Gönderen Konu: 11 Aralık 2011 vwtr istanbul buluşması ne dersiniz ? ( ÜMRANİYE MESİRE ALANI )  (Okunma sayısı 80023 defa)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar gebzeli arkadaşlarımız mangal seti getirecekler bende ayarlamaya çalısacağım elinizde olanlar var ise onlardanda getirmelerini istiyorum.

sabah güzel bir serpme kahvaltı yapalım orda takılırız biraz araçları ınceler muahbbet ederiz  sonra mangalımızı yakar muhabbete devam ederiz. Türk kahvesi faslına dahı geçebiliriz. :):):)

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
Arkadaþlar gebzeli arkadaþlarýmýz mangal seti getirecekler bende ayarlamaya çalýsacaðým elinizde olanlar var ise onlardanda getirmelerini istiyorum.

sabah güzel bir serpme kahvaltý yapalým orda takýlýrýz biraz araçlarý ýnceler muahbbet ederiz  sonra mangalýmýzý yakar muhabbete devam ederiz. Türk kahvesi faslýna dahý geçebiliriz. :):):)

Mangala musade warmiymis orda??
Referee

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
Mangala izin varmış murat ım :)
Mangala musade warmiymis orda??

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
Ben yazın oraya gittiğimde mangalı yaktık sorun yokdu

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
azam ben biliyorsun bahçelievlerdeyim ( şirinevler ) beraber gidelim nereye gidiyorsak ...

olur abi bana uyar birlikte gideriz =) kaybolma heyecanıyla gitmem hiç deilse =))
GTD

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
olur abi bana uyar birlikte gideriz =) kaybolma heyecanıyla gitmem hiç deilse =))
;D ;D ;D ;D ;D ben çok biliorum ya yolu en azından ikimizde kayboluruz güzel olur :) murat veya mukadder arkadaşımız bir güzergah belirler ordan gideriz. :)

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
Ben Ümraniye'de oturuyorum saati netlestirelim kavacikta buluşuruz alırım sizi ordan bence katılıma göre herkese uygun bı yerden alırım Yafa tarif ederim umraniye Carrefour un arkasi

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
tamam kardeşim biz 2.köprüden geliriz kavacık çıkışının oralardan alırsınız.
Ben Ümraniye'de oturuyorum saati netlestirelim kavacikta buluşuruz alırım sizi ordan bence katılıma göre herkese uygun bı yerden alırım Yafa tarif ederim umraniye Carrefour un arkasi

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
;D ;D ;D ;D ;D ben çok biliorum ya yolu en azından ikimizde kayboluruz güzel olur :) murat veya mukadder arkadaşımız bir güzergah belirler ordan gideriz. :)
:D :D
GTD

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Reha Azizler 05399794120 güngörende oturuyorum... cevizlibağ honda cem in orda buluşalım tayfa ...

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
Reha Azizler 05399794120 güngörende oturuyorum... cevizlibağ honda cem in orda buluşalım tayfa ...

uygundur bulusablırız.

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
darıca dan biz( abim ve ben  ;) ) geliyoruz abimle gelen varsa konvoy yapalım 34 BUZ 18 golf 3 gti da nişanı var aynı gun

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
Reha ayarlarsam bende kendımı cemın orda bulusuruz kardesım :)