Gönderen Konu: yay arıyorum arkadaşlar.......  (Okunma sayısı 13676 defa)

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
yay arıyorum arkadaşlar.......
« : 13 Şubat 2011, 23:07:30 »
yay arıyorum arkadaşlar yardım şuan araca 5 kişi bindiğimiz zaman sürtme olmasına karşın 5. kişiden vazgeçip arabayı düşürcem...4 cmlikmi yay almalıyım yada 6 cmlikmi karar vermedim yada hangi marka nasıl bir yay tecrübesi olan arkadaşlar lütfen yorumlarınız bekliyorum....
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Ynt: yay arıyorum arkadaşlar.......
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2011, 23:43:26 »
EİBACH iyidir ama 3mm düşürüyomuş katalogunda öle yazıyor. H&R iyidir 3,5 düşüryorr wogland iyi sayılır  4mm düşürüyor eger 4 de fazla alçaltıcaksan amortsöleri kısaltman gerekli.....
Exclusive Garage

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2011, 00:13:40 »
yaya hiç merak etmeyin taktıkta ne oldu araba düştü hoş göründü ama her yerde sürtüyor ufacık bi yere bile cıkamıyoruz onune bi taş bişi gelecek diye korkuyorum birde vr6 karlık olunca iyice kötü.. en güzeli hiç takmamak..
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2011, 08:57:57 »
yaya hiç merak etmeyin taktıkta ne oldu araba düştü hoş göründü ama her yerde sürtüyor ufacık bi yere bile cıkamıyoruz onune bi taş bişi gelecek diye korkuyorum birde vr6 karlık olunca iyice kötü.. en güzeli hiç takmamak..
ne marka taktın abi?? kaç cm düştü....
Exclusive Garage

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2011, 13:04:22 »
bizim araçlara coloiver takılırmı?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2011, 13:08:18 »
bizim araçlara coloiver takılırmı?

evet niye takılmasın
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2011, 18:00:35 »
yay şart olmazsa olmazlardan araç benim çıkamadığımız yerlerde ben oturur diğerleri iner öyle çıkarız :)))) olmazmı

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2011, 18:12:47 »
yay şart olmazsa olmazlardan araç benim çıkamadığımız yerlerde ben oturur diğerleri iner öyle çıkarız :)))) olmazmı

Belli bir zaman sonra tek gezmeye başlarsın:)  Böylelikle çıkamadığın yerlere sürtmeden, vurmadan çıkarsın >:D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2011, 19:14:43 »
wogland taktım bende aracıma 17 jant var bazen sürtme yapıyo lastik ... ama yol tuts süper arabada sekme de yok  tabi karlık devamlı sürtüyo :D o da yayın güzelligi :D sürtme yaptıgından ara sokaklarda hız yapmıyosun buda hem aracına zarar vermeni engelliyo hemde kaza yapma olasılıgını düşürüyo :D

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2011, 19:40:48 »
wogland taktım bende aracıma 17 jant var bazen sürtme yapıyo lastik ... ama yol tuts süper arabada sekme de yok  tabi karlık devamlı sürtüyo :D o da yayın güzelligi :D sürtme yaptıgından ara sokaklarda hız yapmıyosun buda hem aracına zarar vermeni engelliyo hemde kaza yapma olasılıgını düşürüyo :D
:tamamdir :tamamdir ekonomi budur  ;D :D :tamamdir bende 30mm yada 35mm yay almak istiyorum ama ya amortisörleri de sertleştireceğim yağını değiştirip yada uygun denk getirirsem hepsini kit alacağım, bakalım şu farlar gelsin, 2. sırada yay amortisör kiti var. 3 yada 3,5 cm düşürsem yeter bana. özellikle arkası çok yukarıda duruyor bide virajlarda zıplama varsa asfaltta çizgim kayıyor  :( :-\

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2011, 19:50:46 »
bende 3,5 cm düşünüyorum ama bakalım araç karter contasından yağ kaçırmaya başlamış şimdi öncelik sırası değişti malesef.... :(((

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Şubat 2011, 20:50:53 »
BENDE spor yay alıcam fakat amortsölerim çok kötüüü bugun biraz araşştırdım ve fiyatlarrr söleyleee

monreo ön 100 arka 80
boge    ön 120 arka 70
blisten ön 140

monreo ve boge arasında kaldım biri alman biri fransz ikiside gerçekden kaliteli bakalım araştırma içindeyim spor yayda alıcam fakat durmları toparlıyınca:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 14 Şubat 2011, 21:28:49 »
kardes imkanın varsa spor yayların amasörlerle beraber olanı var onlardan al en saglıklısı omadem masörleride degiştiryon

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Şubat 2011, 21:48:56 »
kardes imkanın varsa spor yayların amasörlerle beraber olanı var onlardan al en saglıklısı omadem masörleride degiştiryon

onlarada bakıyorum kardeşş tşk.:)
Exclusive Garage