Gönderen Konu: 01' 1.9 TDi ( Yeni Fotolar ve Yenilikler Sf. 4'te )  (Okunma sayısı 25578 defa)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Sonunda 1.9 TDi'ma Kavuştumm
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2015, 02:54:06 »
Masallah

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 01' Golf IV TDi
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2015, 02:59:55 »

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Ocak 2015, 20:12:19 »
1.9 TDİ candır , basarsın hakkını verir. şimdiki 1.6 CR TDI ler nazik geliyor bana
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2015, 03:15:47 »
1.9 TDİ candır , basarsın hakkını verir. şimdiki 1.6 CR TDI ler nazik geliyor bana

Aynen öyle biraz yükleme yaptıktan sonra canavar spec olucak inş  8)

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #18 : 05 Ocak 2015, 13:53:02 »
su araca zamanında kapora yatırdım 19a anlasmıstık sonra kadın ayak yaptı satmaktan vazgectim falan kaporanı geri göndercem dedi o ara sigortacı arkadaslarımdan sorgulattım dediler satıs olmus 20ye baskasına sattı diye düsündüm sonra simdi alan sahıs geri satıyor
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-tertemiz-194430333/detay/
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Ocak 2015, 18:53:27 »
su araca zamanında kapora yatırdım 19a anlasmıstık sonra kadın ayak yaptı satmaktan vazgectim falan kaporanı geri göndercem dedi o ara sigortacı arkadaslarımdan sorgulattım dediler satıs olmus 20ye baskasına sattı diye düsündüm sonra simdi alan sahıs geri satıyor
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-tertemiz-194430333/detay/

Araç baya iyi duruyor cidden canı alınmış bi araba değil.

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Ocak 2015, 18:56:45 »

Bunu bugün kaydettim Kurtköy-Rami arası okuldan eve gelirken. Ayrıca Altunizadeden köprüye kadar trafikte kaldım. Gerçekten çok iyi yakışı var aracın evden-okula, okuldan-eve benzin ibresi yerinden oynamadı maşallahh... :sevgi:

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Ocak 2015, 15:47:02 »
Araç baya iyi duruyor cidden canı alınmış bi araba değil.
2 sahibi kadın 8 yıl birfiil binmiş satanda 3 sahibi. cok kar koymus lavuk

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Ocak 2015, 17:23:00 »
Yapıcak birşey yok vallahi bi arabanın temizi nadir bulununca kafasına göre fiyat yazan çok oluyor.

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #23 : 06 Ocak 2015, 17:26:45 »
2 sahibi kadın 8 yıl birfiil binmiş satanda 3 sahibi. cok kar koymus lavuk

Epey bakım yaptığını söylüyor ilanda. Doğruysa bakım masraflarını aracı aldığı fiyatın üzerine eklemiştir. Üzerine de kar eklemiştir. Ama 25 bin TL çok fazla. Hem 1.9 motorun vergisi yüksek hem de araç 16 yaşında.

Ne bir alaşım jant var, ne cam filmi, ne de sunroof. Bu parayı verecek insanı kolay kolay bulamaz.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2015, 17:28:45 Gönderen: ilGhiNC »
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #24 : 06 Ocak 2015, 18:17:18 »
41 kere Maaşallah. görünüşü duruşu çok güzel. iç aksamı nasıl acaba? kronik çatırtı çuturtuları var mı? kaza boya geçmişi nasıl? bir de kaça aldınız acaba?

satılık bölümünde benim açtığım bir golf4 farı vardı. çifti 200 liraya çıkma hella far. far ayar motorları ve hatta ampulleri bile üstünde gönderdi bana arkadaş. elinde bir çift daha var. satılmadıysa hala tavsiye ederim. ben de bi xenon uygulaması için aldım. depoda duruyor. mercek ve xenon beyinlerini almadığım için beklemede.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Ocak 2015, 21:43:59 »
41 kere Maaşallah. görünüşü duruşu çok güzel. iç aksamı nasıl acaba? kronik çatırtı çuturtuları var mı? kaza boya geçmişi nasıl? bir de kaça aldınız acaba?

satılık bölümünde benim açtığım bir golf4 farı vardı. çifti 200 liraya çıkma hella far. far ayar motorları ve hatta ampulleri bile üstünde gönderdi bana arkadaş. elinde bir çift daha var. satılmadıysa hala tavsiye ederim. ben de bi xenon uygulaması için aldım. depoda duruyor. mercek ve xenon beyinlerini almadığım için beklemede.

Öncelikle teşekkür ederim :) Aracın iç aksamı çok düzgün tavanı zaten süet koltukları da deformasyon yok çok girintili çıkıntılı yollarda az biraz ses var ana bnmde bagajım ve arabanın gözleri dolu olduğu ağırlıklı olarak onlar ses yapıyor. Sunroofta su geçirme vs yok. Şuanlık maşallahı var memnunum yakışı, gidişi, konforu max seviyede benim için.

Fiyatı bende kalsın :)

Far olarakta stoplarımı sattıktan sonra bir çıkma alıcam inşallah onları bekliyorum.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2015, 21:51:22 Gönderen: nismoo »

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Ocak 2015, 10:54:23 »
Epey bakım yaptığını söylüyor ilanda. Doğruysa bakım masraflarını aracı aldığı fiyatın üzerine eklemiştir. Üzerine de kar eklemiştir. Ama 25 bin TL çok fazla. Hem 1.9 motorun vergisi yüksek hem de araç 16 yaşında.

Ne bir alaşım jant var, ne cam filmi, ne de sunroof. Bu parayı verecek insanı kolay kolay bulamaz.
yalan söylüyor yaa ona satan kadın yaptı o masrafları kadın bana öyle söylemişti çünkü bakımlarınıda yeni yaptırdım vs vs.. alan adam sadece plakaları kare yapmıs tek masrafı o :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #27 : 07 Ocak 2015, 13:16:44 »
Dikkatimi hararet gostergesi cekti benim uzun yoldan geldin fakat hararetin 90 in altinda. Masallah yakitinada