Gönderen Konu: mk 2 mk 3 bazı satlık parcalar  (Okunma sayısı 5664 defa)

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
Ynt: mk 2 mk 3 bazı satlık parcalar
« Yanıtla #14 : 14 Ekim 2012, 22:21:55 »
Yok her mesajı silen admin nerede bilmemne, böyle birşeyler söyleyince nasıl duygular hissediyorsunuz merak ediyorum. İlanın kurallara uyup uymadığını geçiyorum da, bazen düşünüyorum niye internete girip vakit geçirip rahatlamak yerine strese giriyorsunuz arkadaşlar. Art niyeti bırakın rahatlayın biraz sadece. Neyi dert ediyorsunuz bu kadar...

Yunus38 fiyatları yazarsan iyi olur. Ayrıca "s a t l ı k" değil, "s a t ı l ı k" dır.
kardesım keske bı fırsat olsada yuzyuze konussak .. o zaman daha ıyı anlatırız bırbırımızı, boyle duygularımızı anlayamadın.
ve asla art nıyet yok . fark ettıysen ılk fıyat sorulmasının uzerınden gunler gecmıs tekrar sorulmus ama cevap yok . sence bu bır sıkıntı degıl mı?

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 14 Ekim 2012, 22:49:46 »
ilanın kurallara uyup uymadığını geçiyorsunda bir üye size laf edince mi alınıpta konuyu düzenliyorsunuz ???

İlanının kurallara uyup uymadığını geçiyorum dersen burası dingonun ahırına dönmüş demektir. Her yenı gelen satılık ilanı açar. Uye sattılık ilanı acar hiç bişey yazmaz.

Yönetimde iseniz  sizin biraz strese girmeniz gerekir ;) Bir Düzen oturtmanız gerekir. tamam herkesin sitesi imiş gibi hava yaratmışsınız çok güzel ama biraz da duzen lazım ;)
emre biz kurallara uymayan ilanı düzenlemiyoruzki pm yolu ile ilan sahibi ile irtibata geçip düzenlemesini istiyoruz
ayrıca senin dediğin gibi üye olur olmaz satılık vs konu açan arkadaşların konusunu siliyoruz
haklısın tabi tertip düzen iyidir ama otokontrol de olması lazım biraz takdir edersinki 20000 üyeyiz  ;)
H.G WORKS

Çevrimdışı emresener

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Ekim 2012, 09:35:42 »
emre biz kurallara uymayan ilanı düzenlemiyoruzki pm yolu ile ilan sahibi ile irtibata geçip düzenlemesini istiyoruz
ayrıca senin dediğin gibi üye olur olmaz satılık vs konu açan arkadaşların konusunu siliyoruz
haklısın tabi tertip düzen iyidir ama otokontrol de olması lazım biraz takdir edersinki 20000 üyeyiz  ;)

tek istediğim Biraz daha Profesyonel olmak ;) Elbet işi gibi ilgilenen yok ancak biraz daha özen gösterilse daha iyi olur Kanısındayım ve hala iki Site yönetimi arkadaş olarak hala ve hala Şu arkadaşın açtığı konuyu savunur durumdasınız..

2000 üye kısmına gelincede oldukça iyi sayı ancak ;

http://www.techturkey.com/forum/arananlar-amp-satiliklar/

;) 10.000 üye.

Yönetim olarak konuşursunuz bir arkadaş sadece satılık / aranıyor bölümüne bakar. 2009dan beri duran aranıyor konuları var :D
Çözüm olarakta önerim ; Pm yoluyla irtibata geçilmiycek direk siliceksin konuyu bir daha actığında doğru düzgün kurallara uyar şekilde acıcak ilanını.
bak o kadar geyik döndü konusunda hala adam alacak olan arar diyor. ben aramak zorundamıyım fiyatı bi yazsın ona göre arar pazarlığımı yaparım her yerde böyle değilmidir ?

Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)