Gönderen Konu: SAKARYADA GOLF 3 ANLAYAN USTA LAZIM  (Okunma sayısı 2884 defa)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
SAKARYADA GOLF 3 ANLAYAN USTA LAZIM
« : 11 Aralık 2011, 17:33:02 »
arkadaşlar sakaryada golf 3 ten anlayan işinin erbabı adam gibi usta lazım varmı bilen acaba  :(

Çevrimdışı BBs

• Profili Görüntüle
Ynt: SAKARYADA GOLF 3 ANLAYAN USTA LAZIM
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2011, 19:21:47 »
kardeş recep usta var vw servisi tekin orda yönlendirmek gibi olmasın bi sami say var oda orda ama vw ci değil ben benim arabaların hepsini ona yaptırıyorum mercedes  s320 range rover işini iyi yapar murat ayvaz gönderdi de elinden geldiğince yardımcı olur yanın remzi usta var onun önce remzi ustayla görüşürsün remzi halleder edemezse sami usta bakar :)

Çevrimdışı BBs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2011, 19:24:59 »
telde yazacaktım ama silinmiş telefonumu değiştirdim caminin ordan rampayı inince yıkamacı var solda ahmet abi e30u var onun geçiyorsun sağtarafta köşede anahtarcı gibi bir dükan var o aradan girince sağdan 4 veya beşinci dükkan sorsanda söylerler frenci yamanın yanı umarım yardımı olabilmiştirim

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2011, 11:37:12 »
tamam dostum bi bakayım sağolasın ama vw değil diyosun am bi uğrarım sağolasın.varsa başka bildiğin yazarsın

Çevrimdışı BBs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2011, 16:26:20 »
recep usta vw ci dükkanı var modern sanayide  sami usta ve remzi usta aile dostu her araca bakıyo

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2011, 18:03:24 »
hocam bu recep usta modern sanayide kılıçoğlumu

Çevrimdışı BBs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2011, 00:24:20 »
evet modern sanayide aynı sırada ona varmadana motorcu var sağ tarafta remzi sami usta onlar sana daha çok yardımcı olur artık hangisini dersen remzi ve sami ustaya ben kefil olurum  :D benim bütün araçlara onlar bakıyo audi vw mercedes range bunları sami ve remzi ustaya götürüyorum

Çevrimdışı bugra54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2011, 12:24:12 »
işinin erbabı diyorsan kılıçoğluna gitceksin bıraz paradan kaçmak istersen benim ustam var yeniterminalin arkasında 5414394484 ara gideriz beraber

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2011, 14:27:42 »
bugra dostum kılıçoğlunla iyi görüşürüyorum bir kez götürdüm nasibimi aldım.o eski model arabalara bakmak hiç işne gelmiyor ona yeni araba olacak bilgisayara makinaya bağlayacak sonra arızayı bulacak kargaoyla parçayı getittirip değiştirecek onun işi bu.bizim arabalar hiç bakmak istemiyor >:(