Gönderen Konu: gaz kaçağıı- kokusu  (Okunma sayısı 2169 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
gaz kaçağıı- kokusu
« : 05 Ağustos 2011, 21:40:23 »
arkadaşlar bgün yaşadğım olayı anlatsam hayatta inanmazsınız içinden çıkamayacağım bi olay oldu.
öğlen aracı parkettim öğle tatilinden döndük iş yerine girdim öğleden sonra hatta akşam üzere 4-5 gibi emniyet müdürlüğünden aradılar siyah bora sizin mi dediler evet dedm. bi apartmanın önüne park etmiştim sanırım apartman sakinlerinden biri gaz kokusu duymuş polisi aramış. bnm araçtan geldiğini söyledi yakınsanız gelin aracınızı alın dedi polis . koşa koşa gittm tabi baktm koku falan yok. çok az bişi geldi sanki burnuma ama farkedilcek kadar değildi. hemen gittim yetkili bayiiye ölçtük baktık gaz kaçağı yok. cihazla baktık heryerine yok yok yok . nası oldu da bu koku geldi fikir yürütmeye çalıştım ama bi türlü mantıklı bi cevap bulamadım. daha önce bikaç sefer ilk çalıştırmada hafif gaz kokusu almıştım ama yani polise bildirilcek kadar çok çıkmış koku demek ki aramışlar :S kafam karıştı neden ypmış olabilir böle bişi . ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı vwbora2004

• Profili Görüntüle
Ynt: gaz kaçağıı- kokusu
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2011, 21:59:14 »
ya birisinin arabasına engel oldun, yada çekemeyen birine denk geldin :D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2011, 22:00:27 »
:)  yok ya engel olcak bi durum yoktu :) çekemeyen de yok :) ama bn şu yüzden ciddiye aldım daha önce o gaz kokusunu duydugum için işkillendim :S
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2011, 22:29:58 »
aracı çalıştırıp da bakın gaz kokusuna, geçen bana da oldu, montajı yapan akıllı kelepçeleri sıkmış da sıkmış, kelepçe de lpg getiren hortumu kesmiş, aracı stop ettiğinde gazı kestiği için kimse farkedemedi, çalıştırdım ustayla beraber bulduk, hallettik, kelepçelere bakın derim