Gönderen Konu: 11 Aralık 2011 vwtr istanbul buluşması ne dersiniz ? ( ÜMRANİYE MESİRE ALANI )  (Okunma sayısı 80191 defa)

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
tamam takaslayalım :):):) üste kaç para vericem ondan bahset  :) :) :)

iyi günümdeyim çeketimi alır çıkarım =)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
süperr :):):) diesel power :)

iyi günümdeyim çeketimi alır çıkarım =)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
evet arkadaşlar herkes için uygun saati belirlesekmi ?

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
bence  ümraniyede olma saatimiz en geç 10 olmalı malum bizim yol uzak bizde 9 gibi buluşsak geliriz herhalde 1 saatte

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
bence  ümraniyede olma saatimiz en geç 10 olmalı malum bizim yol uzak bizde 9 gibi buluşsak geliriz herhalde 1 saatte

bana uyar hıc farketmez :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Emrah kardeşim net sayıyı çıkaralım inş bende katılıcam iş durumlarını ayarladım gibi...konuya bi güncel cekelim karsıdan cıkıs saatleri ümraniye de bulusma saati.gelenler gelmeyenler,yiyecek içecekler vs vs vs

evet katılan arkadaslar bi liste oluşturalım.sayımızı bilelim

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
ben varım 2 kişiyim ben
ben başlatıım :D

1) arda_86
2) CoX_BoY

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
Emrah kardeşim net sayıyı çıkaralım inş bende katılıcam iş durumlarını ayarladım gibi...konuya bi güncel cekelim karsıdan cıkıs saatleri ümraniye de bulusma saati.gelenler gelmeyenler,yiyecek içecekler vs vs vs

evet katılan arkadaslar bi liste oluşturalım.sayımızı bilelim

kardesım herkes uygun ıse 10. 10.30 gibi bulusalım avrupada gelıceklercevızlıbağda bulusruz. geliriz anadoludan gelıceklerkendıne gore ayarlarlar.

kısısel gorusum eğer sabah kahvaltısı yapıcak ısek erken den bulusuruz dediğim gbı serpme sekılde kahvaltı yaparız. herkes 3-5 artık neyse verırı alır yaparız kahvaltımızı yok sadecemangal olsun dersek bulusma saatını bıraz ılerı alabılırız. herkese goreayarlayalım ve belırleyelım..

perşembe gunune hersey bıtmıs ayarlanmıs olur...

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
ben varım 2 kişiyim ben
ben başlatıım :D

1) arda_86
2) CoX_BoY
:tamamdir :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
kardesım herkes uygun ıse 10. 10.30 gibi bulusalım avrupada gelıceklercevızlıbağda bulusruz. geliriz anadoludan gelıceklerkendıne gore ayarlarlar.

kısısel gorusum eğer sabah kahvaltısı yapıcak ısek erken den bulusuruz dediğim gbı serpme sekılde kahvaltı yaparız. herkes 3-5 artık neyse verırı alır yaparız kahvaltımızı yok sadecemangal olsun dersek bulusma saatını bıraz ılerı alabılırız. herkese goreayarlayalım ve belırleyelım..

perşembe gunune hersey bıtmıs ayarlanmıs olur...
bu konuda tabiki ortak karar alınır.katılımcı arkadaşlarında görüşlerini alalım.

+ olarak ben anadolu yakasında oldugumdan avrupadaki  arkadasları belirleyelim onlar telefon trafiğiyle daha cabuk  bulusup uygun yeri belirleyip hareket ederler.yani sizler emrah  :)

1) arda_86
2) CoX_BoY (2)
3) cnr_mk1 - (Caner)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
bu konuda tabiki ortak karar alınır.katılımcı arkadaşlarında görüşlerini alalım.

+ olarak ben anadolu yakasında oldugumdan avrupadaki  arkadasları belirleyelim onlar telefon trafiğiyle daha cabuk  bulusup uygun yeri belirleyip hareket ederler.yani sizler emrah  :)

1) arda_86
2) CoX_BoY (2)
3) cnr_mk1 - (Caner)

teşekkürler :):):)

dediğim gibi c.bağ honda cem in ordabulusruz yolu bılen bırısı onculuk eder :):):):)::)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
o öncülük edecek kişinin ben olma ihtimali çok düşün onu söyliyeyim :) bu arada kahvaltı olayına hiç girmeyelim .. neden dicekseniz , iki kere sofra muhabbeti olmasın kanımca .. orda arabalarımızdan çok sofra kur ye iç onuınla bununla uğras olur hiç bi tat alamayız ...  sırf mangalımızı yapalım saat gene erken olması taraftarıyım ertesi gün iş olduğu için ...hatta direk kahvaltı ve öglen yemegini mangalda halledelim gitsin :) 

Çevrimdışı DeJaVu23

• Profili Görüntüle
benide yazın bende gelirim

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Güncel Listeyi Oluşturuyoruz...

1) arda_86
2) CoX_BoY (2)
3) cnr_mk1 - (Caner)
4) rsb
5) DeJaVu23
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2011, 00:30:57 Gönderen: cnr_mk1 »