Gönderen Konu: Mk1 Yapılıyor Lütfen Neler Yapılmalı Sizce boyadan önceki yeni foto ekledim  (Okunma sayısı 16297 defa)

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Hımm güzel fazla abartmadan eteklemişiniz... Bitsin bakalım nasıl duracak...  Egzost deliği baya küçük arkada istersen onu 4 katı kadar daha büyütmeye bak..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
marşpiyelleri keşke fiberden yapsaydın tüm şeride kaynak attınız mecburen,belki bi 20 yıl daha çürümeyecek olan aracın sağlamlığında en etkili kısımlardan bir yer orası.6-7 yl sonra en fazla kapı altların çürümeye vericek..sağlık olsun sevdiğin gibi olsun 5yıl sonra bir kere tolarsın zaten :)

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
Allah sabır versin tez zamanda bitsin inşallah.Çok güzel olacak bitince maşallah nazar değmesin.Güle güle kullan. :) :)

• Profili Görüntüle
çok teşşekürler abilerim inşallah gönlümüze göre olur bugün akşam artık boyaya gidecek boyacı 10 12 günde ancak biter diyor araçı kople zımpara yaptırıyorum çünkü araçın bazı bölümlerinde aşırı derecede macun vardı onların hepsini bir güzek temizliyelim  yanlız sizce taban döşemesini orjinal döşemesini takalım yoksa bu minibüslerde felan olan kaplamalar  varya ondan mı yaptırsam daha karar veremedim

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
kolay gelsin :tamamdir keşke orjinalini hiç bozmasaydın...

• Profili Görüntüle

evet araçımız artık boyaya gidiyor bugün zımparası yapılacak  araçın rengini biraz koyu yaptırıyorum kum gri si inşallah çıkınca güzel olur diye umut ediyorum bu kadar emek bu kadar çaba inşallah boşa gitmez

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
timuçin allah işini rast getirsin. çabalarının hediyesini direksiyona oturup araç içine sindiğinde alacaksın merak etme. esenkal... :tamamdir
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Sana tavsiyem hiç bir şey için acele etme yaza yetiştireyim diyede sakin sakin yapın geç olsun güç olmasın :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Sana tavsiyem hiç bir şey için acele etme yaza yetiştireyim diyede sakin sakin yapın geç olsun güç olmasın :tamamdir

aynen öle..bak ben 1 ayda herşeyi komple bitirecektim güya sonra düşündümki ne kadar sağlam yaparsak ben bu araca o kadar süre binerim ayrıca içime siner 2aya geliyor daha kaportadan çıkmadı aracım.ustaya dediğim tek kelime var 3 ayı geçmesin kaportada sen canın istediğinde çekiç salla benim için önemli değil.

• Profili Görüntüle
abi 1,5 aydır kaportacıdaydı araba şimdi boyacıya geçti işte dün boyaya zımpara çekecekti ama elinde ufak bir iş varmış ondan dolayı başlamadı sanırım bugün zımpara olacak araçın rengini kum grisi yapıyorum haberiniz olsun bu renk biraz açık kum grisi daha çok dikkat çeker diye düşünüyorum    :sevgi:

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
cilayı yediğinde benburadayım diyen  bi renk olsun abi ;)

• Profili Görüntüle
inşallahh

Çevrimdışı cumhur

• Profili Görüntüle
selamlar bendede 1976 aynı renk aracım var sag arka şasede çürüme var toplamak istiyorum sizin şuandaki maliyetiniz nedir tşklr..