Gönderen Konu: golf 4 karbon projesi basladı  (Okunma sayısı 29840 defa)

Çevrimdışı antalyaata

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 karbon projesi basladı
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2011, 23:10:12 »
arkadaşlar bende düşünüyorum ama benim önkonsol yani vitesin olduğu yukarıdaki ilk resimdeki parça kenarları kırık yapıştırmışlar falan ama çok kötü görünüyor bunu değiştirmek istiyorum nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Ocak 2011, 00:00:28 »
ısıtıcı flan kullanmadım   evet tek parca. ama cok oturaklı olmadı gibime geliyor
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı ArIsToCrAd

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Ocak 2011, 05:59:47 »
peki güzel görünüyormu taktıktan sonra verdiğin emeğe değiyormu nerelere yaptın mesela komple yapacaksan yaptıktan sonra  resim eklermisin veya elinde varsa eğer sadece yapılmış kısımların resmini eklesende bi baksak.... istenildiği zaman çıkarılabilen bişi mi bu... cahillik başa bela işte ne yaparsın senide ahiret sorgusuna çektim ama idare edersin umarımm..  :-[ ;)
Mecnun bilseydi vw sevgisini; sevmezdi Leyla zillisini...

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Ocak 2011, 20:18:35 »
kardeslerim taktıktan sonra hep beraber gorecez bakalım. fanları kaplamadan iyi oluyormu sırıtıyormu bakacaz. daha takmadım. ön küllük ve kapı kollarının kıvrımlarını yapamadım yetenekmi gerek ne gerek anlayamadım. her gun bir kere deniyorum yinede olmadı :)

simdi buna ısık vurunca o gri kaplama aynen durmuyor. içindeki dokuma benzeri motif parlıyor ben ona hayran kaldım.demekki buna bir ışık vurdurabilirsek aracın içinden bunlar fosfor gibi cok cekici hale gelebilir diye dusunuyorum.teyibin uzerindeki ıvır zıvır koyma yerini bir arkadas kapatmıs ve kaplamış bende begendim ama asıl planım o gozu kapaklı yapıp istedigim zaman acabilmek.kapagının uzerinide kaplamak.
ve dikkat edilmesi gereken birsey her kapladıgın yerin motifini aynı paralelde yapmak gerek sonradan fark ettim ama allahtan aynı pararelde olmuslar.prof kaplamalada kaplamanın bittigi yerler ice dogru kıvrılıyor sanırım ama ben oyle yapmadım tam bitiş yerlerinden ameliyat masası gibi ozenle kestim.hava boslugu bırakmamak lazım.gittikcede insan alısıyor ustalasıyor zaten.karkmayın arkadasım alın karbonu kaplayın. ayrıca  ben boya yaptım ön küllüge muhtesem oldu siyah ama mutlaka mat(siyah) olacak.4 kat atıyorum ertesi gun 1 kat daha ama 30-40 santimden aman ha. ön küllük bakalım kaç ay yada yıl gidecek deneyecegiz.bide resim gonderiyorum ama ben bunu bulmadan once soktum ayrıca bu resimden birseyde anlamadım :)
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Mart 2011, 01:38:07 »
Saç kurutma makinası olmadan o folyolara eğim veremezsin.
Arkadaşlarımdan bu uygulamayı yapanlar var çokta güzel oluyor kim ne derse desin.
Çünkü arkadaşımızın kullandığı folyo piyasadaki yüzeyü dümdüz olan folyolardan çok farklı ve çok daha güzel.

Bende aracımın içerisine bu desende olandan yapacağım ancak henüz renk konuusunda karar vermedim...

Ellerine sağlık şuana kadar yapılmış olanlar hiçte fena olmamış ;)

:sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
quattro

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Mart 2011, 01:45:59 »
yarış arbası gıbı heryer carbon mu olurmuş :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Mart 2011, 05:25:18 »
mükemmelll bence çok harika bnde bundan bahsediyordum ama ben kendim sökme felan yapamam bu iş beni aşıo baya hazır olsaydı alırdım  :-[

Çevrimdışı 71_police

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Nisan 2011, 23:55:41 »
slm arkadaşlar yapmış olduğunuz czrbon kaplamaya hayran  kaldım çok tatlı olmuş bende yaptırmak  istiyorum ama karbonu bulamadım daha hadi buldum desem nasıl yapacam diye düşünüyorum siz anlatmışınız ama ben ençok merak ettiğim şey bu parçaların kenarları düz mü kesiliyor yoksa yan yada sizinde dediğiniz gib saç kurutma makinasınayla sekil verebiliyoruzmu bi yapan arkadaş tam detaylı anlatsa çok iyi olur yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Nisan 2011, 19:50:18 »
bana ulaş police 71 .  sac kurutma makinesi ile alakası yok bunun hem ucuz bu. 2 metreye 1 metresi 35 e almıstım gitti gidiyordan. ben sana ogretirim korkma korkarsan yapamassın....

Çevrimdışı fat34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Nisan 2011, 20:56:28 »
biraz amele işi olmuş arkadaşım arabanı çok bozmuş bence,  ama saygı duyarız tabi zevkler farklıdır her zaman..

Çevrimdışı ibolution

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Nisan 2011, 22:44:26 »
süper olmuş, benim araca da deneyelim bunu

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 01 Mayıs 2011, 12:57:42 »
Anladım ki istedigimiz sekli cıkartabiliyoruz bu karbondan gogusluge yapıstırıyoruz ilk planda belli olmuyor ama sonra ısık yansıyınca iyi oluyor gibi.

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2011, 12:58:36 Gönderen: hakkihakan »

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Mayıs 2011, 14:01:31 »
Bunlarda benden uygulamayı sağlıklı yaptıktan sonra geriye hiçbir sorun kalmıyor ;)

quattro

Çevrimdışı buyukbas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Mayıs 2011, 00:27:20 »
hakan emeğine sağlık çok uğrasmıssın.. ben sokup astar boya sonra da mat siyah yaprıtmayı düsünüyorum. vitos körüğünü diktirdim. simdide kapı kolları, on kısım(teybin oluduğu çerçeve) ve vitesin çevresi kaldı. 1. ve ikinci resimdeki kısmı ve 14. resimdeki kısımları nasıl söktüğünü anlatırsan çok seviniirm. simdiden teşekkür ederim.