Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1607490 defa)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #3052 : 27 Şubat 2012, 23:11:32 »
ne illanlar var ya:=)
Exclusive Garage

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #3057 : 02 Mart 2012, 10:24:56 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-96-golf-2-0-gti-76193594/detay

bu arabayada yazık oldu arkadaş 

İnşallah adam gibi biri alırda araç özüne döner..

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3059 : 02 Mart 2012, 13:07:23 »
1 yılda kaç defa el değiştirdiğini aşağı yukarı bildiğimiz için söyledim.

ayrıca spoiler ve marşpiyellerin üstüne takılanlar, orta reflektöre led, hava kanallarının kırmızıya boyanmasıyla uğraşacağına bu vatandaş  içi su dolu sinyali değiştirmeyi akıl edememiş

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3060 : 02 Mart 2012, 13:12:05 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golfff-mk3-gti-76472380/detay

GTI'lardan biri daha,bu arabayı düşünen olursa sakın sakın sakın gidipte bakmaya bile değmez. Askerden geldiğimde ben gitmiştim buna bakmaya,hata boya yok diyordu arkadaş. km'si orjinal diyordu fiyatta da düşmedi. Bizde saf saf inandık gittik arabaya bakmaya taaaa İzmir'e. bu resimler olsa yine gitmezdim de detaylı resim yoktu. Gidince gördüklerim:

*ne orjinal 150bini,araç en az 300bin km'de oynanmamış,ellenmemiş yeri kalmamış motorda. Her taraf yağ kaçağı...
*ne orjinal boyası,her tarafı boya görmüş arabanın,zaten boya görmeyen yerleri de boyanmak istiyor...
*yan marşpiyerler kırılmış sonra abim bu marşpiyerleri arabaya takmış,montaj işleminide bildiğiniz matkapla vidayla yapmışlar...
*plastik aksam rezalet,kapı döşemeleri kırık,göğüsü açmışlar kapatamayınca bally ile yapıştırmışlar,bally her tarafa akmış...
*döşeme diye birşey kalmamış arabada koltukların süngerlerinin bile ömrü bitmiş...

kazalı araba alsan bundan az masraf açar hiç olmasa toplayınca da bişeye benzer ama bu araba ölmüş,resmen öldürmüşler...

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3061 : 02 Mart 2012, 13:15:03 »
1 yılda kaç defa el değiştirdiğini aşağı yukarı bildiğimiz için söyledim.

ayrıca spoiler ve marşpiyellerin üstüne takılanlar, orta reflektöre led, hava kanallarının kırmızıya boyanmasıyla uğraşacağına bu vatandaş  içi su dolu sinyali değiştirmeyi akıl edememiş

sinyali görmemişim  :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3062 : 02 Mart 2012, 13:22:37 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-96-golf-2-0-gti-76193594/detay

bu arabayada yazık oldu arkadaş 

deveye sormuşlar "neren eğri arkadaş?" deve demiş ki "nerem doğru ki..." işte size bu ilanın özü :)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #3063 : 02 Mart 2012, 13:25:17 »
deveye sormuşlar "neren eğri arkadaş?" deve demiş ki "nerem doğru ki..." işte size bu ilanın özü :)
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #3064 : 02 Mart 2012, 21:52:17 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golfff-mk3-gti-76472380/detay

GTI'lardan biri daha,bu arabayı düşünen olursa sakın sakın sakın gidipte bakmaya bile değmez. Askerden geldiğimde ben gitmiştim buna bakmaya,hata boya yok diyordu arkadaş. km'si orjinal diyordu fiyatta da düşmedi. Bizde saf saf inandık gittik arabaya bakmaya taaaa İzmir'e. bu resimler olsa yine gitmezdim de detaylı resim yoktu. Gidince gördüklerim:

*ne orjinal 150bini,araç en az 300bin km'de oynanmamış,ellenmemiş yeri kalmamış motorda. Her taraf yağ kaçağı...
*ne orjinal boyası,her tarafı boya görmüş arabanın,zaten boya görmeyen yerleri de boyanmak istiyor...
*yan marşpiyerler kırılmış sonra abim bu marşpiyerleri arabaya takmış,montaj işleminide bildiğiniz matkapla vidayla yapmışlar...
*plastik aksam rezalet,kapı döşemeleri kırık,göğüsü açmışlar kapatamayınca bally ile yapıştırmışlar,bally her tarafa akmış...
*döşeme diye birşey kalmamış arabada koltukların süngerlerinin bile ömrü bitmiş...

kazalı araba alsan bundan az masraf açar hiç olmasa toplayınca da bişeye benzer ama bu araba ölmüş,resmen öldürmüşler...

gani, mk3e dönüş var sanırım.. araç arayışı içindemisin hayırlıdr  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3065 : 02 Mart 2012, 22:15:19 »
askerden gelince 6 ay aradım sonra bitirdim o işi ,şimdilik sadece takipteyim Can :) Mk3 alırsam GTI alırım,o yüzden takibi elden bırakmıyorum  :D