Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1612739 defa)

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #3112 : 07 Mart 2012, 16:41:19 »
bunda emolayzır varmış, arka koltuğa bi EMO oturtmadan marş basmıyo heralde  ;D
;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3113 : 07 Mart 2012, 16:45:32 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-o-bir-efsane-76957076/detay?source=promotion_topl

Sanroof'undaki solar panel sayesinde motor çalışmazken tüm elektrikli aksamları çalıştırabiliyor ve aynı zamanda klimayı da devrede tutuyormuş  :-X

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3115 : 07 Mart 2012, 21:47:43 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-o-bir-efsane-76957076/detay?source=promotion_topl

Sanroof'undaki solar panel sayesinde motor çalışmazken tüm elektrikli aksamları çalıştırabiliyor ve aynı zamanda klimayı da devrede tutuyormuş  :-X
anaa bu neymiş be. utanmasa arabayı yürütecek

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3116 : 07 Mart 2012, 22:30:25 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sirali-sistem-lpg-li-orjinal-golf3-77170546/detay

İyiymiş  :)
bizim mahallenin aracı, galeriiden. ankaradan araba bakanlar bizim mahalleye pek önem vermesinler, naçizane tavsiye

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3117 : 07 Mart 2012, 22:35:23 »
bizim mahallenin aracı, galeriiden. ankaradan araba bakanlar bizim mahalleye pek önem vermesinler, naçizane tavsiye

sağlam,doğru ve yerinde bir özeleştiri, tebrikler  :tamamdir

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3118 : 08 Mart 2012, 00:54:25 »

nie ya orda apaçimi çok diecem araba çok apaçilik gibi durmuyor? sebebini anlayamadım yazdığının artiz  :)

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3119 : 08 Mart 2012, 02:38:34 »

doğru,güneş enerjisini kullanıyor bu sistem.  ama zaten xedos zamanının çok ötesinde bir otomobildir bende hayranlarından biriyim :) bu sistem Passat W8'lerde Audi'nin ve Mercedes'in üst modellerinde opsiyonel olarakda sunuluyor :)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3120 : 08 Mart 2012, 14:46:22 »
nie ya orda apaçimi çok diecem araba çok apaçilik gibi durmuyor? sebebini anlayamadım yazdığının artiz  :)
apaçilikle ne ilgisi var len, kişiisel olarak galeriden araba alınmayacağını mıaddeler halinde buraya yazayım mı? ;)
Gerçi Ankara'da artık herkes gazlerici ya neyse... öyle işte, galerici esnafından hazzetmem pek ben ondan dolayı öyle bir ifadem oldu...

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3121 : 08 Mart 2012, 16:01:23 »
apaçilikle ne ilgisi var len, kişiisel olarak galeriden araba alınmayacağını mıaddeler halinde buraya yazayım mı? ;)
Gerçi Ankara'da artık herkes gazlerici ya neyse... öyle işte, galerici esnafından hazzetmem pek ben ondan dolayı öyle bir ifadem oldu...

" ilan galeriden " yazsan yeterdi la ne atarlanıyon  ;D