Gönderen Konu: Ufak bir öneri Lütfen Okuyun !  (Okunma sayısı 10657 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ufak bir öneri Lütfen Okuyun !
« : 02 Ocak 2011, 12:20:08 »
Abilerim biz bir aileyiz burda konuşsakta herkez yüz yüze görüşüp araçlarını kıyaslamak istiyor bu bir gerçek yani kısacası herkez BULUŞMA istiyor bende diyorumki bazı arkadaşlar öne bi buluşma sürüyor kendisini geri çekiyor öteki şu tarih olsun diyor kendini geri çekiyor öteki şurda olsun diyor kendini geri çekiyor kimse önderlik yapmak istemiyor haliylede BULUŞMA dediğimiz şeyin adı ÖZLEM oluyor bende diyorumki forumumuzun 2 tane admini  var Osman abi ile Erdem abi kendi aramızda ara başkan seçsek moderatör gibi yada Erdem abiyle Osman abi seçsin örnek: İstanbul'da Mete abi var ve işini çok iyi yapıyor Bursa'da Oktay abimiz var ve organizasyonları çok iyi belirliyor bunun gibi ara başkan seçelim ona söyleriz buluşma istiyoruz diye onlarda en yakın tarihte herhangi bir vesile ile buluşma düzenler örn: Otomobil fuarı olur,yarış olur VWTR olarak gideriz yani planlı programlı hareket edelim ! ! ! Katılımlarınızı bekliyorum herkes onay verirse bu temsilcileri kendi aramızda anket ile seçip Erdem abiye yada Osman abiye sunarız onlarda OK verirlerse temsilci seçilir ve bizlerinde yardımıyla organizasyonlar düzenlemeye başlar.  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
Ynt: Ufak bir öneri Lütfen Okuyun !
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2011, 13:41:24 »
buluşma fotoğraflarına bakarsanız hep aynı araçlar katılım gösteriyor, en fazla 5-10 araç...

katılımın plan ve ya programla bence alakası yok, kişilerin keyfine bağlı...

2 hafta önce bmwler toplandı...5 gün önceden burada buluşulacak dendi karlı yağmurlu havada 50 tane araba geldi... tüm katılımlarıda yoğun geçiyor, araçlarada ilgi alaka olmalı... vw'ne çok ilgi yok sanırım :D
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2011, 14:38:11 »
buluşma fotoğraflarına bakarsanız hep aynı araçlar katılım gösteriyor, en fazla 5-10 araç...

katılımın plan ve ya programla bence alakası yok, kişilerin keyfine bağlı...

2 hafta önce bmwler toplandı...5 gün önceden burada buluşulacak dendi karlı yağmurlu havada 50 tane araba geldi... tüm katılımlarıda yoğun geçiyor, araçlarada ilgi alaka olmalı... vw'ne çok ilgi yok sanırım :D

haklısın biz e36 buluşmasında 60 arabayı geçiyoduk ama ordaki buluşmalar can sıkıcı olur genelde kimse kimseyi takmaz bu forumun buluşmalarına katılım azda olsa eğlenceli bence.Henüz 1 buluşmaya gidebildim ama gerçekten hoşumam gitti.Belkide yaş ortalamasından kaynaklı bişey katılanların hemen hemen hepsi benden büyüktü.Ama gökhanın dediği gibi olsa iyi olur.Ben ilk buluşmaya arabasız gittim. şimdi bş buluşma olsa koşa koşa giderim.Site büyüklerinden haber bekleyelim :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2011, 14:51:57 »
 İçi dolu araçlarla boy göstermektense muhabbeti tercih ederim. Elindekini paylaşmadımı bir zevki yok.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2011, 14:52:17 »
Buluşma yapmak isteyen gruplar zaten buluşma yapıyorlar yeni yöneticiler adamak bunun için anlamsız olur.Denizlide Cihatlar buluşma yaptı.Istanbulda Nizamlar yapıyor.Bursada siz.Katılım az olması forumla alakalı değil şehirlerdeki katılımcılarla alakalı.Sonuçta forumda konu açıldığında ana başlık olarak yer alıyor.Geçtiğimiz yıl boluda 10-15 araç vardı ama gayette eğlenceliydi.Araç sayısı pek önemli bir faktör değil.
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2011, 19:34:02 »
Benim kastettiğim araçlarımı yarıştırmak değil abi hani ben bişeyi yapamamışdır öteki yardım eder gibisinden atayyondem: ben yeni yöneticile3r seçelim demiyorum aradada adamlar olsun bizim paylaşmak istediğimizi onlar söylesin herkez kendi kafasına göre buluşmasın bi kişi fikri koysun ortaya şurası şu saatte fuar var gidiyoruz desin katılan katılır katılmayanda fotolara bakıp keşke gelseydim der  :tamamdir

