Gönderen Konu: Let The Game Begin!  (Okunma sayısı 145992 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Let The Game Begin!
« Yanıtla #336 : 02 Kasım 2009, 18:08:30 »
He bu arada Erşan abi ben GTI logosunu görüyorum ama hala ATS lerin ortasının siyaha boyandığını göremiyorum Turgut abiyle benim bir tane daha sürprizimiz var ama ondan izin almadan bombayı patlatamam  ;) Ama inanın hayran kalacaksınız  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #337 : 02 Kasım 2009, 19:36:01 »
Bu havalarda boya nereye atıyon gökhan hem yağmur hem soğuk... :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #338 : 02 Kasım 2009, 20:22:22 »
Bu havalarda boya nereye atıyon gökhan hem yağmur hem soğuk... :D
Buz Buz. :D Üşütmüş Erşan abim. :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #339 : 02 Kasım 2009, 20:31:52 »
Sadece üşüyen sen değilsin emin ol burası dünden çok çok daha soğuk abi okulda donduk valla abi arabayı bu kış kapalı garajamı götüreyim(bu garaj benim iş yerinden bi abinin evinin altında bana uzak çekirgede) bütün kış boyunca ordamı kalsın yoksa üzerinde naylonmu çekeyim evin önündemi yatsın özlerim 3 ay ben onu  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #340 : 02 Kasım 2009, 20:33:27 »
Abi bu yan GTI logsunu nerden aldın ben buralarda bulabilirmiyim olmadı yandaki Karmen yazısını sökeyim GTI yazayım  :D

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #341 : 02 Kasım 2009, 22:45:36 »
karmann demek istedin dimi gökhan sökersen haberim olsun

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #342 : 03 Kasım 2009, 09:21:16 »
karmann demek istedin dimi gökhan sökersen haberim olsun
PArdon abi KARMANN hayrola önemli bişey galiba  ???

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #343 : 03 Kasım 2009, 10:46:40 »
Gti yazısını bulman, Karmann yazısını bulmandan daha kolay Gökhan :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #344 : 03 Kasım 2009, 13:49:01 »
Gti yazısını bulman, Karmann yazısını bulmandan daha kolay Gökhan :)

Peki hangisinin değeri daha büyük maneviyattan ve KARMANN ne anlama geliyo özel bi durum ise hiç sökmiyeyim  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #345 : 03 Kasım 2009, 14:31:52 »
Peki hangisinin değeri daha büyük maneviyattan ve KARMANN ne anlama geliyo özel bi durum ise hiç sökmiyeyim  ;)

Göhancım canım cigerim sen bu logolarla yedin kafayı...  Logolar hakkında edebiyat yaptıracan bize... Ama sen beni dinle herzaman aracının üzerindeki orjinal malzemelere sadık kal...  Genel yazayım GTI olmayan bir araca GTI görünümü vermek genelde hep hüsrandır sadece göz zevki doldurur aracın dışındaki armalar aracın kimliğini ortaya koyar.. Araç GLS ise GLS olduğunu belirten armaları üstünde kalmalı... Seninki gibi KARMAN dizayn ise gene onu belirten armaları üzerinde kalması daha iyi...

Sendeki 82 model cabrio karman dizayn ve bu o serinin özel üretimlerinden olduğunu gösterir ve unutma o araç doğuştan GTI...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #346 : 03 Kasım 2009, 14:41:56 »
Göhancım canım cigerim sen bu logolarla yedin kafayı...  Logolar hakkında edebiyat yaptıracan bize... Ama sen beni dinle herzaman aracının üzerindeki orjinal malzemelere sadık kal...  Genel yazayım GTI olmayan bir araca GTI görünümü vermek genelde hep hüsrandır sadece göz zevki doldurur aracın dışındaki armalar aracın kimliğini ortaya koyar.. Araç GLS ise GLS olduğunu belirten armaları üstünde kalmalı... Seninki gibi KARMAN dizayn ise gene onu belirten armaları üzerinde kalması daha iyi...

Sendeki 82 model cabrio karman dizayn ve bu o serinin özel üretimlerinden olduğunu gösterir ve unutma o araç doğuştan GTI...

Büyüksün abi sende farkındasındır ben doğuştan orjinaci oda doğuştan GTI ee sadelik güzelliktir diyue boşuna dememişler noldu İlker abi GLS yi söktümü geldiğinizde arkasında hala GLS yazıodu  ;) He abi sen arkadaki ytazıları burdan aldınya alırken kırmızımıydı kendinim boyadın yoksa benimkilerde biraz silinmiş bizde boyıyalım diyoruzda tabi nikel ayarını tutturamıycağımıza göre bizde kırmızı yapalım dedik  :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #347 : 03 Kasım 2009, 15:16:26 »
İlker abin motor sıvap layınca takacak GTI logosunu :)  Benimkiler crom olarak aldım hepsini.. Kırmızıda vardı alırken ama aracın rengi kırmızı diye almadım.. Siyah, Beyaz ve Gri de kırmızı logo daha güzel duruyor..

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #348 : 03 Kasım 2009, 15:57:32 »
İlker abin motor sıvap layınca takacak GTI logosunu :)  Benimkiler crom olarak aldım hepsini.. Kırmızıda vardı alırken ama aracın rengi kırmızı diye almadım.. Siyah, Beyaz ve Gri de kırmızı logo daha güzel duruyor..

Erşan abi sen onu burakta o siyah mk1 i alsaydın ne olurdu onu düşün gtd mi? Ona ne logo takardın bilmem.. :saskin :p: ;D :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #349 : 03 Kasım 2009, 16:06:26 »
O 5 yıl önceydi ve O artık GLD...