Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1607516 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #2464 : 04 Aralık 2011, 00:28:46 »

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2465 : 04 Aralık 2011, 01:31:39 »
doğan görünümlü jettaaaaaa :D :D :D :D
Jetta SLX olmuş  :D fabrika gorse tazminat davası açar

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2466 : 04 Aralık 2011, 01:36:31 »
Jetta SLX olmuş  :D fabrika gorse tazminat davası açar
ooo hem de 1.6 ie :D

tofaşın da bu kadar taklidi olmaz ki
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2011, 01:37:16 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2467 : 04 Aralık 2011, 04:30:26 »
yahu bizde tofaş geni var diyeceğim de binlerce yıllık tarihi olan bir milletin geninde aslen italyan olan ve 40 yıllık mazisi (124 ve sonrası) olan bir arabanın geni nasıl olabilir?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2468 : 04 Aralık 2011, 20:47:09 »
yahu bizde tofaş geni var diyeceğim de binlerce yıllık tarihi olan bir milletin geninde aslen italyan olan ve 40 yıllık mazisi (124 ve sonrası) olan bir arabanın geni nasıl olabilir?
tofaşta türk geni var, kan çekiyor :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2469 : 04 Aralık 2011, 23:29:58 »
 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bakimlii-tertermizz-golf-bakmadan-gecmeyin-53016615/detay/

04.12.2011 yani bugün bu araç için 400KM yol yani izmire gittik.. İlandaki resimler (4 sene öncesine ait) Bunu itiraf ederken bile pişkinlik 10 numara yani aracın durumu çok vahim .. Sahibi aldığından beri 14bin TL masraf yaptığını dile getirsede sanırım pert bir araç için yapılmış bir masraftan başka bir olay değil..  Full boyalı, full birkaçkez motor yemiş ve hala yemeye meğilli durumda.. Bukadar kötü bakılmış bir mk3 ömrü hayatımda görmedim.. Fiyatı ucuz tutuyor bir an önce kurtulayım diye ama söylediklerinin hepsi düzmece..  Üzerindeki dodikler bile japonla yapıştırılmış ve boya mahfolmuş. Tavanda kalıp kalıp macun var ve çoğu yeri parlamış.. Kasada kaza yok ama şöyle bir motor bölmesinden tutuşmuş o yüzden full iç dış boyatılmış. tabi 4 sene önce..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2470 : 04 Aralık 2011, 23:51:11 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bakimlii-tertermizz-golf-bakmadan-gecmeyin-53016615/detay/

04.12.2011 yani bugün bu araç için 400KM yol yani izmire gittik.. İlandaki resimler (4 sene öncesine ait) Bunu itiraf ederken bile pişkinlik 10 numara yani aracın durumu çok vahim .. Sahibi aldığından beri 14bin TL masraf yaptığını dile getirsede sanırım pert bir araç için yapılmış bir masraftan başka bir olay değil..  Full boyalı, full birkaçkez motor yemiş ve hala yemeye meğilli durumda.. Bukadar kötü bakılmış bir mk3 ömrü hayatımda görmedim.. Fiyatı ucuz tutuyor bir an önce kurtulayım diye ama söylediklerinin hepsi düzmece..  Üzerindeki dodikler bile japonla yapıştırılmış ve boya mahfolmuş. Tavanda kalıp kalıp macun var ve çoğu yeri parlamış.. Kasada kaza yok ama şöyle bir motor bölmesinden tutuşmuş o yüzden full iç dış boyatılmış. tabi 4 sene önce..
bi insan nasıl der yaa 4 sene öncesinin resimleri cok kotu bi durum olmus senin için erşan abi   :-\

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2471 : 05 Aralık 2011, 11:25:46 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-orjinal-nissan-65574876/detay/

yağ tamam da tuz nereye konuyor? bari şeker deseydi de helva olurdu.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2472 : 05 Aralık 2011, 11:31:11 »
bi insan nasıl der yaa 4 sene öncesinin resimleri cok kotu bi durum olmus senin için erşan abi   :-\

Sorma mete artık gına geldi türkiyemden araba bakmaktan. Arakadaşa alıcaktık bu aracı 1 hafta telefonda görüşmelerimiz oldu ama hüsran yaşadık. Bizde otopazarına geçtik. Ordada mk3 1 adet sportline vardı kırmız. Maşallahı vardı temiz orj ama fiyat yüksekti. Koca izmirde mk3 GTı bulamadık Opel Astra aldık döndük.. Kısmet bidaki sefere artık..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2473 : 05 Aralık 2011, 20:57:36 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-orjinal-nissan-65574876/detay/

yağ tamam da tuz nereye konuyor? bari şeker deseydi de helva olurdu.
  araba değil mutfak masası valla  :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2474 : 05 Aralık 2011, 22:03:15 »
hoşmuş. bayağı para harcanmış. meguiars boru mu :D

edit: 18" jant ile o araba şehir içi asla 5,1 litre yakmazz

böle polom olsun 18 ch jantım olsun .6.1 yaksın beaa:=) maaşallhı varr vagmeetingde görmüştüm:=:)
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2011, 22:03:59 Gönderen: 5ani5 mk2 »
Exclusive Garage

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2475 : 05 Aralık 2011, 23:03:01 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk2-ankarada-tek-66500663/detay/

angeller almanyadan gelmiş 1100 tl faturası varmıs inanamıyorum ben ya sizler...? hadi vergi gümrük kargo zart zurt ama 1100 biraz abartılmıs sanki  :(

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2476 : 05 Aralık 2011, 23:16:42 »
arabayı yakından gördüm çok düzgün gerçekten farları benimde dikkatimi çekmişti angeller çok güzel duruyo ama 1100 tl olacağını sanmıyorum
H.G WORKS

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2477 : 05 Aralık 2011, 23:21:37 »
arabayı yakından gördüm çok düzgün gerçekten farları benimde dikkatimi çekmişti angeller çok güzel duruyo ama 1100 tl olacağını sanmıyorum
abim arac doğrudur güzeldir fotolardan net belli olmuyo birşey ama  beni de far olayı dusundurdu paylasmak istedim.  :) :o