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2011, 21:01:24 »
Bu tarz şeyler yapılmak istenince yapılıyor zaten yönetici atamanın gereksiz olduğunu belirtiyorum.Tek bir isim olmadanda fuar ve buluşma yapılabiliyor.
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2011, 21:11:52 »
Bu tarz şeyler yapılmak istenince yapılıyor zaten yönetici atamanın gereksiz olduğunu belirtiyorum.Tek bir isim olmadanda fuar ve buluşma yapılabiliyor.
Benim gördüğüm kadarıyla herkez kendi kafasına göre şurası burası olsun diyor ben diyorum herkez bir ağızdan konuşucağına bir kişi desin şuraya gidicez ama şu kadar ücertli toplaşıp gideriz  :)

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2011, 00:55:30 »
Tamam Gökhan'ım biz Oktay abinin yanına gidiyoruz ve ondan buluşma istiyoruz ! :) Oktay abiii duy bizi :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2011, 01:05:16 »
Buluşma için illa ilan vs olmasına gerek yok biz haftada nerdeyse 3 - 4 akşam beraberiz 7-8 araç toplanıyoruz hatta bu gün birde pasatımız oldu yeni :D Şunu düşünen arkadaşlar var tüm görüşülenler nette yazılıyor yada burdaki tüm araçlar nette kayıtlı değil...

CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2011, 01:09:34 »
cok olmasına gerek yok  kı zaten . gruplasma olur dıye demıyorum . bız 10 kısı oluyoruz belkı ama. on numarada muhabbetı oluyor. her gun1 kısı 1 kısı artar bu . 60 bmw olsa kac yazar. her taraf bmw dolu zaten. farkındaysanız bızım sıtemızde genelımız  eskı model araclar kullanıyoruz ve bulusmaya gelenlerın agırlıgı 2000 oncesıne aıt araclar. sıtede agırlık bu araclarda. e bu araclarla fazla ılgılenen ınsan olmadıgı ıcın . fazla kısı gelmez bulusmayada. dogrumu yazdım :saskin:
ok men 8) let s go   :halazn:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2011, 01:10:55 »
Nerde çokluk orda yokluk diyosun yani onur :D

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2011, 01:16:49 »
cok olmasına gerek yok  kı zaten . gruplasma olur dıye demıyorum . bız 10 kısı oluyoruz belkı ama. on numarada muhabbetı oluyor. her gun1 kısı 1 kısı artar bu . 60 bmw olsa kac yazar. her taraf bmw dolu zaten. farkındaysanız bızım sıtemızde genelımız  eskı model araclar kullanıyoruz ve bulusmaya gelenlerın agırlıgı 2000 oncesıne aıt araclar. sıtede agırlık bu araclarda. e bu araclarla fazla ılgılenen ınsan olmadıgı ıcın . fazla kısı gelmez bulusmayada. dogrumu yazdım :saskin:

ama e30 ve e36 araçlarında hepsi 2000 model altı  :D :D  >:D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2011, 01:19:38 »
BMW dnyası ap ayrı bir olaydır. Mesela honda forumlarında en çok kim apaçi işi yapar diye yarışılır vw de ise en güzel german style sadık kalır gibi bir mantık vardır ;) BMW ise sadece gazlama aracıdır benim gözümde.

Dikkat edin trafik çevirmelerinde bmw leri çevirip torpidosunu filan ararlar çünkü kafada yer etmiştir Dolandırı arabası gözüyle bakar polisler. Ama bir mercedes öyle değildir ;)