Gönderen Konu: Golf 5 ci arkadaşlar, bu araç hakkında tarafsız yorum rica ediyorum  (Okunma sayısı 16048 defa)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
2,5 sene leona 1 senede golf 5 e binmiş biri olarak leonun staylance paketinin golfun comfortline paketinin üzerinde olduğuna garanti verebilirim ancak malzeme konusunda leonun daha geride olduğuda kesin ancak süspansiyon konusunda öyle bariz bir fark göremedim ben fakat yol tutuşu arasında baya fark var leon çok daha iyi zaten arkadaşta leon almıcakmış :D
benim tavsiyem acele etme sadece biraz sabır ve tam anlamıyla içine sinen aracı al inşallah istediğin gibi bir araba bulursun
Cok teşekkürler,  beklicez bakalım. 

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
2007 de Esp standart ve mirrordown standart. 2005-2006da yok
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

• Profili Görüntüle
Sahibinden de 84347414 Nolu ilana bakar mısınız? Diğer aracı kaçırdık. Bu araca bakmak istiyorum. 2008 olduguna gore esp olmalı sanırım. Prins LPG mevcut. Fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?  Sunroof yine yok malesef.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
gayet mantıklı 2006lar MP3te çalmıyor 2007sonrası çalar
Ama bu araç comfort desem değil,sis farı yok Mid desem değil comfor paketi var. Comfortlaştırılmış mid olabilir oda kesin değil gövde çıtaları comfortline gibi boyalı.

Comfortu ayıran özelliklerin çoğu var bazıları yok ilginç. Belki 102Hp modellerde sis farı yoktur.

ESP  /+ vites topuzu önünde ESP tuşu varsa vardır
Hild holder/  +
Gövde rengi çıtalar/ +
Comfor paket(koltuk sırt desteği,far,yağmur,park sensörü,kararan dikiz)  kararan dikiz yok,yağmur sensörü de
Sis farı /yok
Hız sabitleyici +
Alaşım jant/ sonradan takılmış GTi
Kol dayama arka klima ızagaraları

Bunlar Comforline ekstraları

ÖRNEK COMFOTLİNE tipi bu ilanda da muhtemelen satan bilmiyor özellik az yazılmış
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-5-hastalarina-87116093/detay
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2012, 17:36:45 Gönderen: 06onur »

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
Canın sağolsun,nasip değilmiş daha karşına çıkar,zaten kader daha insan doğarken alnına yazılı... hayırlısı olsun.

• Profili Görüntüle
gayet mantıklı 2006lar MP3te çalmıyor 2007sonrası çalar
Ama bu araç comfort desem değil,sis farı yok Mid desem değil comfor paketi var. Comfortlaştırılmış mid olabilir oda kesin değil gövde çıtaları comfortline gibi boyalı.

Comfortu ayıran özelliklerin çoğu var bazıları yok ilginç. Belki 102Hp modellerde sis farı yoktur.

ESP  /+ vites topuzu önünde ESP tuşu varsa vardır
Hild holder/  +
Gövde rengi çıtalar/ +
Comfor paket(koltuk sırt desteği,far,yağmur,park sensörü,kararan dikiz)  kararan dikiz yok,yağmur sensörü de
Sis farı /yok
Hız sabitleyici +
Alaşım jant/ sonradan takılmış GTi
Kol dayama arka klima ızagaraları

Bunlar Comforline ekstraları

ÖRNEK COMFOTLİNE tipi bu ilanda da muhtemelen satan bilmiyor özellik az yazılmış
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-5-hastalarina-87116093/detay
Çok teşekkürler, gerçekten açıklayıcı bilgiler olmuş, bu araçta yağmur sensörü, sis lambası vs falan yok, sanırım mid+extra donanım var...Satan arkadaş ya ne sattığını bilmiyor, ya da uyanıklık ediyor...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
MPİde çıkarılmışta olabilir TSi de bunlar satandart.
Satan bilmiyor dediğim benim yüklediğim ilandı,tsi ilanı .
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2012, 22:24:56 Gönderen: 06onur »