Gönderen Konu: Canavar ve terbiyecisi :) [yeniler sayfa 6]  (Okunma sayısı 28934 defa)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
Ynt: Canavar ve terbiyecisi :) [yeniler sayfa 6]
« Yanıtla #84 : 11 Mayıs 2009, 14:20:18 »
hmm anladım abi...alcantraları bılıyorum kadıfe süet tarzı bisey...kolay gelsın kuaforden sonra resımlerı tekrar beklerız  ;)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 11 Mayıs 2009, 14:22:52 »
bu arada söylemeyı unuttum bej renkli döşemeler mukkemmel  ve cok lüks gzstermış aracı bızım aracı satarsak bi sonraki tercih ya yıne passat yada a4 olacak ama kesınlıkle senınkı gibi fuul donanım olacak çünkü döşeöelere bayıldım  :tamamdir

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 11 Mayıs 2009, 14:25:29 »
İnşallah gönlüne göre olur, yeni kasa highline döşemeleri daha bi harika  :tamamdir

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 11 Mayıs 2009, 15:39:47 »
abi şimdi bakınca farkettım senın kapı döşemelerıde  bızımkıler gıbı salmıs galıba(sol arka kapı)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 11 Mayıs 2009, 18:42:44 »
abi şimdi bakınca farkettım senın kapı döşemelerıde  bızımkıler gıbı salmıs galıba(sol arka kapı)

Evet sol arka kapının deri döşemesi üst taraftan biraz saldı.Döşemeci kapıyı sökmem lazım deyince bırak kalsın dedim.Kapı sökülüp takıldıkça ses yapıyor, çok şükür şimdilik tık ses çıkmıyor araç içinden, onun için gerek görmedim öylece kaldı.İlerde belki yaptırırım da gerek duymadım.

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #89 : 11 Mayıs 2009, 18:59:07 »
Hastasıyım şu koltukların. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 11 Mayıs 2009, 19:07:51 »
çok gusel araban var, keyifli sürüşler  ;)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 11 Mayıs 2009, 19:54:01 »
Teşekkürler sağolun

Çevrimdışı type-r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 12 Mayıs 2009, 18:29:29 »
Yeni fotoğraflarda Çok Güzel Halil.  :)

Yanlız moralini bozmak gibi olmasın ama sanki on farların biraz kararmış gibi.

Ben mi yanlış görüyorum acaba  ;D
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #93 : 12 Mayıs 2009, 19:19:40 »
          gerçekten döşemeler müthiş. nazarlık koy arabana, iç geçirirken maaşallah demeyi unuturuz mazan allah ;D

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 13 Mayıs 2009, 09:40:18 »
Yeni fotoğraflarda Çok Güzel Halil.  :)

Yanlız moralini bozmak gibi olmasın ama sanki on farların biraz kararmış gibi.

Ben mi yanlış görüyorum acaba  ;D

Evet kardeşim biraz kararmış ama fotoda görüldüğü kadar değil.Fotoda dikkat edersen birisi kararmış duruyor, diğeri daha iyi gibi duruyor.Birisine güneş daha iyi geliyor, diğerine az geliyor  :)
Yani sonuçta sıfır km araç değil muhakkak ufak tefek şeyleri var.Önceki passatla bunun temizliğini kıyaslasam bu onun yanında sıfır km gibi :) Diğerinin konsolunda kırıklar vardı, içinde sigara yanıkları vardı, havalandırma ızgarası kırıktı (klasik vw ızgaraları), alt karter muhafaza diye birşey kalmamıştı, kapı içleri kirden rengi değişmişti, dışında milyonlarca çizik vardı, hız sabitlemesi bozuktu vs. vs. Bunu alırken çok dikkat ettim herşeyine.Arabanın dışında doğru düzgün çizik yok, her yeri sapasağlam çalışıyor, kırığı eziği yok.Tabi ufak tefek bunda da var kusur, yok değil.
Farları burda temizlenir dedi bi usta da güvenemedim, şu an için ona da gerek duymadım.Seneye kadar biraz daha idare eder sonra değiştiririz zaten canavarı.
Arabanın içinde nazarlık vardı, biraz da büyükçe birşeydi.Bir arkadaşım hediye etmişti.Peder bey ayda yılda bir biner şehir dışına çıkacağı zaman.Sağolsun kendisi çıkarmış, görüşü bozuyor diye  :)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 13 Mayıs 2009, 12:01:05 »
halıl abi ya bu TDi yada 1.8 T lerde duz vıtes yıokmu ben hep trıptronik goruyorum ?

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 13 Mayıs 2009, 12:03:40 »
halıl abi ya bu TDi yada 1.8 T lerde duz vıtes yıokmu ben hep trıptronik goruyorum ?

Var olmaz mı hiç? Fakat highline donanım paketini alanlar biraz daha konfora düşkün oldukları için genellikle tiptronik şanzıman tercih ediyorlar.Manuelini bulmak biraz zor, ama bu yok anlamına gelmiyor...

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 13 Mayıs 2009, 12:11:35 »
Maşallah;Allah kazasız -belasız kullanmak nasip etsin.Ben şunu söylemek istiyorum;Bi sunroof bi arabaya bu kadar mı yakışır yahu? Haksızmıyım arkadaşlar başka hangi arabaya bu kadar yakışıyor bi düşünün...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!