Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1607305 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #238 : 17 Ekim 2010, 00:49:27 »
 Gökhan önyargılı olmamak lazım adamlar eski model araba diye artık bulunmayacağını tahmin ediyorlar. Herkez sen ben gibi araştırmacı değil. İnan bana bu doğan stoplarını taktırması ona çok çok daha pahalıya mal oluyor ama napsın adam sanayiye gidiyor soruyor aldığı cevap aga sen ne arıyon onları hurdası bile yok oluyor, o yüzden adamlarda böyle işlere kalkışıyor..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 17 Ekim 2010, 11:20:37 »
Gökhan önyargılı olmamak lazım adamlar eski model araba diye artık bulunmayacağını tahmin ediyorlar. Herkez sen ben gibi araştırmacı değil. İnan bana bu doğan stoplarını taktırması ona çok çok daha pahalıya mal oluyor ama napsın adam sanayiye gidiyor soruyor aldığı cevap aga sen ne arıyon onları hurdası bile yok oluyor, o yüzden adamlarda böyle işlere kalkışıyor..
Hadi stopuda geçtim abi arkadaki rüzgarlık noluyor kapı kolu iptali noluyor resmen planlanmış bir cinayet bu  :saskin:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 17 Ekim 2010, 12:07:52 »
 :tamamdir  ;D  ;D  ;D  hehehehe süper ya hakkaten katılıyorum yani insan parasını harcıyor madem ortalama bir zevki olsun hiç bişiy için suçlayamayacaksak bunun için bile suçlanabilir bu adam arabasına yaptığı hakkikaten taammülen araba katletme...

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 17 Ekim 2010, 16:59:20 »
adam bahçe makasıyla sunroof acmıs bıde :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 17 Ekim 2010, 17:09:59 »
Hadi stopuda geçtim abi arkadaki rüzgarlık noluyor kapı kolu iptali noluyor resmen planlanmış bir cinayet bu  :saskin:

Ya Gökhancım Boşver adam ne istiyosa onu yaptın, karışmaya hakkımız varmı yok ? Adam o arabayı almak için parayı kazanmış almış zevkine göre yapmış.Buna bişi dicek olan varmı ? Millet sana Ats Cup takıp neden kaş takıyon diyen varmı ? Yok Olamazda zaten. Senin zevkine karışan yok. Araba senin, Ats senin. Yani şimdi adama niye Şahin Stopu taktın ? Niye kapı kollarını iptal ettin diyemi sorcan ? Hadi sordun diyelim Adam sanane derse ne diceksin adama ? Parasını senmi verdin derse ne olcak ? Yani işin özü kimseye zevkinden dolayı suçlamaya hakkımız yok...
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 17 Ekim 2010, 17:47:23 »
gökhan kardeşim biraz duygusal olabilir bu nedenle asıl onu suçlayamayız düşüncesindeyim kim arabasıyla az da olsa duygusal bir bağ kurmuyorki? o nedenle ben Gökhan'a hak vermek durumundayım tamam adam sahibi olabilir ama bu herşeyin cevabı olmamalı yani sokakta çocuğunu (arabasını) döven anne-babaya hiç mi karışmak istemeyiz çocuk muhakkak bir suç işlemiştir (araba eskimiştir) ama bu onu uluorta dövme hakkı mı verir (canı ne isterse yapma hakkı mı verir) yoksa daha dikkatli ya da özenli davranmasını mı gerektirir ya da şöyle söyliyim kaçımız kıyafetine dikkat etmeden evden çıkıyor? Bunu niye yapma gereği hissediyorsak aynı sebeple kişi arbasına da özen göstermeli öyle eşşeğe biner gibi biniyorsa da kimse kusura bakmasın kınanması da doğal karşılanmalı ama tabi bunların hassas bi terazisi olmalı maksat kalp kırmak değil orta yolu bulmak olmalı  ^-^

