Gönderen Konu: Aracımı bugün sattım arkadaşlar...Düzgün bi tam otomatik araç bulamadım:(  (Okunma sayısı 44913 defa)

Çevrimdışı ertan yıldız

• Profili Görüntüle
Ynt: Aracımı bugün sattım arkadaşlar...
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2012, 22:32:47 »
hocam benim düşüncem golfümü satsam 2005-2007 arası dizel bi passat otomatik alırdım ha zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim nacizane görüşüm bide siyah oldumu off of

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Haziran 2012, 00:56:08 »
:tamamdir recep ivediğin dediği gibi "yemin ederim tıpkı benim gibi bir adamsın. helal olsun". ben aracımı satacak olsam benimde ilk hedefim auto ve hız sabitleyicisi olan bir araç. aracımı almadan önce de hedefim o idi ama böyle denk geldi.

Valla ben de araç ararken hep manuel aramıştım, otomatik aklımda bile yoktu, bu golfü internetten görünce hiç otomatik olduğuna dikkat etmeden araca bakmaya gittim, bi baktım araç otomatik, sahibine dedim ki kusura bakmayın, ben manuel diye geldim, araç otomatik çıktı, bi kullan dedi, kullanınca tamam otomatik olsun dedim, eşimde daha iyi ben daha rahat kullanırım deyince alıp geçtik, evdeki hesap pek çarşıya uymuyor yani

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 03 Haziran 2012, 00:58:23 »
aynen :)
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #31 : 03 Haziran 2012, 01:18:48 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun.İnşallah daha iyisini daha güzelini alırsınız.Bu arada Ferhat'la yazışmanızda ismim geçmiş,yakaladım sizi.Kesinlikle A3 yada A4 tavsiye ederim,hem model yükseltme açısından,hem konfor,hem kalite açısından 2004 ve üstü. :tamamdir
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2012, 01:19:13 Gönderen: mussel »
03.06.2005

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 03 Haziran 2012, 01:21:44 »
evet dizel istiyorum diyince donanım olarak da güzel olunca senin aracı önermiştim... :) ama auto diye tutturdu hocam :) önerilerinizi bekliyorum diyince bende ilk önce senin gibi A3 ve A4 önerdim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 03 Haziran 2012, 01:23:14 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun.İnşallah daha iyisini daha güzelini alırsınız.Bu arada Ferhat'la yazışmanızda ismim geçmiş,yakaladım sizi.Kesinlikle A3 yada A4 tavsiye ederim,hem model yükseltme açısından,hem konfor,hem kalite açısından 2004 ve üstü. :tamamdir
Evet evet çınlattık kulaklarını, otomatik olaydı alacaktım senin aracı:) A3, golf 5, passat hepsine bakıyorum artık, ne denk gelirse

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Haziran 2012, 01:25:16 »
valla auto olsa o araca açık artırmaya bile girerdim :)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Haziran 2012, 01:28:04 »
2005-2006 honda civic vtec otomatik olanları aslında çok iyi, 4 ileri olmasına rağmen 120 de iken 3000 devirde, hondayı tavsiye eden var mı? (burda sorulmaz ama:) )

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 03 Haziran 2012, 01:30:11 »
hocam hayırlı satışlar ve iyi bi araç denk gelir umarım.hakkaten bizde auto ya mesafeliydik ama kullanınca tüm önyargılar yumuşadı bağımlılık bile yapıyor.ferhat kardeşim de yakındır autoya döner yeşil ışıkları yaktı şimdiden.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 03 Haziran 2012, 01:31:32 »
hocam motor şanzuman olarak sağlam araçlar olabilirler ama donanım olarak boşlar be. beni idare eder diyorsanız düşünebilirsiniz ama siz yine de 5 vitesten altına bakmayın. millet bırak 6. yı 7. viteste dolaşıyor :)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 03 Haziran 2012, 01:32:32 »
hocam motor şanzuman olarak sağlam araçlar olabilirler ama donanım olarak boşlar be. beni idare eder diyorsanız düşünebilirsiniz ama siz yine de 5 vitesten altına bakmayın. millet bırak 6. yı 7. viteste dolaşıyor :)
Mercedes 8 e bile geçti, hondada donanım değil de beni kaportasının zayıflığı düşündürüyor,
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2012, 01:33:22 Gönderen: ogretmen_ankara »

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 03 Haziran 2012, 01:33:16 »
Bende sizin gibi ani bi karar alıp satma girişiminde bulundum,çok güzel bi a3 bulmuştum fakat bize kısmet olmadı,satıştaki a3lerin durumu zaten ortada,ne derler pirinç almaya giderken evdeki bulgurdan olmayalım diye satıştan vazgeçtim,zaten neredeyse sıfır hata durumundaki aracı satmak mantıklıda olmazdı,benim açımdan. :)
03.06.2005

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 03 Haziran 2012, 01:35:59 »
hocam eğer alacağım araç golf olmazsa birde otomatik olacaksa audi nin tek alternatifi hondadır.çok hoşuma gidiyor bu araç :) ve auto olarakta en az vw kadar sorunsuz olduğunu çok defa duydum..

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 03 Haziran 2012, 01:36:53 »
Yahu ne kadar hızlısınız ben 1 msj yazana kadar bütün sayfa dolmuş,yazdığım cevap anlamını kaybetmiş arada kaynamış ;D ;D ;D ;D
03.06.2005