Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki Ýlginç Ýlanlar  (Okunma sayýsý 1607344 defa)

Çevrimdýþý baki çelik

• Ýleti: 759
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki Ýlginç Ýlanlar
« Yanýtla #420 : 21 Kasým 2010, 01:12:41 »
ben hatýrlýyorum çocukluðumdan bu ralli görüntülerini ancak bize faydasý yok  >:D dediðim gibi ben parçasýný bulamayacaðým bir araca bulsamda ustasýnýn bile yabancý olduðu araca deðil 10.000 delikli 10 TL vermem ben titiz adamým kardeþ aracýmda týk diye ses gelse ustama götürürüm ya yaptýrýrým ya da deðiþtiririm þimdi ben bu aracý alsam ustama götürsem ne yapabilir ne de deðiþtirecek parçayý bile bulabilir alan adamda zaten bu iþi yapmasa bu almaya cesaret edebilir sonra bana gelince ben de böyle bir olay sonrasýnda muhtemelen sinir krizleri eþliðinde hastahaneye kaldýrýlýrým  :bekleriz:
Ben almýyým alana da mani olmayým  ;D

Çevrimdýþý Ouzoo

• Ýleti: 3622
  • Bayýlýrým otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #421 : 21 Kasým 2010, 04:11:46 »
birde þuna bakýn Volkswagen / T2 / T 2 1600 motor bir dunya klasigi ACIL sahibinden.com'da

Ragtop arasan bulamazsýn adam ne yapmýþ yaa.Vallahi girecem gafagöz :bekleriz:
Otomobil kullanmak asalaklýktýr. Kurallara uygun kullanmak ise çaðdaþlýk. Lütfen trafik kurallarýna uyun. Sinyal kullanmayý sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanýn tadýna varýn..

Çevrimdýþý d3n1s

• Ýleti: 1317
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #422 : 21 Kasým 2010, 11:06:33 »
ben hatýrlýyorum çocukluðumdan bu ralli görüntülerini ancak bize faydasý yok  >:D dediðim gibi ben parçasýný bulamayacaðým bir araca bulsamda ustasýnýn bile yabancý olduðu araca deðil 10.000 delikli 10 TL vermem ben titiz adamým kardeþ aracýmda týk diye ses gelse ustama götürürüm ya yaptýrýrým ya da deðiþtiririm þimdi ben bu aracý alsam ustama götürsem ne yapabilir ne de deðiþtirecek parçayý bile bulabilir alan adamda zaten bu iþi yapmasa bu almaya cesaret edebilir sonra bana gelince ben de böyle bir olay sonrasýnda muhtemelen sinir krizleri eþliðinde hastahaneye kaldýrýlýrým  :bekleriz:
Ben almýyým alana da mani olmayým  ;D

bildiðimiz Audi 80'lerin kare farlý olaný, parçasýnýn zor bulunacaðýný sanmam

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Ýleti: 5819
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
  • Þehir: Çanakkale
« Yanýtla #423 : 21 Kasým 2010, 12:41:14 »
 Öyyy Harbiden süpermiþ.. Ýlk sahibinden hemde.. Parça sýkýntýsý mk3 ten daha az bilene, bilmeyene son model araca bile parça yok :)  10bin güzel rakam tabi gidip bakmak lazým apachi toplamamý yoksa el emeði göz nurumu..
"Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdýþý barkit

• Ýleti: 354
  • Hayat yaptýðýnýz seçimlerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #424 : 21 Kasým 2010, 13:12:51 »
ben gorustum sahibiyle telefonda araba gercekten toplama degýl orjinal 10 numara! ama gel gor abý quattro bu araba normal bý araba degýl,5 silindirli en ufak bý problemde bütün özellýgý gider quattronun,bide 10 sene önce olsa gene bý derece parca olayý ýcýn ama sýmdý biraz zorlar adamý bulma konusunda,yurt dýþýnda adamýn olcak ordan alcan yardýmý amenna bide ustasý ayrý bý sorun zaten, 13500 ýstýodu giderek dusuyo fiyatta .
« Son Düzenleme: 21 Kasým 2010, 13:14:09 Gönderen: barkit »
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #425 : 21 Kasým 2010, 14:21:52 »
 Her Mekanik parçasý mk2 ile ayný bu aracýn.. mk2 , T3 syncro neyse buda ayný tek fark 5 silindir çok muhteþem bir motora sahip olmasý. 10V normal k-Jet 20v olaný KE-Jetronik bu motorlarýn. Orjinal turbosu ile 200+ PS çýkýveriyor alet. Keþke Golflerdede kullanýlsaydý ama blok uzun olduðu için yanlamasýna sýðmýyor o yüzden audi ve passatlarda kullanýldý.
"Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdýþý barkit

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #426 : 21 Kasým 2010, 18:26:39 »
aman abý k-jetýn ustasýný bulamýoz býde ke-jet dersek ustalar býzý dukandan kovar  ;D :D
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #427 : 21 Kasým 2010, 19:57:14 »
aman abý k-jetýn ustasýný bulamýoz býde ke-jet dersek ustalar býzý dukandan kovar  ;D :D

Sendekide KE-Jet olmasý lazým. Beyin büyük tip deðilmi sende.

Çevrimdýþý atego

• Ýleti: 1085
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #428 : 21 Kasým 2010, 19:57:21 »
Yarým saat arabayý satsam ya da takasa verip alsam mý diye düþündüm, çok hoþuma gidiyor bu Quattro lar. Ama korktum vazgeçtim :D

Çevrimdýþý d3n1s

• Ýleti: 1317
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #429 : 21 Kasým 2010, 21:52:05 »
Yarým saat arabayý satsam ya da takasa verip alsam mý diye düþündüm, çok hoþuma gidiyor bu Quattro lar. Ama korktum vazgeçtim :D

araban güzel boþver quattro'yu falan :tamamdir

Çevrimdýþý suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Ýleti: 11159
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
  • Þehir: Ýstanbul
« Yanýtla #430 : 21 Kasým 2010, 22:57:37 »
H.G WORKS

Çevrimdýþý SNCKTR

• Ýleti: 1699
  • Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #431 : 21 Kasým 2010, 23:35:36 »
yol yýkama araclarý gýbý 2 dýreksýyonlu yorulunca býrak yandaký kullansýn  ;D ;D
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdýþý barkit

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #432 : 22 Kasým 2010, 17:53:28 »
Sendekide KE-Jet olmasý lazým. Beyin büyük tip deðilmi sende.
nasýl ya??? cýddýmýsýn ersan abý? ýnan býlmýodum bakýcam vala yarýn.
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý vw6n

• Ýleti: 2571
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
  • Þehir: Ýstanbul