Gönderen Konu: VW POLO 6R NET YAKIT BİLGİSİ 1.4 1.2 Benzinliler ve 1.6 1.2 Dizeller  (Okunma sayısı 144490 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
ben evde 0,5 litrelik şişelere benzin doldurmaya başladım bile ;D karaborsa satıcam :D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
2.5 litra kola bitti bitiyor.boşunu gönderim dostum free :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
altın günü değil ki bu kardeş boş tabağı doldurup gönderelim ;D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
altın günüdemi yapıyonmu yoksa :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
he sorma gelen altınlarla benzin alıp bas gaza özgür bas gazaa  :saskin: :saskin: :halazn: :halazn: :halazn: :halazn: :halazn: :halazn: :halazn:

Çevrimdışı calyon

• Profili Görüntüle
depoyu fulledim ve yola cıktım.. 626 km sonra yenıden doldurdum ve 180 lıra aldı..110 km ile gittim. 100 km de 28 lıra yakmıs ...

Çevrimdışı sedd_26

• Profili Görüntüle
Pazar gunü ist maca gitmek üzere Eskişehir'den depoyu fulledim 185 tl ye arenaya gittim oradan İstinye parka ve tekrar arenaya mac Bitiminde Eskişehir'e dondüm toplam 687 km yapmisim hala çeyrek depo yakıtım var ortalama 120 ile gittim gelirken 100 le geldim
GT

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
Pazar gunü ist maca gitmek üzere Eskişehir'den depoyu fulledim 185 tl ye arenaya gittim oradan İstinye parka ve tekrar arenaya mac Bitiminde Eskişehir'e dondüm toplam 687 km yapmisim hala çeyrek depo yakıtım var ortalama 120 ile gittim gelirken 100 le geldim

Ortalama 0,25, uzun yolda benimde öyle ama sehir içi...off off

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ortalama 0,25, uzun yolda benimde öyle ama sehir içi...off off
bizim arabalar altın yakıyor aslında bilmiyor muydunuz siz :o :o :o

Çevrimdışı 51 HK

• Profili Görüntüle
Eğer ki bu araç uzun yolda ortalama 0.25 benzin yakıyorsa gayet iyi yazın kısmet olursa 1200 km yol var önümüzde  :) hoş daha biz şehir içi ortalama almadık ya neyse  ;D yaşıyacağız ve göreceğiz uzun yolda ortalamayı  :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
valla yazın en az 1000 km de benim var. uzun yol kaptanı gibiyiz  :saygılar

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
Dar alanda kısa paslasma yapıyorum, az yakması lazım bitsin garanti çakıcam atikeri...bu sefer BRC bile almam arada 500-600 fiyat farkı var bundan sonra tüpte Türk Malı alacagım :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Dar alanda kısa paslasma yapıyorum, az yakması lazım bitsin garanti çakıcam atikeri...bu sefer BRC bile almam arada 500-600 fiyat farkı var bundan sonra tüpte Türk Malı alacagım :D
yapma reis mis gibi alman malını harcama atikerle, az biraz daha biriktir git en kalitelisinden sıralı prins al. tüp takarsam kesin prins takarım.

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
110 un aşağısına nasıl tahammül ve sabır edebiliyorsunuz  ???