Gönderen Konu: yeni tanısanlar icin mk3 gti hakkında  (Okunma sayısı 5675 defa)

Çevrimdışı bayram3453

• Profili Görüntüle
Ynt: yeni tanısanlar icin mk3 gti hakkında
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2012, 22:04:37 »
selamun aleyküm aranıza yeni katıldım uzun zamadır hayal ettiğim mk 3 ü aldım resimleri en kısa zamanda ekliyeceğim ama bi rize yapayım gelir gelmez ekliyecegim uzun yola çıkmadan nasıl birr bakım yaptırayım facla anlamıyorum ılk arabam ve yenı öğrendim sayılır araba kullanmayı yağını değiştirmem lazım lpg yenı taktırdım nasıl bır yağ kullanmam lazım hiç değiştirmedim yağını bide aft motorun anlamını bilmiyorum bana açıklarmısınız teşekkür ederim   

Çevrimdışı ArudA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2012, 23:35:31 »
hoşgeldin dostum

aracını tanımadığın için sana öyle gelebilir.bu aracı tanıyan biri sana daha çok yardımcı olabilir
emsal bir arabayla roling de yapabilirsin .50.....150 gibi hızlanma testi drag
yada tam teşekküllü bir bosch servise götür 100 tl ni alırlar

aracın gücü,yakıt sistemi elektrik sistemi ve beyin hatalarını kontrol ederler (chekup) elinde araçla ilgili mevcut veriler olur varsa bir problem onlar çıkar ortaya sende yapman gerekenleri öğrenirsin gerekeni yaparsın

hayırlı kazasız sürüşler

bende benim aracı deneyecek bir akran arıyorum varmı istanbuldan den test yapacak
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2012, 23:37:04 Gönderen: ArudA »
DRİLL

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #16 : 22 Haziran 2012, 11:11:37 »
hoşgeldin dostum

aracını tanımadığın için sana öyle gelebilir.bu aracı tanıyan biri sana daha çok yardımcı olabilir
emsal bir arabayla roling de yapabilirsin .50.....150 gibi hızlanma testi drag
yada tam teşekküllü bir bosch servise götür 100 tl ni alırlar

aracın gücü,yakıt sistemi elektrik sistemi ve beyin hatalarını kontrol ederler (chekup) elinde araçla ilgili mevcut veriler olur varsa bir problem onlar çıkar ortaya sende yapman gerekenleri öğrenirsin gerekeni yaparsın

hayırlı kazasız sürüşler

bende benim aracı deneyecek bir akran arıyorum varmı istanbuldan den test yapacak

Kaç bg senin araba?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Haziran 2012, 20:55:38 »
akadaşlar konuyu açan volkan abini aracını gecen ay dyno testine soktum  araç 136 hp  güç çıkardı gerekli bakımları yaprım bujilar yag vakum hortumunu deişridim araç tamamen orjinal  egsoz sistemini elden geçirip daha iyi hale getiricez :==)

« Son Düzenleme: 22 Haziran 2012, 20:57:00 Gönderen: 5ani5 mk2 »
Exclusive Garage