Gönderen Konu: FK ' dan far almaya karar verdim. Sizce bu farlar nasıl? ;)  (Okunma sayısı 52963 defa)

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
Ynt: FK ' dan far almaya karar verdim. Sizce bu farlar nasıl? ;)
« Yanıtla #84 : 17 Mart 2011, 11:32:45 »
izzet kardesim parcaların fiyatları ne kadar bide tam olarak nekadar zamanda geldi bilgi verebilirmisin

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 17 Mart 2011, 11:44:46 »
izzet sipariş verirsen bir daha sinyal takımından istiyom :)

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 17 Mart 2011, 14:35:05 »
izzet sipariş verirsen bir daha sinyal takımından istiyom :)
tayfun abiye katılıyorum bende istiyom  ;D

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 17 Mart 2011, 15:55:31 »
Yanlış hatırlamıyorsam 30€ gibi birşeydi sinyaller. Amerikan tipi park ampüllü karartılmış sinyal seti + Gerçek sis farları olarak getirttim.  Bu sinyal kitlerinde sis farı canlı olmayan modellerde var biliyosunuz. Tekrar getirtmeyi düşünüyorum, kanalı ayarlayayım isteyen olursa ona göre getirtiriz ama çok adetli olmaz sanırım :) malum ticari mahiyeti olduğundan gümrükten vermiyorlar :D

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 17 Mart 2011, 16:00:24 »
Müdür Farlar 100€ , Sinyal seti 30€ , kaput amortisörü 5€ şeklindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Fatura toplamı 135€ çünkü. 12 Şubatta kargoya verildi, 9 Martta Antalya'da gümrüğe ulaşmış.  :( PTT ile geldiği için çok uzun sürdü kargo ve akabininde ben Antalya Gümrük ofisiyle baya uğraştım. Vermiyorlardı ürünleri, hal hatır soktuk araya öyle çözdük olayı.  :saskin: İstanbulda bu şekilde sorun olmuyormuş, Antalya'da araç parçası olayı kontrol edilemez şekilde yoğun olduğu için yasaklamışlar, araştırıp öğrendiğim kadarıyla. Yani ben bu yüzden uğraştım baya.  :o

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 17 Mart 2011, 18:24:30 »
bende sipariş versemmiki kargo parası ne verdin abi  yani sadece sinyaller ve kaput amortisörü kargo dahil neye maal olur bana

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 17 Mart 2011, 18:27:04 »
bide 2-3 parcayı aynı anda sipariş verip göndertebiliyomuyuz

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 17 Mart 2011, 22:22:08 »
bende şöyle bi olay var kargoyu ben ödemedim, parçaları ebay'den kendi adresine sipariş veren aile dostumuz bana gönderirken kargoyu kendisi ödemiş ama bana söylemedi ne kadar olduğunu fakat tahminimce 40-50€ bişey tutmuştur diye düşünüyorum. oradan gelen birileri olursa ve yanında getirirse neredeyse hiç sorun olmuyor. kargoyla göndertirsen gümrüğe takılır orada da vergisini öder alırsın ürünleri. aynı anda ben 3 parça getirttim. farlar, sinyal kiti, kaput amortisörleri. sipariş verildiği gibi hiç kutu açmadan bana göndermiş sağolsun. orfinal kutuları ve kılavuzlarıyla beraber. 2-3 parçayı aynı yerden sipariş verirsen aynı anda aynı kargoyla gönderirler. ortalama 30-40€ dan başlıyor Türkiye'ye kargo fiyatları.

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 18 Mart 2011, 10:49:27 »
eyvallah saolasın

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 19 Mart 2011, 09:34:01 »
Arkadaşlar dün farları aldım kucağıma inceledim nihayet. farların Angel halkalarını aydınlatan ampüller dipsiz T10. Değiştirilebiliyor. 1 tanesi hariç diğerlerine erişim kolay. her halka için 3 adet, 1 farda 6 adet, toplam 12 adet T10 dipsiz ampül kullanılıyor. Ana aydınlatma olarak H7 ampül kullanılıyor, içinde H7ler yok, T10lar var :) T10'ları kırmızı yada turuncu yapasım var  >:D >:D

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 20 Mart 2011, 15:59:40 »
Arkadaşlar dün farları aldım kucağıma inceledim nihayet. farların Angel halkalarını aydınlatan ampüller dipsiz T10. Değiştirilebiliyor. 1 tanesi hariç diğerlerine erişim kolay. her halka için 3 adet, 1 farda 6 adet, toplam 12 adet T10 dipsiz ampül kullanılıyor. Ana aydınlatma olarak H7 ampül kullanılıyor, içinde H7ler yok, T10lar var :) T10'ları kırmızı yada turuncu yapasım var  >:D >:D

Far motor için yer var mı..?

Çevrimdışı profoto07

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 1.9 tdi variant
« Yanıtla #95 : 21 Mart 2011, 00:01:32 »
hemşerim ben benim golf 1 e aldım fk dan siparişim 17 günde geldi gelen kutuya abartısız çamaşır makinası koyarsın kocaman ben kargo ödemedim sadece yüzbeş tl para ödediim hepsi bu

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 21 Mart 2011, 12:43:34 »
Merhaba Arkadaşlar..
Haftasonu yağmurlu olmasına rağmen uğraşıp montajı yaptık.. ıslak ıslak bu kadar oldu ama yinede paylaşmak istedim resimleri. fikriniz olması açısından. bence bu araç için en ideal farlar bunlar ve çok farklı bir bakış katıyor araca ;)  8) Xenon takmayı düşünüyordum ama Osram ve Philips gibi markaların Blue Vision tarzı ampülleriyle aydınlatmayı sağlayacağım çünkü xenonlardaki balast ünitelerinin bağlantıları yüzünen farların arka kapak korumalarını kesmek işime gelmiyor açıkçası. orjinal farlarına göre sadece uzun hüzmelerde atom aydınlatma alamadım, o da sanırım şapkası yüzünden, ama sellektör yaptığımda oldukça uzun ve geniş bir alanda aydınlatma yapıyor yine.. sürücü açısından gece sürüşündeki görüntüyü kuru zeminde çekip paylaşırım, kısa hüzmelerin aydınlatması ve izdüşümleri çok güzel oldu bence.. ve tabi sislerde :) gündüz farı gibi kullanabiliyorum.. ışığın gereksiz yere dağılmıyor olması mükemmel  :tamamdir
Ve işte resimler...  :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 21 Mart 2011, 12:53:33 »
haarika olmuşş abiiii bayıldımm nazarr degmesn maasssaalllahhh :)
Exclusive Garage