Gönderen Konu: Polo Alacağım Ama ... ?  (Okunma sayısı 20085 defa)

Çevrimdışı huzeyfe

• Profili Görüntüle
Polo Alacağım Ama ... ?
« : 13 Ocak 2011, 13:08:22 »
Merhaba Arkadaşlar

Uzun bi onaylanma sürecinden sonra sonunda fikirlerinizi alabileceğim.3 haftaya yakın bi süredir 6n polo arıyorum.Hangi araba nasıl hangi model tutulur sorunları nedir piyasası ne durumda vb.Şimdi sizlerden bir kaç araba için fikir isteyeceğim ve önümüzdeki hafta artık bir polo sahibi olacağım.

1-http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-aradigin-Volkswagen-38852819/detay bu adresteki polo açıkcası beni kendine aşık etti.Tek kafamı karıştıran nokta tek kapı olması çünki ilerde bir zaman satmam gerekebilir ve satarken sıkıntı yaşarmıyım diye düşünüyorum.Tabi fiyat nasıl ? almaya değer mi ? temiz duruyor mu ? fikirlerinize ihtiyacım var.

2-http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sanruflu-ilk-sahibinden-39618908/detay bu adresteki polo da temiz duruyorum satıcının dediğine göre öyle çok boyası da yok ve sanırım fiyat ta uygun ama open air hakkında hiç bir bilgim yok.Görünüş olarak pek keyifli duruyor ama kullanışlımıdır ? Yağmuru var karı var o mevsimlerde sorun çıkarır mı ? Tavan daki güneş yanığı gibi bir sorun çıkarır mı ? üzerinde kumaş tarzında birşey var hani solar mı ? yırtılır mı vs ne düşünüyorsunuz ?

3-http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-polo-sorunsuz-tertemiz-bir-Volkswagen-polo-37490940/detay bu adresteki polo da yine temiz duruyor hemde sunrooflu bundaki düşüncem de şöyle şimdi polo aldığımda fazla abartıya kaçmadan ufak tefek modifiye yapmak istiyorum.misal ilk ilandaki polo tam arzuladığım sadelikteki modifiye şimdi bu ilandaki aldığımda üzerine masraf ettiğimde aracın fiyatı yine 12yi bulacak e bide tüp taktırmam gerekiyor derken baya tuzlu olacak ama ilk ilandaki ni alırsam bi tüp taktırırım yeter oda tek kapı işte  :-\

Anlayacağınız kafam baya karışırk bilgisizliğim yüzünden karar vermekte zorlanıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
[/size][/size]
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2011, 13:54:07 Gönderen: huzeyfe »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Alacağım Ama ... ?
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2011, 13:24:11 »
bence 1.6 yerine 1.4 sportline bakın, en çok tutan modeli, yakıt olsun, sorunsuzluk olsun, performans olsun 2 tane 1.6 eder.Sitemizde ankarada Alihan abinin araca bi bakın derim, bulabileceğiniz en temiz pololardan biridir

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2011, 13:29:54 »
tek kapılı zor satılır. ancak bilen alır. sonuçta satılır ama.

şu sitede sunrofu olup da yağmurda arabası su almayan birine rast gelmedim. varsa buradan yazar zaten.

Araba binmek içindir..

Çevrimdışı huzeyfe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2011, 13:36:31 »
tek kapılı zor satılır. ancak bilen alır. sonuçta satılır ama.

şu sitede sunrofu olup da yağmurda arabası su almayan birine rast gelmedim. varsa buradan yazar zaten.

open air şöyle dursun sunroof bile su alıyo diyosun yani ?

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2011, 13:41:56 »
sitede sportline kullanıcıları sınılı sayıda , bunlardan birisi olarak şöyle anlatim sana yaklaşık 15 aydır kullnıyorum aracımı gerçekten sportline ın temizini bulmak zor ama bulduktan sonrada çok keyif alırsın ben 15 aydır canımı sıkan bir tek sorunla bile karşılaşmadım günde 130 km yol yapıyorum sadece 98 model arabanın zamanla eskiyen ufak tefek şeyleri illaki olucaktır bunlar hiçbişey bunların dışında çok keyif alıyorum çok seviyorum sportline ları daha çok ayrıntılı şey anlatabilirim ama bana sorarsan polo almak istiyorsan sportline al kesinlikle hem performasındanda memlun kalırsın , hem konforundanda sportline lar o döneme göre full olarak tasarlanmış bir araç 1.4 16v 101 beygir olmak üzere doch motora sahip bu motorla da adından çok bahsettirmiş bir araçtır yani kısacası güzel bir tercih olur. fikir olması açısından benim resimlerede bakabilirsin

ReDDeviL's New Project, Blackdevil olduK- Page [19,24,[32]Yine Bomba Resimler'le
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2011, 13:43:34 »
32 sayfadada son hali mevcut
ADK

Çevrimdışı huzeyfe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2011, 13:49:20 »
ReDDeviL arkadaş araban 10 numara maşallah genelde herkesin dediği 1.4 sportline al başkada düşünme ve yine herkesin dediği temizini bulmak zor araştırdım şimdi piyasada biliyo bu arabaların ne olduğunu ki fiyatlar normale göre ortalama 1000 lira yüksek peki ilanlardaki araçlar hakkında ne düşüyorsun ?

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2011, 13:51:13 »
ReDDeviL arkadaş araban 10 numara maşallah genelde herkesin dediği 1.4 sportline al başkada düşünme ve yine herkesin dediği temizini bulmak zor araştırdım şimdi piyasada biliyo bu arabaların ne olduğunu ki fiyatlar normale göre ortalama 1000 lira yüksek peki ilanlardaki araçlar hakkında ne düşüyorsun ?
1 ve 3 üncü ilan bende açılmadı , 2 inci ilandaki 1.6 sı zaten sportline olmadığından ben sevmiyorum onları ama güzel duruyor dışarıdan open air var diye aldanma bence
ADK

Çevrimdışı huzeyfe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2011, 13:55:39 »
peki sana zahmet 38852819 ilan numarasıyla bakabilirmiin linki yapıştırıyorum ama nedendir bilmem eksik yansıyor foruma gerçi ilgili ilandaki araçta 1.6

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2011, 13:58:43 »
dediğim gibi dış görüntü olarak iyi duruyor ama baktırmak lazım nedir ne değildir diye , bence temiz bir sportline araştırması yap orjnial sade birşey bulursun illaki forumdada bir ara satan ark.lar vardı forumdanda arayabilirsin ondan sonra kendin yavaş yavaş istediğini yaparsın ben de öyle yapmıştım temiz almıştım garajda yatmıştı 2 sene bu araba tanıdıgındı , ondan sonra istediğimi yaptım o halde hazır almaktansa kendim yapmayı tercih ederim
ADK

Çevrimdışı huzeyfe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Ocak 2011, 14:03:22 »
Haklısın doğru söze nedenir maddi olarak sıkıntım olmasa bende kendim yapmaktan yanayım ama hazırlar ikram olur benim için ve sanırım ben aracı istanbuldan alacam pazartesi günü ilk ilandakine bakayım bi motor falan ne durumda ozamana kadar da gerek bu başlık altında gerekse internette birşey denk gelirse o yöne dönerim

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Ocak 2011, 14:04:16 »
konu röntçü rekoru kırıyor  ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2011, 14:05:55 »
röntçü derken
ADK