Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1607438 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #3192 : 16 Mart 2012, 15:11:33 »
anlaşıldı. bir önceki alışverişinde beynini vermiş takasa. artık ondan her şey beklenir.

;D ;D ;D ;D ;D ;D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3193 : 16 Mart 2012, 16:17:51 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cici-makina-78328058/detay bu nedir ya 7500 e satılık olan araba şuan kaça satılık insaf insaf!
bu muğlanın sütü yeminm ediyorum bozuk .. izzet arkadaşım sattı mk3 gti yi şöyle severiz böyle severiz .. 15.500 e aldılar canım arabayı 19.000 yazıyor arabada.. Adre yine muğla .. patetesten kaynaklanıyor heralde  :p

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3194 : 17 Mart 2012, 00:37:45 »
bu muğlanın sütü yeminm ediyorum bozuk .. izzet arkadaşım sattı mk3 gti yi şöyle severiz böyle severiz .. 15.500 e aldılar canım arabayı 19.000 yazıyor arabada.. Adre yine muğla .. patetesten kaynaklanıyor heralde  :p

O değilde kendi yapmış gibi yazıyolarya ona fitl oluyorum.. Böyle alıcılara araç satıcağıma yakarım o malı geçer karşısında bide raki peynir yaparım...  :saygılar
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3195 : 17 Mart 2012, 00:41:12 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1980-model-dizel-golf-1-78132109/detay

Köstebek gibi araba. Kapalı yerlerde muahafaza ediliyor busefer yıkamış satan ama hangi mantıkla bu satış işine kalkışıyor 1 kişi trafiğe gidip şikayet etse başı yanacak haberi yok.. Zaten adres Kayseri normal bi durum.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2012, 00:43:59 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #3196 : 17 Mart 2012, 00:43:07 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1980-model-dizel-golf-1-78132109/detay

Köstebek gibi araba. Kapalı yerlerde muahafaza ediliyor busefer yıkamış satan ama hangi mantıkla bu satış işine kalkışıyor 1 kişi trafiğe gidip şikayet etse başı yanacak haberi yok..

alacak adam ne yapıcak o zaman :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3197 : 17 Mart 2012, 00:44:57 »
soba borusu gibi egzoz var

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3198 : 17 Mart 2012, 00:46:22 »

Köstebek gibi araba. Kapalı yerlerde muahafaza ediliyor busefer yıkamış satan ama hangi mantıkla bu satış işine kalkışıyor 1 kişi trafiğe gidip şikayet etse başı yanacak haberi yok.. Zaten adres Kayseri normal bi durum.

o değilde alttaki egsoz ucu deil dimi? soba borusu o diyin lütfen  :D ben seçemedim  ;D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3199 : 17 Mart 2012, 00:46:47 »
soba borusu gibi egzoz var

oda bişeymi benzinli gözüken dizel motor var :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3200 : 17 Mart 2012, 00:49:33 »
 Telefondaki görüşmeyi hayal ediyorum..

Alıcı : Abi ben bu aracı alsam trafikte nasıl kullanıcam.
 Satıcı : Al bin git kardeş hiçbişey olmaz ben 10 senedir böyle biniyom trafik bikere durdurmadı ?

alıcı : Yok abi olmaz bizim burda durum öyle değil..
 Satıcı :  Ya hiç olmadı bul bitane dizel pert ruhsatını bas git istersen ben sana ayarlarım yakın zamanda. ( Satıştan sonra ulaşırsan bulursun :) )

Daha neler çıkar varya :D :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3201 : 17 Mart 2012, 00:50:35 »
o değilde alttaki egsoz ucu deil dimi? soba borusu o diyin lütfen  :D ben seçemedim  ;D

Evet bildiğin soba borusu :D :D Sağlam değil kafa değil :D

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3202 : 17 Mart 2012, 00:52:23 »
o bodrumda oksijen yok heralde ondan

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3203 : 17 Mart 2012, 00:55:51 »
o bodrumda oksijen yok heralde ondan

;D ;D ;D ;D

Buda başkası ama en azından açık sözlü. Ruhsatta renk farklı motor sorunlu muayene yok. Ben yandım uğraşamıyom yanmak isteyen alsın..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-satilik-golf-mk1-45824581/detay

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3204 : 17 Mart 2012, 00:58:48 »
aslında yedek parça amacıyla forumca bu aracı alıp faydalanmak gerek :D en azından mk1ciler :D

edit: eski broadwayci olarak jantlarını pek bi sevdim  :sevgi:
« Son Düzenleme: 17 Mart 2012, 00:59:37 Gönderen: golfüçyüs »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3205 : 17 Mart 2012, 01:00:35 »
aslında yedek parça amacıyla forumca bu aracı alıp faydalanmak gerek :D en azından mk1ciler :D

edit: eski broadwayci olarak jantlarını pek bi sevdim  :sevgi:

İnan bana o araba şuan öyle değildir bu resimler rahat 3-4 yıllık..