Gönderen Konu: Fitillerden vurgun yedim  (Okunma sayısı 15238 defa)

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
Fitillerden vurgun yedim
« : 07 Temmuz 2010, 22:39:16 »
arkadaşlar dediğiniz gibi çıktı oto erdoğandan aldığımız fitilller meğer çok iğretiymiş. kapılar yamuldu o kadarmı berbat olur. hele oluk fitilleri... akşam arabayı o halde görünce moralim çok bozuldu. idarelik bişi yaptık ama olmaz. hele bide arka cam fitili yerine iki adet ön cam fitili gönderilmesi beni hasta etti. ne olursa olsun orjinallerinden şaşmamak gerekmiş...

bu arada bana 4 kapı filiti ve oluk fitillerinin orjinallerini bulacak getirtebilecek arkadaş var mı...proje yarım kaldı vallahi
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2010, 22:39:59 Gönderen: cery »

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
Ynt: Fitillerden vurgun yedim
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2010, 22:42:35 »
kardeş ben sana ne dedim  :bekleriz: hatta senden başka en aşa 5 kişiye daha dedim de illa alıolar sıfır sıfır die...  bugn yarın almanyadan vw den haber vericek arkadaşım eğer orjinallerin sıfırı ellerinde varsa sipariş geçicem ben bi takım kendime arkadaş getiriverecek haftaya. 75-100€ civarı sanırım tüm fitiller ve cam sıyırıcıları ile birlikte... duruma göre istersen eğer sana haber veririm

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2010, 22:50:52 »
kardeş ben sana ne dedim  :bekleriz: hatta senden başka en aşa 5 kişiye daha dedim de illa alıolar sıfır sıfır die...  bugn yarın almanyadan vw den haber vericek arkadaşım eğer orjinallerin sıfırı ellerinde varsa sipariş geçicem ben bi takım kendime arkadaş getiriverecek haftaya. 75-100€ civarı sanırım tüm fitiller ve cam sıyırıcıları ile birlikte... duruma göre istersen eğer sana haber veririm
haberim olsun abi nikelajlı mı peki?

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2010, 23:01:16 »
o kadarını bilmiyorum da bahtımıza hangisi çıkarsa

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2010, 23:54:58 »
Yüzsüzlük etsem bende istesem  ::) gelme imkanı varmı ??
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2010, 00:47:49 »
fabrikadan cevap geldimi gelmedimi daha ark la görüşemedm varsa alıcam zaten. ama fiyatı net alıp yazarım buraya isteyen olursa irtibat kurarız

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2010, 00:52:06 »
Teşekkür ederim   ;) :tamamdir
1993 RENO TOROS
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2010, 01:57:16 »
bende istiyorum hele nikelajlı gelirse çok şahane olur :D ama benim arabam 4 kapı fabrikadan haber gelirse benide haberdar edermisiniz?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #8 : 08 Temmuz 2010, 12:08:38 »
Ya sorma cahit ben 2 ci senesine girdi fitilleri takalı hala üzerinden çıkanları attığıma pişmanım. 2 yıldır ne yumuşama ne ezilme.. Kapıları acayip kastırıyor.. Kapıları sert kapatmaktan gevşemedik vidası kalmadı içinde..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Temmuz 2010, 12:32:22 »
Benimde en çok zoruma giden kapıları sert kapatmak içim gidiyor kapatırken  :-\
1993 RENO TOROS
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Temmuz 2010, 12:49:49 »
Bide şu var kapıları isterseniz yumaşatabilirsiniz ama ödün vermek zorundasınız.. Menteşe ve kilit ayarı ile biraz salmak gerekiyor ama bu seferde kapı yarım CM karoserden ayrılıyor.. Yani yukarı tükürsen bıyık aşa tükürsen sakal...

Cahit ön ve arka camlarda crom şeritli fitl takmıyacaksan traktör kabin fitili kullan mis gibidir ve cuk diye olur bizim araçlara bendekiler öyle..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2010, 21:41:50 »
Valla bende haberleri bekiyom Yasin tüm fitilzedelere geçmiş olsun hiç para vermim yan sanayilere öle gözüküyo...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Temmuz 2010, 00:35:08 »
Cahitler ve yasin :) Enişte ile konuştum yarın VW ye gidicek 1 set  2 kapı - 2 set 4 kapı için toplu fiyat alıcak ona göre ben size dönecem 70€ tek kapı fiyatı idi benimkisini almış yarın tr ye gelen ark ları ile yolluyacakmış tam.. Şimdi sizinkileride söyledim onlara ok dersenez ULUSOY ile yollacak onları...

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Temmuz 2010, 01:16:21 »
wuuu. işte bu iyi haber :D teşekkürler erşan abi :  ::) fiyat bilgisini bekliyoruz
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 01:17:04 Gönderen: cery »