Gönderen Konu: XP HOME PROFESIONAL  (Okunma sayısı 4798 defa)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
Ynt: XP HOME PROFESIONAL
« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2011, 12:59:34 »
XP perfect denilen 3. şahıslar tarafından gereksiz eklentileri iptal edilip gerekli uygulama ve sürücülerin dahil edilmiş olan xp pro versiyonu.. Kurulumu uzun sürecektir ama bilgisayarındaki bütün donanımı otomatik olarak tanıyacaktır..

Sistemin iyi ise Win7 Sp1 i kurmanı tavsiye ederim.
anladım abi onu kurmuslar zaten barısseven kendı adınıda yazmıs :) kuruluma abı bnm sıstem eskıdı yanı sımdıkı bılgısayarlara gore kaldır cope at o derece pentium d cift cekırdek 2.66 ghz işlemcili 512 mb ram 80 gb hardı disk ekran kartı kactı unuttum ama 2007 de almstım 1350 crea markasıda lcd falan cok memnunum ekrandan falan kasası işimi karşılıyor kard readerları flan hepsı var ustunde ben sımdı bunu bugunkı bılgısayarlara ytıstırmem ıcın önce maddiyat :) sonra heralde anakart falan degıstırmek lazım işlemci falan ama ufak bı hızlılıgıda ram sayesnde yapabılırım heralde ddr2 ram öneriniz nedir askerden gelelı 5 ay oldu o surede pc eskidi :) o zaman meraklıydım teknolojıye sımdı bılgı falan kalmadı kafamda

Çevrimdışı gto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Ağustos 2011, 17:02:04 »
en azından 1 gb ram performası artıracaktır :) çıkmasını da alabilirsiniz çok uygun fiyatlara. ddr2 ramlerin fiyatı gerçi uygun :) kingstone'dan ben şaşmam :) önemli olan ramin mhzsidir. ram alırken eskisini sökün ve eskisiyle aynı mhz de bir ram isteyim :)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Ağustos 2011, 20:07:50 »
en azından 1 gb ram performası artıracaktır :) çıkmasını da alabilirsiniz çok uygun fiyatlara. ddr2 ramlerin fiyatı gerçi uygun :) kingstone'dan ben şaşmam :) önemli olan ramin mhzsidir. ram alırken eskisini sökün ve eskisiyle aynı mhz de bir ram isteyim :)
hıym bunu bılmıyodum tmam dedıgınız gıbı yapıyım:D maası alınca