Gönderen Konu: folyo sökücü  (Okunma sayısı 6658 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: folyo sökücü
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2014, 11:45:17 »
valla bu olay tamamen bizim türk işi diyebileceğimiz şeylerden biri muayene istasyonundaki arkadaşın paşa gönlüyle alakalı ben izmirde yaşıyorum, bir çok gecen arkadaşımda biliyorum , kalanda herzamanki gibi bir sistem yok ama folyo sokmek isteyen arkadaşlar uzun bir zamandır folyo takılıysa şayet heleki bir yaz gecirmişseniz sokerken tavan boyasından parça parça alırsınız guzel bir ısıtıcı ile ısıtılıpta yavaş yavaş cıkartırsanız bir şey olmaz sabırlı olmanız lazım sadece  onun dışındaki folyo sokuculere gerek yok ınanın
Ben aynen Güven e katılıyorum.Muayene istasyonundaki kendisine yetki verilmiş çingene misali adamların yaptıkları uygulamadan başka bir şey değil.Şehire ve istasyondaki çalışana göre değişir kiminin ağır kusur yazdığını kimi hafif kusur yazar kiminin kusur yazmadığını kimi hafif kusur yazar.Mesela ben arka silecek olmadan sorunsuz geçtim ama araç camında fabrikasyon etiketleri yokmuş diye hafif kusur yedim.camlarımda film vardı kusur yazmadı ama simit tüp olduğundan istepne bagajda yatık biçimde olduğu için... istepne yerinde takılı değil diye hafifi kusur yedim.Şimdi varın siz mantığını yakalayın bu işin kim haklı kim haksız.Ben folyo yaptırıp ruhsata işleteceğim emin olur cins birine denk gelsem ona da hafif kusur yazar. :)
Red Machine!!!

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Nisan 2014, 21:53:10 »
ben gectim banada gecmez dediler sok gir dediler ama 9 ay oluyor

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Nisan 2014, 18:20:23 »
aynı ilde bir muayene istasyonundan folyo ile geçen arkadaşlar varsa oraya gidin şansınızı deneyin. aşağıda linkini verdiğim etiket sökücü, buzdolapları vb. eşyalar üzerindeki kağıt etiketleri sökmek için oldukça başarılı; yapışkan kısmı elimine ediyor ama tavan folyosunda işe yararmı veya boyayı bozarmı bilemem. E200 avantgarde arabaya altı yere yakın diye hafif kusur yazdılar banada  :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=otdg81009&categoryId=20035754&sku=OTDG81009&gclid=COK184fPxL0CFQ7MtAodVlcATA

edit : bu sprey bauhaus'ta da vardı.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2014, 18:21:08 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı Ahmet M

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Ağustos 2014, 21:46:13 »
bende folyolu şekilde geçtim  :tamamdir

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #18 : 07 Ağustos 2014, 10:33:24 »
Kolayca sökmek için folyo üzerini tinerli bezle silin, folyo daha da yumuşayıp, daha kolay çıkacaktır.
eski arabam olan R11  flashS in, c sütunundaki orijinal kaplamayı bu yöntemle sökmüştü reno yetkili servisi...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)