmıyor değişecek
kapı karşılıklarıda uzun geldi süper bir gündü  :D :D

Kapı lastiklerini ters takmamışınızdır umarım... Çünki bizde topladığımızda ters takmışız kapılar zor kapanıyordu... Sonra ben onları söktüm güzelce inceledim ve ters (yani doğru olması gerktiği gibi) taktım kapılar çok güzel oldu.. Yanlız dikkat edilmesi gereken bir nokta daha var tam kapı kilidinin orasını güzelce oturtmanız ve yapıştırmanız lazım eğer güzelce oturmassa fitil ordan oynuyor ve kapının tam kapanmasını zorlaştırıyor...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 21 Şubat 2009, 21:12:09 »

bunları biliyorum 5 bijon bunlar cms..

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 21 Şubat 2009, 22:00:00 »

istemesine isterim de bu ara elde avuçta ne varsa tükettim  :D :D

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 21 Şubat 2009, 22:21:44 »
fotolara devam bugün kapı kıltlerini taktım

kaput kilidini perçinledim

pazartesi siyaha boyanacak parçalar

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 21 Şubat 2009, 22:28:57 »
erol abi araba dışarıya çıktığında mutlaka bi resim çek olurmu. ileriki günlerde bana fikir verecek bu renk  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #245 : 21 Şubat 2009, 22:35:50 »
Erol bey işinize karışmak istemiyorum ama bikaç tavsiye de bulunmak istiyorum...

1. Kaput kilidini perçinle değilde vida ile sıkarsanız çok iyi olur bende aynen sizin gibi yaptım ama hareketli bölge olduğu için perçinler gevşeme yaptı en güzeli çelik paslanmaz vida kullanmak..

2. Plastikleri boyamak yerine güzelce temizleyin özellik ile çamurluklara takılan plastikler boyasız daha güzel duruyorlar.. Siyah boyanınca çok sırıtıyorlar... Tamponları illa boyamak gerekiyor ise aracın renginde boyamak daha güzel olabilir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 21 Şubat 2009, 22:52:43 »
erol abi çamurluk plastiklerini bencede boyama iice bi temzile sonra parlatııcılarla fala n çok daha çekici duruyor boya sırıtabilr ersan abmn dediğii gbi.tamponlara bi fikrim yok benm valla illa orj olsa en ii si :)

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 21 Şubat 2009, 23:19:26 »
tavsiye için çok teşekkürler ama yaklaşık 10 sene önce bu parçalar boyandığı için artık çok geç .ama uygulayacağımız malzemeyi çok beğeneceksiniz. şu an transit connectleredeki plastik aksama atılan malzemeden atılacak .ben boyanmış parçayı gördüm çok beğendim. yapalım ondan sonra yorumunuzu alacağım

kaput kilidi orjinalinde perçinli olduğu için perçinledik. bunca sene bi problem çıkarmadı ama olmazsa değiştiririz akıl akıldan üstündür :tamamdir

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 22 Şubat 2009, 00:00:40 »
abi birkaç gündür siteye girememiştim bugüne kısmetmiş yazdığın yazıyı hayranlıkla okudum ve fazla diyecek birşey bulamadım herşey gönlünce olsun abi muhteşem oluyor araç.

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 22 Şubat 2009, 12:02:44 »
abi bizde bi 205 gtı topladık ve plastıkleri siyah mat böyayla boyadık fabrikada cıkmıs gıbıoluyor ben tavsiye ederim mk1gtı arkadasımız plastıklerı boyama derken sanırım parlak bi boyayla boyanacagından sırıtır die düşünmüş eger oyle bi düşünceyse evet bende katılıyorum parlak bı boya gercekten sırıtır ama mat siyah boyalarvar sprey olarak satılabiyor tavsiye ederim ilk gukı halinde görünür plastikler

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #250 : 22 Şubat 2009, 12:28:34 »

kaput kilidi orjinalinde perçinli olduğu için perçinledik. bunca sene bi problem çıkarmadı ama olmazsa değiştiririz akıl akıldan üstündür :tamamdir

ersan abinin dediği doğru üzerindeki yani eski percinleri celik olduğu icin gewşemiyordu  bunlar almnym olduğundan cobuk gewşiyor hemde parlattırırsan kilitleri cok cok güzel olur madem okadar uğraştın biraz daha uğraş :tamamdir

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 22 Şubat 2009, 12:33:23 »
abi bide bilmiyorum uyguladınmı ama ben derimki aracın iç taban sacına membran al(serilebilen zift)membranı ser ve şalamayla genlestırerek tabanı kapla ses yalıtımı sac ömrü ısı kaybında cok etkili olur