Anket

SİZCE HANGİSİNİN ALIM-SATIM PİYASASI DAHA HIZLI

VW GOLF MK4
2 (100%)
HONDA CIVIC 1.6 IES
0 (0%)
TOYOTA COROLLA GLI
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 2

Gönderen Konu: SİZCE HANGİSİ : GOLF4 - HONDA 1.6 İES - COROLLA GLİ -  (Okunma sayısı 30623 defa)

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF4 - HONDA 1.6 İES - COROLLA GLİ -
« Yanıtla #70 : 12 Aralık 2012, 23:39:45 »
Neyin kafası olduğunu bilmek ister misin? Bence istemezsin. Madem istemiyorsun. Neden kurcalıyorsun.
kangren oldum senin yüzünden.
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #71 : 12 Aralık 2012, 23:45:29 »
Konunun geldigi noktayi ari maya bile tahmin edmeZdi.sonnc golf 16v herkesi gecer corollanin piyasasi cok kraldir Diyelim birer kasik bal verelim son kasigida kendimiz alip bu gereksiz konuyu kapatalim.

balderesi olmazsa o baldan yemem ama. 1-2-3-4 değil. 5 hiç değil. 6 kilo bal 100 liradan alıp foruma dağıtacam birer kaşık
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 12 Aralık 2012, 23:47:34 »
Neyin kafası olduğunu bilmek ister misin? Bence istemezsin. Madem istemiyorsun. Neden kurcalıyorsun.
kangren oldum senin yüzünden.

:D :D :D :D söylemene gerek yok. konuşmalarından anlaşılıyor neyin kafası olduğu. kangren olduysan da çaresi yok. kesilmesi lazım.  ;D ;D

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 13 Aralık 2012, 00:28:49 »
balderesi olmazsa o baldan yemem ama. 1-2-3-4 değil. 5 hiç değil. 6 kilo bal 100 liradan alıp foruma dağıtacam birer kaşık

sen o sahte balı kendin ye. forumdakilerin suçu ne...
söylememe gerek yok evet, çok hoşuna gitmiş belli ki yoruma ağzını açarak başlamışsın...
madem ki kesilmesi lazım.. Issırıverde kapansın konu...

http://www.youtube.com/watch?v=cQrBmJ-9PPk     ;D
Bununla kardeş olunur mu? birader ya.. kardeş kardeşi .......mi.?
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #75 : 13 Aralık 2012, 10:19:27 »
şimdi beni konuşturma ama bana hondayı toyotayı versinler hiçbi golf bora beni geçeme diyosun sana balda kaşıkta afiyet olsun evet haklısın bu konuyu kapatalım.

Konuşsan ne söyliycenki sen anlat dinleyen dinlesin ;)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 13 Aralık 2012, 10:21:26 »

;D o herifi yolda denk getirsem 6 kavanoz bal kıracam kafasında ya :D  bir kavanoz polende bana kalacak.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2012, 11:35:45 Gönderen: rene »

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 13 Aralık 2012, 10:22:39 »
sen o sahte balı kendin ye. forumdakilerin suçu ne...
söylememe gerek yok evet, çok hoşuna gitmiş belli ki yoruma ağzını açarak başlamışsın...
madem ki kesilmesi lazım.. Issırıverde kapansın konu...

hacı sen met. falanmı kullanıyosun ?
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2012, 10:24:28 Gönderen: rene »

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 13 Aralık 2012, 19:14:34 »
hacı sen met. falanmı kullanıyosun ?
imzamızda yazıyor burda yok-yok.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2012, 19:14:59 Gönderen: akdenizli »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 13 Aralık 2012, 23:06:46 »
imzamızda yazıyor burda yok-yok.

her zevki tatmışsın anlaşılan. normal insanların tatmaması gereken zevkleri de tatmışsın. ne bileyim konuşmandan faşo olduğun da aşikar zaten. kişi kendinden bilir işi. ısır kopar filan. bizim gibi normal insanların yapmadığı şeyler. sen yapıyorsun anlaşılan. biz bıçakla keseriz ağzına tıkarız adamın. senin gibi ağzımızı kullanmayız.

dip not: faşo kelimesinin anlamını bilmeyebilirsin. kibar feyzo filminde kemal sunal güzel açıklamış. izle bak kendini bulacaksın tanımında.

http://www.youtube.com/watch?v=wVCGq6pFKPY
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2012, 11:40:03 Gönderen: TEYOLOGY »

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 13 Aralık 2012, 23:47:45 »
Konuşsan ne söyliycenki sen anlat dinleyen dinlesin ;)
çok komiksin senya çocuk gibi tribe giriyosun beni kimse golfle borayla geçemez diyosun pardonda sen kendini ken blockmu sandın hı bide sana kimse şöförlüğünüde sormadı ne anlatıcağmıda sana sorcak değilim kaf dağından in önce sen yaşının gerektirdiği olgunlukta davran kendini kanıtlamaya çalışan çocuklar gibi o bu geçemez psikolojisine kaptırma buarada konuşcak bişeyin olmadığı için konuştuğumda ne söyliyceğimde bilememen doğal bence bukadr yeter herkes işine baksın.
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 14 Aralık 2012, 16:04:38 »
çok komiksin senya çocuk gibi tribe giriyosun beni kimse golfle borayla geçemez diyosun pardonda sen kendini ken blockmu sandın hı bide sana kimse şöförlüğünüde sormadı ne anlatıcağmıda sana sorcak değilim kaf dağından in önce sen yaşının gerektirdiği olgunlukta davran kendini kanıtlamaya çalışan çocuklar gibi o bu geçemez psikolojisine kaptırma buarada konuşcak bişeyin olmadığı için konuştuğumda ne söyliyceğimde bilememen doğal bence bukadr yeter herkes işine baksın.

Çocuk gibi trbemi giriyorum ? sanırım sen avatarındaki yaşa sahipsin duygusal ergen  :) bitsin diyip hala bıdı bıdı yapmaktaki gayen nedir bitirdim susturdum falanmı oluyor ? Tekrar söylüyorum zoruna giden kısmı Civic ile Golf ü geçmekse , Ken block değil standart Ahmet  Mehmet yada Eren olmak ve standart bi sürüş zaten yeterli  benim kastettiğim oydu …sanki getririn Şahini şu Bmw nin aklını alayım dedim  :) vay efendim sen ken block musun :) bide neye fitil oluyorum biliyomusun şu okuma yazma bilmeyenler girerya en çok şu diyologlara…neyse…Ben zaten yaşımın olgunluyla severek bindiğim arabamı eleştirebiliyorum peki sen bunu yapabiliyomusun ? bence gayet ortada.

Bittirdim falanda demiyorum yazdığın kadar yazacak kelimem var kardeş :)
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2012, 16:05:41 Gönderen: rene »

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #82 : 14 Aralık 2012, 17:05:41 »
sanki bu konu yok edilmeli bu forumdan herkes yoksa birbirine giricek forumdaki hoş güzel ortam bozulacak..

Çevrimdışı magneflow

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 14 Aralık 2012, 18:30:48 »
honda  piyasası 4 senedir çok fena haraketli amacı nedir bilmiyourm belki parça bolluğudur .. konfor felan arancak bir araç deil ama ne yazıkki öle ... benim 2010 da sattığım 1.4 is hb 14.500 e verdim 130.000 deydi kaç el geçti bilmiyourm şimdi 19.000 istiyorlar hala 130.000 de :D