Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1607350 defa)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #2674 : 14 Ocak 2012, 01:20:27 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1980-model-dizel-golf-70786903/detay

vatandaşı aradım konustuk konustuk herşey iyi güzel anlattı kaportasını öle yaptırdık boyasını böyle yaptırdık lastiğini yeni aldık vs ama  son dakikada golü attı  :o
demez mi aracın tek bir skıntısı var o da üstünde dizel motor var ama ruhsatta benzinli yazıyo diye.ve teli kapattım dıt dıt dıttt dıtt  >:(

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #2675 : 14 Ocak 2012, 01:47:28 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1980-model-dizel-golf-70786903/detay

vatandaşı aradım konustuk konustuk herşey iyi güzel anlattı kaportasını öle yaptırdık boyasını böyle yaptırdık lastiğini yeni aldık vs ama  son dakikada golü attı  :o
demez mi aracın tek bir skıntısı var o da üstünde dizel motor var ama ruhsatta benzinli yazıyo diye.ve teli kapattım dıt dıt dıttt dıtt  >:(

belli bi sıkıntı olduğu kömürlükte saklıyo adamlar resmen

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2676 : 14 Ocak 2012, 01:49:57 »
belli bi sıkıntı olduğu kömürlükte saklıyo adamlar resmen
bide vatandaşa dedim fotolar toplanmadan önceki halimi diye yok boyadan sonraki hali dedi bana  :saskin:

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #2677 : 14 Ocak 2012, 01:57:07 »
bide vatandaşa dedim fotolar toplanmadan önceki halimi diye yok boyadan sonraki hali dedi bana  :saskin:

ahahahah :D :D artık sen düşün nasıl boyandığını

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW İlanları
« Yanıtla #2678 : 14 Ocak 2012, 22:14:34 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sinifinin-krali-70627189/detay

yinee aynı araç başka ilden  satılık :) km düşürüp düşürüp duruyolar :)
   0 kilometre acenta çıkışlı golf 3 cüz olcak..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2679 : 15 Ocak 2012, 17:32:05 »

yahu aracın "üstelik gece çekilen fotolarında olmasına rağmen" çizgileri de yamuk yumuk duruyor. böyle bir sıkıntısı da var. nasıl 4000 isteyebilir ki? ha denebilir çıkart üstündeki motoru koy yerine benzinli motoru ruhsata uydur bitsin gitsin işi. 5000 tl verdikten sonra adam gibi bir mk1 e binmek varken dertsiz başına kim dert alır ki.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2683 : 16 Ocak 2012, 00:46:23 »
Zorlayanlar zaten servisten çıkmıyor.. VW vergi az olsun diye hacim küçültüp turbo yada charger ile besleme yapıp motoun max limitinden yararlanıyor ve en az 300bin garanti ediyor ama insanlar bunu zorlayıp yazılımla işi karıştırıyor..  Performans için GT ve GTI var 2,0 makina istediğin gibi oyna ama 1,4 le oynama kardeşim bin git demi..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2684 : 16 Ocak 2012, 00:47:44 »

Valla insanları anlamak zor. Hadi kendin kafayı sıyırmışın bari insanlara avanak muamelesi yapma..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2685 : 16 Ocak 2012, 01:24:42 »
Zorlayanlar zaten servisten çıkmıyor.. VW vergi az olsun diye hacim küçültüp turbo yada charger ile besleme yapıp motoun max limitinden yararlanıyor ve en az 300bin garanti ediyor ama insanlar bunu zorlayıp yazılımla işi karıştırıyor..  Performans için GT ve GTI var 2,0 makina istediğin gibi oyna ama 1,4 le oynama kardeşim bin git demi..
+1

160 hp versiyonu var zaten. o da mı yetmedi 180 hp polo GTI var ona bin.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2686 : 16 Ocak 2012, 16:16:51 »
+1

160 hp versiyonu var zaten. o da mı yetmedi 180 hp polo GTI var ona bin.

+1000

ki polo eski GTI ruhunu tam olarak yansıtmaya devam eden bir otomobil. golf mk1 ile mukayese edildiğinde yeni golf sanki farklı bir araçmış gibi geliyor. GTI dediğin nispeten küçük, atik, hızlı, çabuk tepki veren, yol tutuşu sağlam olmalı. bu noktada mk4 ve sonrası çok ağır kalıyor kasa olarak.

Polo GTI'ın arkasındaki yazıyı çıkartıp Golf GTI diye yazsalar ve o şekilde üretseler ben çok daha memnun olurum. (şahsi fikrim sadece. bu konuda tartışma başlatmak değil amacım)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2687 : 16 Ocak 2012, 19:36:20 »
+1000

ki polo eski GTI ruhunu tam olarak yansıtmaya devam eden bir otomobil. golf mk1 ile mukayese edildiğinde yeni golf sanki farklı bir araçmış gibi geliyor. GTI dediğin nispeten küçük, atik, hızlı, çabuk tepki veren, yol tutuşu sağlam olmalı. bu noktada mk4 ve sonrası çok ağır kalıyor kasa olarak.

Polo GTI'ın arkasındaki yazıyı çıkartıp Golf GTI diye yazsalar ve o şekilde üretseler ben çok daha memnun olurum. (şahsi fikrim sadece. bu konuda tartışma başlatmak değil amacım)
aynı fikirdeyim abi.