Gönderen Konu: işte benim ihtiyar delikanlım bu  (Okunma sayısı 24853 defa)

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Ynt: işte benim ihtiyar delikanlım bu
« Yanıtla #70 : 18 Haziran 2011, 01:21:54 »
özgür gardaşım sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 50 demeye az kaldı benim maksadım modifiye degil çürügü carıgı olmasın ter temiz binelim diye yaptım gardaş sizin kadar okumuş degilim serde cahillikte var mazur gör ne olur  :-[
:-[ :-[ :-[
Abi sanırım yanlış anlaşıldım sen bizim abimizsin büyüğümüzsün bi kusurumuz varsa affola :-[
    "yok abisi yapmaz öyle yaramazlık "  abi bu lafıma darıldıysan ben bunu "ozgur awatardakı fıl ne yapıo hacım hayırdır kacıracak senı" diyen alper kardeşimize yazdım sana değil abi :-[

« Son Düzenleme: 18 Haziran 2011, 01:39:37 Gönderen: kuzeyank »
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı albay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 18 Haziran 2011, 15:49:17 »
:-[ :-[ :-[
Abi sanırım yanlış anlaşıldım sen bizim abimizsin büyüğümüzsün bi kusurumuz varsa affola :-[
    "yok abisi yapmaz öyle yaramazlık "  abi bu lafıma darıldıysan ben bunu "ozgur awatardakı fıl ne yapıo hacım hayırdır kacıracak senı" diyen alper kardeşimize yazdım sana değil abi :-[

yok kurban olurum gardaş cok çiddi diyorum vallaha ben icimden geldigi gib yazdım alınma felan yok siz rahat olun sivastan sevgi ve saygılar hepinize herkes benim gardaşım canım  :sevgi:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 21 Haziran 2011, 01:06:51 »
albayım yanlıs anlamıssın bızlerı buyugumuzsun saygımız sonsuz sana...baktım kı ozgurun awatarda fıl onu alıp kacıracak uyardım ozgur fıller kacırıp ormanda buyutmesın bızımkını :D :D :D :D bu ara aramıza gelmıo sanırım fıller kacırdı onu :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 21 Haziran 2011, 17:23:02 »
albayım yanlıs anlamıssın bızlerı buyugumuzsun saygımız sonsuz sana...baktım kı ozgurun awatarda fıl onu alıp kacıracak uyardım ozgur fıller kacırıp ormanda buyutmesın bızımkını :D :D :D :D bu ara aramıza gelmıo sanırım fıller kacırdı onu :D :D :D :D :D :D
:tamamdir :tamamdir :tamamdir
Buluşmaya gelecektim ama ayarlayamadım, işler vardı.
Yıllık izindeyim filler kaçırmadı ;)
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı golfgerisiyalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 17 Aralık 2011, 00:25:36 »
Baştan nereden aldım falan dedim bu eski arabayı ama sonra anladım ki biz çok büyük bir aileyiz yerine göre 20 milyonluk kazancı olan F1 pilotlarının araç kullandığı pistte bize de yarışmak nasip oldu,ALLAH'a şükür ki Golf II'm var:) Sivaslı abime selam Şarkışlalıdan.
Erdinç