Gönderen Konu: vw mk1 gtı t_shırt  (Okunma sayısı 4731 defa)

Çevrimdışı angelwhite

• vw mk1 gti_bbs rs3
    • Profili Görüntüle
vw mk1 gtı t_shırt
« : 26 Eylül 2010, 17:34:36 »
arkadaslar elımde bı kac tane t_shırt resmı var bunlardan nerden ve nasıl temın edebılırım yardımlarınızı beklıyorum...?

bunlar gıbı olsa olur ama asıl resımler benım kendı pc de var pc de arızalandı  :D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: vw mk1 gtı t_shırt
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2010, 18:57:10 »
t-shırt yapan sıteler var.  onlara  resmını atıp bastırabılırsın.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2010, 03:06:15 »
Geçen gün genç arkadaşın biri girdi iş yerime haynes'in mk1 t-shirtü vardı hemen zıpladım yanına dedim nedir ne değildir..Arkadaş kemerburgaz tarafında pazardan 7 tl ye almış...Bir görseniz fena güzeldi ve golfü bırakın araba ile ilgisi olmayan bi çocuktu >:(

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2010, 08:05:31 »
ben pazar günü gittim siyah aracım için öncelikle kırmızı 2 t-shirt aldım tanesine 20 tl'den 40 tl verdim sonra baskıcıya gittim baskının tanesine 12 tl verdim 24 tl'de o tuttu toplamda 64 tlnin üstüne bi 64 daha koyup istediğin kılıfı alırdın ama zevkine uygun olurmuydu o ayrı konu tabi ::) bi de bunu bilgisayara tanıtıp çizdirmek gerekiyormuş onu yapmak içinde extra 15-20 tl daha istediler ben olmaz diyince direkt fotoğraf baskı yaptılar normalde A4 boyutunda yapılan bu uygulamada beğendiğin resmin fonu beyaz çıktığı için ben uygulama kağıdını şekle uygun olarak kendi elimle kesip biçtim böle oldu akşam karanlığında çektiğim içim kusuruma bakmayın

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2010, 17:19:00 »
güzel olmuş bu :tamamdir
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2010, 20:03:51 »
çok teşekkür ederim

Çevrimdışı angelwhite

• vw mk1 gti_bbs rs3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2010, 12:50:34 »
Geçen gün genç arkadaşın biri girdi iş yerime haynes'in mk1 t-shirtü vardı hemen zıpladım yanına dedim nedir ne değildir..Arkadaş kemerburgaz tarafında pazardan 7 tl ye almış...Bir görseniz fena güzeldi ve golfü bırakın araba ile ilgisi olmayan bi çocuktu >:(

cıkaracaktın cocugun ustunden t-shırt u alacaktın sen kendı ustundekını verecektın  ;D