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #244 : 17 Ekim 2010, 17:55:04 »
ortam serinlesin ilginçlikten değil farklılıkdan dolayı Türkiyede ender bulanan US türü farlar
 Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / 1980 model golf mk 1 sahibinden.com'da
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2010, 17:55:54 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #245 : 17 Ekim 2010, 20:09:51 »
gökhan kardeşim biraz duygusal olabilir bu nedenle asıl onu suçlayamayız düşüncesindeyim kim arabasıyla az da olsa duygusal bir bağ kurmuyorki? o nedenle ben Gökhan'a hak vermek durumundayım tamam adam sahibi olabilir ama bu herşeyin cevabı olmamalı yani sokakta çocuğunu (arabasını) döven anne-babaya hiç mi karışmak istemeyiz çocuk muhakkak bir suç işlemiştir (araba eskimiştir) ama bu onu uluorta dövme hakkı mı verir (canı ne isterse yapma hakkı mı verir) yoksa daha dikkatli ya da özenli davranmasını mı gerektirir ya da şöyle söyliyim kaçımız kıyafetine dikkat etmeden evden çıkıyor? Bunu niye yapma gereği hissediyorsak aynı sebeple kişi arbasına da özen göstermeli öyle eşşeğe biner gibi biniyorsa da kimse kusura bakmasın kınanması da doğal karşılanmalı ama tabi bunların hassas bi terazisi olmalı maksat kalp kırmak değil orta yolu bulmak olmalı  ^-^
Ne güzel söyledin abim benim ya şahsen ben VW'nin herhangi bir düzeyinde yetkili bir kişi olsam bu adama dava açarım adam VW Jettanın orjinal stopunu üretmiş git bul kardeşim yada stopsuz gez bulamadıysanda sat bu arabayı boşuna adını kirletme örn: adamın biri Ferrari'ye gaz takıcaktı noldu Ferrari'yi çekiverdiler altından  Birkan kimse bana niye kaş takıyon niye ATS takıyon diye soramaz neden çünkü orjinal aksesuarları gidipte kaput uzatma yapmıyorumki şahsen ben ve diğer VW'ciler kimse ama kimse o kadar emek çaba para harcadıkları araçlarının kötü ellere düşmesini haince katledilmesini istemez bende bu tip katlşiamları gördükçe sinirleniyorum haliyle biz Türkiye'ye bir VW daha kazandırmak için aylarca yıllarca resto projesi peşinde koşalım bunlar 2 dkkada bütün olayı mahfetsinler

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 17 Ekim 2010, 20:10:42 »
ortam serinlesin ilginçlikten değil farklılıkdan dolayı Türkiyede ender bulanan US türü farlar

Benim bildiğim US farı değil Jetta Mk2 farı bunlar  ???

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #247 : 17 Ekim 2010, 20:17:04 »
evet öyleymiş gökhan tam dikkat etmemişim  :t
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 18 Ekim 2010, 01:22:58 »

Çok güzel olmuş bence
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 18 Ekim 2010, 01:45:11 »
valla o jettanın sahıbıne bence hıc bısey dıyemeyız. sonucta aracın sahıbı sızler bızler gıbı olmayabılır. bılmıyordur yanı . adam o arabaya hurda gozuyle bakıyor kanımca yaşı dolayısıyla. bızım gozumuzde o araba bı bmw mercedes ama ona gore oyle degıl demekkı :) yapcak bısey yok gokhan kardes. adamı yargılayamayız hıc bı sekılde. ruhsaatta onun adı yazıyor maalesef :) boskoy. daha nıce jettalar mk1 ler var turkıyede emın ol :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #250 : 18 Ekim 2010, 21:58:57 »
arkadaşlar adamın bilgisi vizyonu o kadarsa ne yapalım? belli bir parası var ve fast & furious izleyip özenmiş olabilir, ya da sokakta impreza görmüş beğenmiştir, pimp my ride'a denk gelmiştir vs. Ona göre o güzelse diyecek tek kelime lafımız olmamalı. Başka zevklere, başka bakış açılarına saygı duymayı öğrenmemiz lazım. Bence güzel mi olmuş? hayır olmamış ama biraz abartmadınız mı? Ayrıca Ferrari'ye gaz taktırma olayı şehir efsanesi, Ferrari Spa. tarafından bu olay yalanlandı.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 18 Ekim 2010, 23:30:23 »
Ferrari Otel mi açtı ya   ;D