Gönderen Konu: golfu tanıyan bılen varmı almayı dusunuyorum yardım  (Okunma sayısı 3231 defa)

Çevrimdışı as_moriendi55

• 1 de yan 2 de ısyannnnn
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
Ynt: golfu tanıyan bılen varmı almayı dusunuyorum yardım
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2012, 16:04:27 »
ya kardeşim tanıyan bilen adam sana söylermi kötü bir araba alma diye hiç boşuna araştırma yapma kardeşim 50/100 verecen türkiyenin neresinde olursa olsun servise sokacan bakacaklar sana söyleyecekler ha ozaman al tabi işine gelirse tanıyan bilen adam arabayı över sana ama servis doğruları söyler söylemezse de ileride servise hesap sorarsın
kerim_dikmen

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2012, 17:25:38 »
Aracı ilk kez gördüm arkadaş çok güzel yapmış ben beğendim ama kerim arkadaşımada katılıyorum.Kesinlikle servis,servis kayıtları vs. kontrol edilmeli. ;)
03.06.2005

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2012, 18:18:58 »
servis kayıtlarını kontorl etse neolcak ? aracın perti görünüyosa servis bu araç pertten çıkma yada pert demiyo biliyomusunuz... sadece bakımlarını deişeni varsa servis kaydından bakıyo onun haricinde içerideki servis ustasına gösteriyo oda kendi almıcagı ıcın hııı evet iyi güzel diyo sallaıyo senlemi uğraşcak... malesef durum böyle... :-[

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2012, 11:23:45 »
tanıdık iyi bir sigortacın olması lazım 2005 sonrası hasar kaydına motor ve şasi numarasıyla baktır. Ayrıca expertiz yapan servisler var herşeyi söylüyorlar rapor halinde 50 TL'ye onlara göster. Sonra arabadan anlayan bir ustaya araca bindir ve şöyle bir dolaştır. Ondan sonra al..

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2012, 11:13:49 »
servis kayıtlarını kontorl etse neolcak ? aracın perti görünüyosa servis bu araç pertten çıkma yada pert demiyo biliyomusunuz... sadece bakımlarını deişeni varsa servis kaydından bakıyo onun haricinde içerideki servis ustasına gösteriyo oda kendi almıcagı ıcın hııı evet iyi güzel diyo sallaıyo senlemi uğraşcak... malesef durum böyle... :-[
Sayın Ceceduman, servis,servis kayıtları vs. diye kısaca yazdım,tabi ki araç alıyosunuz her türlü kontrolü yaptırmak gerekli,fakat aracı ya güvendiğiniz yada bildiğiniz bi yere götürüp kontrol ettiriceksiniz.Yukarıda kullandığınız üslup veya anlatım tarzınız da yanlış bence,hıı evet güzel diye sallatmayın sizde 10 yaşında 12 yaşında araç alıyorsunuz illaki bi yerlerinde bi kusuru olacaktır,bunu da size güzelce ifade ettirecek olan yine sizsiniz.Aşırı karamsar yada şartlanma durumlarına gerek yok bence. 
03.06.2005

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2012, 11:28:02 »
güzel duruyor gerçekten çok hoşuma gitti benimde :)
tramerden sordurabilirsin daha sonrada satıcıyla beraber vw servisine götürüp değişeni boyası varmı motorun durumu nedir ne değildir öğrenebilirsin
araç alırken genellikle bunlar yapılır :)
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı 26golf26

• I AM LEGEND....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2012, 12:33:17 »
kesinlikle bakım kayıtlarına bakmalısınız özellikle triger... arabayı ve seni hayata tutunduran kayış... kayış değil mübarek aracın kalbine giden damarı :D
bizi izlemeye devam edin...

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2012, 22:52:09 »
Sayın Ceceduman, servis,servis kayıtları vs. diye kısaca yazdım,tabi ki araç alıyosunuz her türlü kontrolü yaptırmak gerekli,fakat aracı ya güvendiğiniz yada bildiğiniz bi yere götürüp kontrol ettiriceksiniz.Yukarıda kullandığınız üslup veya anlatım tarzınız da yanlış bence,hıı evet güzel diye sallatmayın sizde 10 yaşında 12 yaşında araç alıyorsunuz illaki bi yerlerinde bi kusuru olacaktır,bunu da size güzelce ifade ettirecek olan yine sizsiniz.Aşırı karamsar yada şartlanma durumlarına gerek yok bence. 

sizi anlıyorumda bende gördüklerimi yazdım kafadan sallamadım ayrıca uslubumda gayet normal anormal bi durum görmedim ben bu arada benım aracımda 2001 model bende ustamla gittim aldım ama servisteki arkadaşlar malesef hepsi sizin dediğiniz gibi öyle a"dan z "ye bakmıyor istisnalar hariç...