Gönderen Konu: 11 Aralık 2011 vwtr istanbul buluşması ne dersiniz ? ( ÜMRANİYE MESİRE ALANI )  (Okunma sayısı 80214 defa)

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Gelcem ben ya dayanamıyorum :) ama 3-4 gibi ayrılmam lazım ordan.
  Bursa istikametinden gelirken birileri ile buluşup öyle gelsem iyi olur. Söyle haritaya baktımı gebze tarafına en yakın kim var?

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
seviniriz. Gelirsen bende cabrio yu almaya bursaya gelmıstım :)
gebzede emrah ve naım kardeşler var onlarla bulusp gelebilirsin.
emin ol keyif alıcaksın
Gelcem ben ya dayanamıyorum :) ama 3-4 gibi ayrılmam lazım ordan.
  Bursa istikametinden gelirken birileri ile buluşup öyle gelsem iyi olur. Söyle haritaya baktımı gebze tarafına en yakın kim var?

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Vaay bu bursadakimi yahu bizim gökhanın kankisinin :) Ben erci ile bi irtibat kurdum göztepede onla ve sheker nickli arkadaşla buluşup öyle gelicez sanırım. Netleştircez  :tamamdir

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
vay arkadaş biz avrupa yakasından anadoluya geçerken nazlanıyoruz adam bursadan kalkıp gelicek :) :)

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Pazartesi 1800km yol yaptım onun yorgunluğudu beni düşündüren ama sizin muhabbetleri okudukça gaza geldim ve gelmeye karar verdim.  ;)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
aynen bursadaki :):):) gel gel gel
Vaay bu bursadakimi yahu bizim gökhanın kankisinin :) Ben erci ile bi irtibat kurdum göztepede onla ve sheker nickli arkadaşla buluşup öyle gelicez sanırım. Netleştircez  :tamamdir

Çevrimdışı ilker mk2

• Profili Görüntüle
bizde gelcez ama mekanı bilmiyoruz Ercihan abiler göstepede buluşucaktı galiba dogru mudur ona göre onlara ulaşıyım beraber gidelim

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
bizde gelcez ama mekanı bilmiyoruz Ercihan abiler göstepede buluşucaktı galiba dogru mudur ona göre onlara ulaşıyım beraber gidelim

mekan ümraniye carrefouru geçtikten sonra bizim market var  onun sokakıgından içeri gir orada yada beni ara tarif ederim 0534 956 24 30 yada gelir alırım uygun bi yerden
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2011, 13:41:19 Gönderen: mukad »

Çevrimdışı ilker mk2

• Profili Görüntüle
ümraniye carrefour'u biliyoruz tamam o zaman buluruz bulamasakta ararız tesekkürler :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
oha konuya bak 20 sayfa olmuş..  ;D  benim gelebilme ihtimalim az arkadaşlar yinede belli olmaz durumları kastırıp gelebilirim  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
can usta olmaz sensız kırma bızı ve gelllllllll :):):)
oha konuya bak 20 sayfa olmuş..  ;D  benim gelebilme ihtimalim az arkadaşlar yinede belli olmaz durumları kastırıp gelebilirim  :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
abi çığ gibi büyüyoruz insanların gelesi geliyo :) inşallah dahada fazla   artar katılımcılar ...  bu katılımcıların yanlarında birilerini getirmesinin sakıncası olmaz herhalde ? benim bi arkadaşımda gelmeyi düşünüyo benimlede  o bakımdan ...

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
şimdilik burdakiler var birde facebook taki grupta olanlar var GERMANY STYLE grubundan gelmek isteyenler . birde onları düşün ama bugunkü gibi hava olursa miss olucak miss...
abi çığ gibi büyüyoruz insanların gelesi geliyo :) inşallah dahada fazla   artar katılımcılar ...  bu katılımcıların yanlarında birilerini getirmesinin sakıncası olmaz herhalde ? benim bi arkadaşımda gelmeyi düşünüyo benimlede  o bakımdan ...

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Listeyi bi güncelliyelim  :tamamdir

1) arda_86
2) CoX_BoY (2)
3) cnr_mk1 - (Caner)
4) rsb
5) DeJaVu23
6)tech_00 (Berk)
7)AG0463
8- nizam
9)HecctoR (Murat)